1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. League One
  4. Yanbian Longding
Yanbian Longding

Yanbian Longding Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €2.57m
KEY INSIGHT Yanbian Longding pozostaje niepokonany w ostatnich 5 meczach
TREND Yanbian Longding nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 26 meczach
TREND Yanbian Longding jest niepokonany u siebie w ostatnich 13 meczach

Ostatnia forma

WWDWD
72 Przewidziane mecze
72.22% Skuteczność prognoz

Yanbian L Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Oczekiwane gole
xG na mecz
0.92
Strzały
Celne strzały / mecz
3.6
Posiadanie piłki
51%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
3.2
Dyscyplina
Kartki na mecz
2.1
Procent zwycięstw
50%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

06:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
1 : 1
Nanjing City
Nanjing City red card
2.05
3.2
3.65

1

2.05

U3.5

1.25

NO

1.83

U3.5

1.25
6.9/10

06:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
2 : 1
Meizhou Kejia
Meizhou K
1.6
3.8
5

1

1.6

U3.5

1.4

YES

1.85

U3.5

1.4
5.3/10

07:30

Zakończony
Hebei Kungfu
Hebei Kungfu
0 : 0
Yanbian Longding
Yanbian L
3.4
3
2.37

2

2.37

U2.5

1.5

NO

1.7

X2

1.31
8.5/10

06:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
3 : 1
Suzhou Dongwu
Suzhou Dongwu
1.6
3.85
5.9

2

5.9

U2.5

1.69

NO

1.63

X2

2.47
2.6/10

06:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
3 : 0
Heilongjiang Lava Spring
Heilongji
2
3.35
4.9

X2

1.92

U2.5

1.67

YES

2

U2.5

1.67
2.6/10

07:30

Zakończony
Dongguan U
Dongguan United
0 : 2
Yanbian Longding
Yanbian L
3
3.1
2.55

2

2.55

O1.5

1.42

YES

1.92

O1.5

1.42
6.2/10

07:30

Zakończony
Nantong Z
Nantong Zhiyun
2 : 0
Yanbian Longding
Yanbian L
1.9
3.25
4.2

1

1.9

U2.5

1.57

NO

1.7

U2.5

1.57
6.1/10

03:00

Zakończony
Yanbian L
Yanbian Longding
2 : 2
Changchun Yatai
Changchun
1.9
3.55
4.6

1

1.9

O1.5

1.33

YES

1.88

O1.5

1.33
4.6/10

06:30

Zakończony
Guangxi B
Guangxi Baoyun
0 : 2
Yanbian Longding
Yanbian L
2.33
3.05
2.9

X2

1.55

U2.5

1.53

YES

1.98

U2.5

1.53
3.1/10

02:30

Zakończony
Guangzhou
Guangzhou Evergrande FC
3 : 1
Yanbian Longding
Yanbian L
1.31
4.6
8.2

1

1.31

U3.5

1.36

NO

1.62

1

1.31
5.3/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Yanbian Longding

Szukasz typów na Yanbian Longding? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Yanbian Longding generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 72 meczów z udziałem Yanbian Longding, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 72.22%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie League One Yanbian Longding zanotował 7 zwycięstw, 7 remisów i 2 porażek w 16 meczach, strzelając 23 goli (1.4 na mecz) i tracąc 13, zachowując 7 czystych kont.

W ostatnich 10 meczach Yanbian Longding notuje średnio 51% posiadania piłki, 0.92 xG i 3.2 rzutów rożnych na mecz, przy 50% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Yanbian Longding wynosi €2.57m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Yanbian Longding pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Yanbian Longding to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

League OneChina • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze8816
Zwycięstwa347
Remisy527
Porażki022
Gole strzelone121123
Gole stracone6713
Średnia goli strzelonych1.51.41.4
Średnia goli straconych0.80.90.8
Mecze bez straty gola347
Mecze bez strzelonego gola246
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 3-0
Na wyjeździe 0-3
Najwyższa porażka
U siebie -
Na wyjeździe 2-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 3
Na wyjeździe 4
Najwięcej straconych goli
U siebie 2
Na wyjeździe 3
Serie
Zwycięstwa 3
Porażki 1
Rzuty karne
1 / 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-15 2
16-30 3
31-45 3
46-60 8
61-75 5
76-90 9
36 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 63%
10 Mecze
Powyżej 1.5 50%
8 Mecze
Powyżej 2.5 25%
4 Mecze
Powyżej 3.5 6%
1 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Zawodnik Wiek Poz Oc
Wang Zihao
Wang Zihao
31 MID 6.88
Han Guangmin
Han Guangmin
21 MID -
Wang Peng
Wang Peng
32 DEF -