Przejdź do treści

Typy Dongguan United vs Shenzhen Juniors - 29 sie 2026

Dongguan United
29 sie12:30
VS
Shenzhen Juniors €2.51m
13.15 X3.40 22.06

Typy na Mecz

Pewność

Chcesz zobaczyć, jak AI typuje mecze piłkarskie? → Sprawdź najnowsze wyniki!

Subskrybuj Teraz
Najlepszy Typ
8.5/10
Typ 1X2
8.2/10
Suma Goli
6.4/10
Obie Drużyny Strzelą
1.8/10
Typ Bet Builder
6.9/10
Wynik do Przerwy
Dokładny Wynik

Przewidywane Statystyki

AI
Dongguan U
Shenzhen J
xGDongguan United: 1.15Shenzhen Juniors: 1.23
Posiadanie PiłkiDongguan United: 46%Shenzhen Juniors: 54%
Suma StrzałówDongguan United: 14Shenzhen Juniors: 13
Strzały CelneDongguan United: 4Shenzhen Juniors: 4
Strzały NiecelneDongguan United: 6Shenzhen Juniors: 5
Rzuty RożneDongguan United: 5Shenzhen Juniors: 6
Żółte KartkiDongguan United: 3Shenzhen Juniors: 2
SpaloneDongguan United: 2Shenzhen Juniors: 1
FauleDongguan United: 12Shenzhen Juniors: 18

Statystyki

Średnio na Mecz
Dongguan U
Shenzhen J
xGDongguan United: 1.06Shenzhen Juniors: 1.23
Suma GoliDongguan United: 3.3Shenzhen Juniors: 2.8
Gole StrzeloneDongguan United: 0.6Shenzhen Juniors: 1.3
Gole StraconeDongguan United: 2.7Shenzhen Juniors: 1.5
Posiadanie PiłkiDongguan United: 48%Shenzhen Juniors: 56%
Suma StrzałówDongguan United: 12.6Shenzhen Juniors: 12.7
Strzały CelneDongguan United: 4Shenzhen Juniors: 3.9
Strzały NiecelneDongguan United: 5.2Shenzhen Juniors: 5.4
FauleDongguan United: 13.3Shenzhen Juniors: 17.8
Rzuty RożneDongguan United: 4.7Shenzhen Juniors: 6.3
SpaloneDongguan United: 1.6Shenzhen Juniors: 1.1
Żółte KartkiDongguan United: 2.44Shenzhen Juniors: 2
Suma PodańDongguan United: 371Shenzhen Juniors: 407

Forma

Przegląd Ostatnich 10 Meczów
Dongguan U
Shenzhen J
WygraneDongguan United: 0Shenzhen Juniors: 3
Powyżej 1.5 GolaDongguan United: 9Shenzhen Juniors: 5
Powyżej 2.5 GolaDongguan United: 6Shenzhen Juniors: 5
Powyżej 3.5 GolaDongguan United: 4Shenzhen Juniors: 4
Obie Drużyny StrzeliłyDongguan United: 5Shenzhen Juniors: 4
Niespodziewane WygraneDongguan United: 0Shenzhen Juniors: 0
Niespodziewane PorażkiDongguan United: 0Shenzhen Juniors: 0

H2H

Dongguan United 2
0 Remisy
1 Shenzhen Juniors
Ostatnie mecze H2H
25 kwi 26
Shenzhen Juniors0
Dongguan United3
12 lip 25
Dongguan United2
Shenzhen Juniors1
16 mar 25
Shenzhen Juniors2
Dongguan United1

Ostatnie Mecze

Tabela

Chiny - League One
# Drużyna M G P
1 Guangzhou E-Power 20 41-17 46
2 Shenzhen Juniors 20 31-22 36
3 Yanbian Longding 20 30-18 35
4 Nantong Zhiyun 19 25-14 35
5 Guangxi Hengchen 19 34-24 33
6 Shaanxi Union 19 28-21 26
7 Ningbo Professional 19 25-25 25
8 Wuxi Wugou 18 29-23 23
9 Changchun Yatai 19 33-34 22
10 Heilongjiang Lava Spring 20 30-38 22
11 Dalian Huayi 19 25-30 21
12 Nanjing City 20 19-24 21
13 Hebei Kungfu 20 16-24 21
14 Suzhou Dongwu 20 17-26 16
15 Meizhou Kejia 20 20-40 11
16 Dongguan United 20 20-43 11
Promotion Relegation Playoffs Relegation