Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Lokomotiv Moskva U19

Lokomotiv Moskva U19 Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

60
Elemzett mérkőzések
71.7%
Előrejelezhetőségi mutató
WLLWLW
Legutóbbi forma
2.20
Gólok / Mérkőzés
Lokomotiv Moskva U19 5+ kaput eltaláló lövést adott le az utóbbi 7 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Lokomotiv Moskva U19 csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Ural U20 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 09:00. Odds: hazai 5.10, döntetlen 4.85, vendég 1.41. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.25, megbízhatóság 7.2/10. Végeredmény 5–7, a tipp bejött.
Vége
Ural U20Ural U195
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv7
▴5.10
▴4.85
▾1.41
1X
▴2.47
O2.5
1.25
Igen
▴1.42
O2.5
1.25
7.2
✓ O2.5
1.257.2
Lokomotiv Moskva U19 vs Zenit U19, Youth Championship, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.37, döntetlen 3.35, vendég 2.57. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.49, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–3, a tipp bejött.
Vége
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv 1
Zenit U193
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
▴1.49
Igen
▴1.44
O2.5
▴1.49
8.0
✓ O2.5
▴1.498.0
Krasnodar U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.07, döntetlen 3.80, vendég 2.77. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.32, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Vége
Krasnodar U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv0
▾2.07
▴3.80
▾2.77
1
▾2.07
O2.5
▾1.32
Igen
1.35
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, kezdés 13:00. Odds: hazai 1.72, döntetlen 3.55, vendég 4.10. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.39, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
Igen
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rodina Moscow U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 17:00. Odds: hazai 2.60, döntetlen 3.40, vendég 2.32. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 6–1, a tipp bejött.
Vége
Rodina Moscow U19Rodina M6
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
2.60
3.40
2.32
1
2.60
O2.5
1.31
Igen
1.30
O2.5
1.31
8.0
✓ O2.5
1.318.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.14, döntetlen 7.00, vendég 9.80. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.14, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv3
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.14
▴7.00
▴9.80
1
▾1.14
O2.5
▾1.22
Igen
▴1.70
1
▾1.14
8.5
✓ 1
▾1.148.5
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.88, döntetlen 3.85, vendég 3.15. Legjobb tipp: legalább 4 gól a meccsen, odds 1.66, megbízhatóság 6.4/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
Vége
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Igen
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Dinamo Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 17:00. Odds: hazai 3.90, döntetlen 4.10, vendég 1.64. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.17, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Dinamo Moskva U19Dinamo M1
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
▴3.90
▴4.10
▾1.64
2
▾1.64
O2.5
▴1.42
Igen
▴1.49
X2
▾1.17
8.5
✓ X2
▾1.178.5
Lokomotiv Moskva U19 vs Sochi U20, Youth Championship, kezdés 12:00. Odds: hazai 1.28, döntetlen 4.60, vendég 8.90. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.46, megbízhatóság 5.6/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
Sochi U20Sochi U191
1.28
4.60
8.90
1
1.28
U3.5
1.46
Nem
1.78
U3.5
1.46
5.6
✓ U3.5
1.465.6
Krylya Sovetov U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, kezdés 13:00. Odds: hazai 9.10, döntetlen 4.40, vendég 1.33. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.33, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Krylya Sovetov U19Krylya U19 0
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
9.10
4.40
1.33
2
1.33
U3.5
1.61
Nem
1.94
2
1.33
5.0
✓ 2
1.335.0

Lokomotiv Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
6.9
Labdabirtoklás
48%
SzögletekÁtlag / meccs
6.3
Győzelmi arány
50%

Szezon statisztikák

Youth Championship Oroszország · Szezon 2026
24Mérkőzések Győzelmi arány 58%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések111324
Győzelmek7714
Döntetlenek415
Vereségek055
Lőtt gólok332659
Kapott gólok132437
Lőtt gólok átlaga3.02.02.5
Kapott gólok átlaga1.21.81.5
Kapott gól nélküli mérkőzések325
Gól nélküli mérkőzések011
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-0
Vendég2-5
Legnagyobb vereség
Hazai-
Vendég6-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég5
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég6
Sorozatok
Győzelmek4
Vereségek1
Tizenegyesek
4/ 5
80.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–4
0-15
12–4
16-30
9–10
31-45
10–8
46-60
7–7
61-75
16–6
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
2Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.596%
23 Mérkőzések
Több mint 1.563%
15 Mérkőzések
Több mint 2.546%
11 Mérkőzések
Több mint 3.529%
7 Mérkőzések
Több mint 4.513%
3 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Oroszország - Youth Championship
# Csapat M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Lokomotiv Moskva U19 – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Lokomotiv Moskva U19 tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Lokomotiv Moskva U19 csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 60 mérkőzést elemeztünk a Lokomotiv Moskva U19 részvételével, a legjobb tipp találati aránya 71.7%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Youth Championship szezonban a Lokomotiv Moskva U19 14 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget szerzett 24 mérkőzésen, 59 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.5) és 37 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Lokomotiv Moskva U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Lokomotiv Moskva U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.