Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Ventura County

Ventura County Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€600.00Th. Ø 23.7 MLS Next Pro
31
Przewidziane mecze
61.3%
Skuteczność prognoz
LWWDWD
Ostatnia forma
2.47
Gole / Mecz
Ventura County zdobył bramkę we wszystkich ostatnich 10 meczach
Ventura County bez porażki w ostatnich 9 meczach
Ventura County bez porażki u siebie w ostatnich 9 meczach
Brak nadchodzących meczów

Ventura County nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Real Monarchs vs Ventura County, MLS Next Pro, początek o 22:00. Kursy: 2.75 gospodarze, 3.75 remis, 2.15 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.39, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ nie wszedł.
Koniec
Real Monarchs2
Ventura County1
▴2.75
▴3.75
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.41
Nie
▴2.90
X2
▾1.39
8.5
X2
▾1.398.5
Ventura County vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, początek o 03:00. Kursy: 2.12 gospodarze, 3.70 remis, 3.05 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.33, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 3–0, typ wszedł.
Koniec
Ventura County3
Tacoma Defiance0
▾2.12
▴3.70
▴3.05
1
▾2.12
O2.5
▾1.38
Tak
▾1.35
1X
▾1.33
8.5
✓ 1X
▾1.338.5
The Town vs Ventura County, MLS Next Pro, początek o 21:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 3.70 remis, 3.70 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 4.0/10. Wynik końcowy 1–3, typ wszedł.
Koniec
The Town1
Ventura County3
▴2.10
▾3.70
▾3.70
1X
▴1.35
O2.5
▾1.50
Nie
▴2.72
O2.5
▾1.50
4.0
✓ O2.5
▾1.504.0
Los Angeles FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, początek o 03:00. Kursy: 2.20 gospodarze, 3.60 remis, 2.75 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 7.3/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
Los Angeles FC IILos II1
Ventura County1
▴2.20
▾3.60
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▾1.38
Tak
▾1.34
O2.5
▾1.38
7.3
O2.5
▾1.387.3
Colorado Rapids II vs Ventura County, MLS Next Pro, początek o 01:00. Kursy: 2.38 gospodarze, 3.55 remis, 2.80 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.51, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 2–3, typ wszedł.
Koniec
Colorado Rapids IIColorado 2
Ventura County3
▾2.38
3.55
▴2.80
X2
▴1.55
O2.5
▴1.51
Tak
▴1.47
O2.5
▴1.51
6.2
✓ O2.5
▴1.516.2
Ventura County vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, początek o 03:00. Kursy: 2.65 gospodarze, 3.55 remis, 2.32 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.50, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 2–2, typ wszedł.
Koniec
Ventura County2
Portland Timbers IIPortland 2
▾2.65
3.55
▴2.32
1
▾2.65
O2.5
▾1.43
Tak
▾1.39
1X
▾1.50
5.0
✓ 1X
▾1.505.0
Houston Dynamo FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, początek o 00:00. Kursy: 1.95 gospodarze, 3.60 remis, 3.55 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.49, zaufanie 6.4/10. Wynik końcowy 0–2, typ nie wszedł.
Koniec
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Ventura County2
▴1.95
▾3.60
▾3.55
2
▾3.55
O2.5
▴1.49
Tak
▾1.47
O2.5
▴1.49
6.4
O2.5
▴1.496.4
Ventura County vs North Texas, MLS Next Pro, początek o 03:00. Kursy: 2.23 gospodarze, 3.60 remis, 2.98 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.35, zaufanie 8.8/10. Wynik końcowy 6–1, typ wszedł.
Koniec
Ventura County6
North Texas1
▴2.23
▾3.60
▾2.98
1
▴2.23
U3.5
▾1.61
Nie
▴2.60
1X
▴1.35
8.8
✓ 1X
▴1.358.8

Ventura County Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
1.75
StrzałyCelne strzały / mecz
6
Posiadanie piłki
48%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
5.9
DyscyplinaKartki na mecz
1.7
Procent zwycięstw
70%

Statystyki sezonu

MLS Next Pro USA · Sezon 2026
27Mecze Procent zwycięstw 67%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze141327
Zwycięstwa9918
Remisy000
Porażki549
Gole strzelone352661
Gole stracone191837
Średnia goli strzelonych2.52.02.3
Średnia goli straconych1.41.41.4
Mecze bez straty gola448
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie6-1
Na wyjeździe1-3
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe3-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie6
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa4
Porażki3
Rzuty karne
12/ 17
70.59% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
4–3
0-15
8–4
16-30
9–7
31-45
15–7
46-60
10–9
61-75
12–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-152
16-301
31-453
46-6011
61-759
76-9013
42Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.596%
26 meczów
Powyżej 1.574%
20 meczów
Powyżej 2.537%
10 meczów
Powyżej 3.511%
3 meczów
Powyżej 4.54%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
Luis Müller Luis Müller 24 - 7.76
Jeorgio Kocevski Jeorgio Kocevski 23 MID 6.89
Dylan Vanney Dylan Vanney 18 - 6.83
Jason Bucknor Jason Bucknor 23 DEF 6.82
Jose Magana Jose Magana 18 DEF 6.81
M. Tsakiris M. Tsakiris 17 - 6.69
Gabriel Arnold Gabriel Arnold 18 MID 6.34
R. Dalgado R. Dalgado 19 DEF 6.27
M. Middleby M. Middleby 20 - 6.22
Gustavo Gonzalez Gustavo Gonzalez 18 - 6.17
V. Garcia V. Garcia 15 MID 6.15
Owen Pratt Owen Pratt 17 GK 6.13
E. Preston E. Preston 17 DEF 6.09
L. Saribekyan L. Saribekyan 20 FWD 6.02
E. Loomis E. Loomis 20 MID -
Christian Coreas Christian Coreas 18 FWD -
A. Bibout A. Bibout 21 FWD -
Sullivan Sullivan 23 FWD -
R. Ramos R. Ramos 18 FWD -
Sean Karani Sean Karani 25 FWD -
E. Wynder E. Wynder 22 MID -
Thomas Musto Thomas Musto 22 MID -
C. Rindov C. Rindov 24 DEF -
A. Essengue A. Essengue 22 DEF -
Harbor Miller Harbor Miller 18 DEF -
N. El-Jindaoui N. El-Jindaoui 29 FWD -
B. Scott B. Scott 26 GK -

Tabela

USA - MLS Next Pro
# Drużyna M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Typy bukmacherskie i prognozy na Ventura County

Szukasz typów na Ventura County? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Ventura County generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 31 meczów z udziałem Ventura County, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 61.3%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie MLS Next Pro Ventura County ma bilans 18-0-9 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 27 meczach, przy 61 golach strzelonych (2.3 na mecz) i 37 straconych oraz 8 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Ventura County notuje średnio 48% posiadania piłki, 1.75 xG i 5.9 rzutów rożnych na mecz, przy 70% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Ventura County wynosi €600.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Ventura County pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Ventura County to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.