Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Lokomotiv Moskva U19

Lokomotiv Moskva U19 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

60
Przewidziane mecze
71.7%
Skuteczność prognoz
WLLWLW
Ostatnia forma
2.20
Gole / Mecz
Lokomotiv Moskva U19 oddał 5+ celnych strzałów w ostatnich 7 meczach
Brak nadchodzących meczów

Lokomotiv Moskva U19 nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Ural U20 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 09:00. Kursy: 5.10 gospodarze, 4.85 remis, 1.41 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.25, zaufanie 7.2/10. Wynik końcowy 5–7, typ wszedł.
Koniec
Ural U20Ural U195
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv7
▴5.10
▴4.85
▾1.41
1X
▴2.47
O2.5
1.25
Tak
▴1.42
O2.5
1.25
7.2
✓ O2.5
1.257.2
Lokomotiv Moskva U19 vs Zenit U19, Youth Championship, początek o 13:00. Kursy: 2.37 gospodarze, 3.35 remis, 2.57 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.49, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 1–3, typ wszedł.
Koniec
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv 1
Zenit U193
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
▴1.49
Tak
▴1.44
O2.5
▴1.49
8.0
✓ O2.5
▴1.498.0
Krasnodar U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 15:00. Kursy: 2.07 gospodarze, 3.80 remis, 2.77 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.32, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 3–0, typ wszedł.
Koniec
Krasnodar U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv0
▾2.07
▴3.80
▾2.77
1
▾2.07
O2.5
▾1.32
Tak
1.35
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, początek o 13:00. Kursy: 1.72 gospodarze, 3.55 remis, 4.10 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.39, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
Tak
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rodina Moscow U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 17:00. Kursy: 2.60 gospodarze, 3.40 remis, 2.32 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.31, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 6–1, typ wszedł.
Koniec
Rodina Moscow U19Rodina M6
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
2.60
3.40
2.32
1
2.60
O2.5
1.31
Tak
1.30
O2.5
1.31
8.0
✓ O2.5
1.318.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, początek o 17:00. Kursy: 1.14 gospodarze, 7.00 remis, 9.80 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.14, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
Tak
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 15:00. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.85 remis, 3.15 goście. Najlepszy typ: co najmniej 4 gole w meczu, kurs 1.66, zaufanie 6.4/10. Wynik końcowy 3–2, typ wszedł.
Koniec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Tak
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Dinamo Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 17:00. Kursy: 3.90 gospodarze, 4.10 remis, 1.64 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.17, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Dinamo Moskva U19Dinamo M1
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
▴3.90
▴4.10
▾1.64
2
▾1.64
O2.5
▴1.42
Tak
▴1.49
X2
▾1.17
8.5
✓ X2
▾1.178.5
Lokomotiv Moskva U19 vs Sochi U20, Youth Championship, początek o 12:00. Kursy: 1.28 gospodarze, 4.60 remis, 8.90 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.46, zaufanie 5.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ wszedł.
Koniec
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
Sochi U20Sochi U191
1.28
4.60
8.90
1
1.28
U3.5
1.46
Nie
1.78
U3.5
1.46
5.6
✓ U3.5
1.465.6
Krylya Sovetov U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, początek o 13:00. Kursy: 9.10 gospodarze, 4.40 remis, 1.33 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.33, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Krylya Sovetov U19Krylya U19 0
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
9.10
4.40
1.33
2
1.33
U3.5
1.61
Nie
1.94
2
1.33
5.0
✓ 2
1.335.0

Lokomotiv Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
StrzałyCelne strzały / mecz
6.9
Posiadanie piłki
48%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
6.3
Procent zwycięstw
50%

Statystyki sezonu

Youth Championship Rosja · Sezon 2026
24Mecze Procent zwycięstw 58%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze111324
Zwycięstwa7714
Remisy415
Porażki055
Gole strzelone332659
Gole stracone132437
Średnia goli strzelonych3.02.02.5
Średnia goli straconych1.21.81.5
Mecze bez straty gola325
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-0
Na wyjeździe2-5
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe6-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe6
Serie
Zwycięstwa4
Porażki1
Rzuty karne
4/ 5
80.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–4
0-15
12–4
16-30
9–10
31-45
10–8
46-60
7–7
61-75
16–6
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
2Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.596%
23 meczów
Powyżej 1.563%
15 meczów
Powyżej 2.546%
11 meczów
Powyżej 3.529%
7 meczów
Powyżej 4.513%
3 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Rosja - Youth Championship
# Drużyna M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Typy bukmacherskie i prognozy na Lokomotiv Moskva U19

Szukasz typów na Lokomotiv Moskva U19? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Lokomotiv Moskva U19 generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 60 meczów z udziałem Lokomotiv Moskva U19, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 71.7%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Youth Championship Lokomotiv Moskva U19 ma bilans 14-5-5 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 24 meczach, przy 59 golach strzelonych (2.5 na mecz) i 37 straconych oraz 5 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Lokomotiv Moskva U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Lokomotiv Moskva U19 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.