1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. League One
  4. Shaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €4.40m
KEY INSIGHT Shaanxi Union miał powyżej 1.5 gola w ostatnich 8 meczach

Ostatnia forma

WLLWD
47 Przewidziane mecze
74.47% Skuteczność prognoz

Shaanxi Union Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Oczekiwane gole
xG na mecz
1.19
Strzały
Celne strzały / mecz
4.7
Posiadanie piłki
54%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
4.4
Dyscyplina
Kartki na mecz
1.6
Procent zwycięstw
40%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

07:00

Zakończony
Dalian Huayi
Dalian Huayi
2 : 2
Shaanxi Union
Shaanxi Union
2.45
3.2
2.75

2

2.75

U3.5

1.32

YES

1.72

X2

1.53
6.2/10

08:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
3 : 0
Shenzhen Juniors
Shenzhen J
1.78
3.8
4.2

1

1.78

O2.5

1.73

YES

1.7

O2.5

1.73
4.1/10

08:00

Zakończony
Rizhao Yuqi
Rizhao Yuqi
2 : 0
Shaanxi Union
Shaanxi Union
5
3.65
1.65

2

1.65

U2.5

1.73

NO

1.75

2

1.65
7.3/10

07:30

Zakończony
Guangxi H
Guangxi Hengchen
3 : 0
Shaanxi Union
Shaanxi Union
2.15
3.3
3.4

1

2.15

O2.5

1.95

YES

1.75

O2.5

1.95
4.8/10

07:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
4 : 0
Meizhou K
Meizhou K
1.52
4.35
6.1

1

1.52

O2.5

1.6

YES

1.77

1

1.52
8.8/10

07:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
1 : 1
Wuxi Wugou
Wuxi Wugou
1.76
3.5
4.4

1

1.76

U3.5

1.33

YES

1.78

U3.5

1.33
3.6/10

07:30

Zakończony
Guangzhou E
Guangzhou E-Power
2 : 1
Shaanxi Union
Shaanxi Union
1.74
3.6
4.35

X2

2.07

O2.5

1.86

NO

2

O2.5

1.86
3.3/10

07:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
1 : 1
Hangzhou Greentown
Hangzhou
4.85
3.9
1.7

X2

1.17

U2.5

1.97

NO

1.92

U2.5

1.97
1.8/10

07:30

Zakończony
Dongguan U
Dongguan United
0 : 5
Shaanxi Union
Shaanxi Union
2.94
3.2
2.35

2

2.35

U3.5

1.28

NO

1.95

U3.5

1.28
6.9/10

03:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
0 : 1
Nanjing City
Nanjing City
1.9
3.4
4.8

1

1.9

U3.5

1.3

NO

1.97

U3.5

1.3
8/10

01:30

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
5 : 1
Guangxi Baoyun
Guangxi B
1.95
3.65
3.1

1

1.95

O2.5

1.65

YES

1.57

O2.5

1.65
3/10

03:30

Zakończony
Shaanxi U
Shaanxi Union
3 : 1
Shanghai Jiading
Shanghai J
1.51
3.85
5.45

1

1.51

U3.5

1.33

NO

1.82

U3.5

1.33
5.1/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Shaanxi Union

Szukasz typów na Shaanxi Union? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Shaanxi Union generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 47 meczów z udziałem Shaanxi Union, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 74.47%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie League One Shaanxi Union zanotował 5 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek w 14 meczach, strzelając 19 goli (1.4 na mecz) i tracąc 12, zachowując 6 czystych kont.

W ostatnich 10 meczach Shaanxi Union notuje średnio 54% posiadania piłki, 1.19 xG i 4.4 rzutów rożnych na mecz, przy 40% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Shaanxi Union wynosi €4.40m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Shaanxi Union pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Shaanxi Union to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

League OneChina • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze6814
Zwycięstwa325
Remisy224
Porażki145
Gole strzelone81119
Gole stracone3912
Średnia goli strzelonych1.31.41.4
Średnia goli straconych0.51.10.9
Mecze bez straty gola336
Mecze bez strzelonego gola235
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 4-0
Na wyjeździe 0-5
Najwyższa porażka
U siebie 0-1
Na wyjeździe 3-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 5
Najwięcej straconych goli
U siebie 1
Na wyjeździe 3
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 1
Rzuty karne
2 / 3
66.67% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-15 3
16-30 2
31-45 2
46-60 7
61-75 5
76-90 2
26 Żółte
1 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 64%
9 Mecze
Powyżej 1.5 29%
4 Mecze
Powyżej 2.5 21%
3 Mecze
Powyżej 3.5 14%
2 Mecze
Powyżej 4.5 7%
1 Mecze
Zawodnik Wiek Poz Oc
Wang Bohao
Wang Bohao
20 FWD 6.20
Zhang Yuxuan
Zhang Yuxuan
30 MID -
R. El Azrak
R. El Azrak
26 MID -