1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. League One
  4. Meizhou Kejia
Meizhou Kejia

Meizhou Kejia Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €3.92m
KEY INSIGHT Meizhou Kejia miał powyżej 1.5 gola w ostatnich 7 meczach
TREND Meizhou Kejia nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 19 meczach

Ostatnia forma

WLLWL
75 Przewidziane mecze
69.33% Skuteczność prognoz

Meizhou K Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Oczekiwane gole
xG na mecz
1.00
Strzały
Celne strzały / mecz
3.7
Posiadanie piłki
45%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
4.8
Dyscyplina
Kartki na mecz
2.3
Procent zwycięstw
30%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

07:00

Nadchodzący
Suzhou Dongwu
Suzhou Dongwu
vs
Meizhou K
Meizhou K
2.4
3.2
3.05

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

06:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
2 : 1
Meizhou Kejia
Meizhou K
1.6
3.8
5

1

1.6

U3.5

1.4

YES

1.85

U3.5

1.4
5.3/10

07:30

Zakończony
Meizhou K
Meizhou Kejia
2 : 0
Dalian Huayi
Dalian Huayi
2.55
3.35
2.57

1

2.55

O2.5

1.75

YES

1.62

O2.5

1.75
4.6/10

07:00

Zakończony
Shaanxi Union
Shaanxi Union
4 : 0
Meizhou K
Meizhou K
1.52
4.35
6.1

1

1.52

O2.5

1.6

YES

1.77

1

1.52
8.8/10

07:30

Zakończony
Meizhou K
Meizhou Kejia
1 : 3
Changchun Yatai
Changchun
2.85
3.45
2.45

1X

1.53

O2.5

1.65

YES

1.5

O2.5

1.65
6.6/10

07:30

Zakończony
Nantong Z
Nantong Zhiyun
1 : 3
Meizhou Kejia
Meizhou K
1.5
4.25
6.4

2

6.4

U3.5

1.4

NO

1.79

U3.5

1.4
6.5/10

07:00

Zakończony
Wuxi Wugou
Wuxi Wugou
1 : 1
Meizhou K
Meizhou K
1.65
3.5
5.25

X2

2.15

U3.5

1.28

NO

1.82

U3.5

1.28
4.5/10

07:30

Zakończony
Meizhou K
Meizhou Kejia
2 : 2
Heilongjiang Lava Spring
Heilongji
2.77
3.35
2.45

2

2.45

U3.5

1.32

YES

1.82

U3.5

1.32
5/10

08:00

Zakończony
Shijiazhu
Shijiazhuang Y. J.
2 : 1
Meizhou Kejia
Meizhou K
2.4
3.45
2.73

1

2.4

O2.5

1.68

YES

1.56

O2.5

1.68
7.5/10

01:00

Zakończony
Meizhou K
Meizhou Kejia
5 : 1
Shenzhen Ruby FC
Shenzhen R
1.16
7.25
13

1

1.16

O2.5

1.4

YES

2.05

1

1.16
5.7/10

01:00

Zakończony
Hebei Z
Hebei Zhongji
0 : 4
Meizhou Kejia
Meizhou K
25
15
1.03

2

1.03

O2.5

1.16

NO

1.44

O2.5

1.16
5/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Meizhou Kejia

Szukasz typów na Meizhou Kejia? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Meizhou Kejia generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 75 meczów z udziałem Meizhou Kejia, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 69.33%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie League One Meizhou Kejia zanotował 5 zwycięstw, 2 remisów i 8 porażek w 15 meczach, strzelając 15 goli (1.0 na mecz) i tracąc 29, zachowując 3 czystych kont.

W ostatnich 10 meczach Meizhou Kejia notuje średnio 45% posiadania piłki, 1.00 xG i 4.8 rzutów rożnych na mecz, przy 30% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Meizhou Kejia wynosi €3.92m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Meizhou Kejia pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Meizhou Kejia to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

League OneChina • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze8715
Zwycięstwa235
Remisy112
Porażki538
Gole strzelone9615
Gole stracone181129
Średnia goli strzelonych1.10.91.0
Średnia goli straconych2.31.61.9
Mecze bez straty gola123
Mecze bez strzelonego gola235
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 2-0
Na wyjeździe 1-3
Najwyższa porażka
U siebie 1-4
Na wyjeździe 4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 2
Na wyjeździe 3
Najwięcej straconych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 4
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 4
Rzuty karne
1 / 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-15 1
16-30 1
31-45 2
46-60 4
61-75 3
76-90 8
21 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 67%
10 Mecze
Powyżej 1.5 27%
4 Mecze
Powyżej 2.5 7%
1 Mecze
Powyżej 3.5 0%
0 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Zawodnik Wiek Poz Oc
Rodrigo Henrique
Rodrigo Henrique
32 FWD 7.10
J. Mbekeli
J. Mbekeli
27 MID 6.94
M. Cheukoua
M. Cheukoua
28 FWD 6.88
Liao Junjian
Liao Junjian
31 DEF 6.85
E. Ómarsson
E. Ómarsson
30 FWD 6.85
Zhong Haoran
Zhong Haoran
31 MID 6.83
D. Morris
D. Morris
30 DEF 6.78
Guo Quanbo
Guo Quanbo
28 GK 6.74
Liu Yun
Liu Yun
30 MID 6.73
B. Jočić
B. Jočić
31 MID 6.72
Yang Yihu
Yang Yihu
34 DEF 6.69
Yang Ruiqi
Yang Ruiqi
21 DEF 6.69
Yue Tze Nam
Yue Tze Nam
27 DEF 6.67
Chen Xuhuang
Chen Xuhuang
22 MID 6.64
Yang Chaosheng
Yang Chaosheng
32 FWD 6.63
Wang Jianan
Wang Jianan
32 DEF 6.62
Wei Xiangxin
Wei Xiangxin
17 DEF 6.59
Ji Shengpan
Ji Shengpan
26 MID 6.56
Tian Ziyi
Tian Ziyi
24 DEF 6.55
Rao Weihui
Rao Weihui
36 DEF 6.53
Wei Zhiwei
Wei Zhiwei
21 MID 6.50
Li Ning
Li Ning
22 MID 6.43
Zhang Hao
Zhang Hao
19 FWD 6.40
Deng Yubiao
Deng Yubiao
28 MID 6.36
Wen Da
Wen Da
26 DEF 6.34
Sun Jianxiang
Sun Jianxiang
26 GK 6.30
Yi Xianlong
Yi Xianlong
24 MID 6.20