Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Cosenza U19

Cosenza U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

15
Meciuri analizate
80.0%
Predictibilitate
LLLLDW
Forma recentă
0.80
Goluri / meci
Cosenza U19 a pierdut ultimele 5 meciuri
Cosenza U19 a avut peste 1.5 goluri în ultimele 8 meciuri
Cosenza U19 a primit cel puțin 2 goluri în ultimele 5 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Cosenza U19 vs Frosinone U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 3.25 gazde, 3.55 egal, 1.97 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.50, încredere 1.4/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Cosenza U191
Frosinone U192
3.25
▴3.55
▾1.97
1X
▴1.70
U3.5
1.50
GG
1.52
U3.5
1.50
1.4
✓ U3.5
1.501.4
Cosenza U19 vs Catanzaro U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 4.90 gazde, 3.85 egal, 1.57 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.70, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Cosenza U190
Catanzaro U192
4.90
3.85
1.57
2
1.57
O2.5
1.70
GG
1.77
O2.5
1.70
5.0
O2.5
1.705.0
Cosenza U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 4.20 gazde, 4.00 egal, 1.62 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.62, încredere 4.3/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Cosenza U191
Avellino U192
4.20
4.00
1.62
2
1.62
O2.5
1.50
NG
2.25
2
1.62
4.3
✓ 2
1.624.3
Monopoli U19 vs Cosenza U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.70 gazde, 3.70 egal, 4.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 4.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Monopoli U194
Cosenza U190
▾1.70
▴3.70
▴4.10
X2
▴1.95
O2.5
1.60
NG
▾2.20
O2.5
1.60
4.0
✓ O2.5
1.604.0
Monopoli U19 vs Cosenza U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.87 gazde, 3.55 egal, 3.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.52, încredere 3.5/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Monopoli U191
Cosenza U191
1.87
3.55
3.40
1
1.87
O2.5
1.52
NG
2.40
O2.5
1.52
3.5
O2.5
1.523.5
Cosenza U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.67 gazde, 4.35 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.67, încredere 5.3/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Cosenza U192
Crotone U19 0
▴1.67
▾4.35
▾4.05
1
▴1.67
O2.5
▴1.70
GG
▾1.78
1
▴1.67
5.3
✓ 1
▴1.675.3
Salernitana U19 vs Cosenza U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.17 gazde, 3.55 egal, 2.77 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 4.2/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Salernitana U192
Cosenza U19 22
2.17
▴3.55
▾2.77
2
▾2.77
O2.5
▴1.60
NG
▾2.30
O2.5
▴1.60
4.2
✓ O2.5
▴1.604.2
Bari U19 vs Cosenza U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.47 gazde, 4.00 egal, 5.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 6.2/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Bari U192
Cosenza U192
1.47
▾4.00
▴5.50
1
1.47
O2.5
1.60
GG
1.68
O2.5
1.60
6.2
✓ O2.5
1.606.2

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 14%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri437
Victorii101
Egaluri011
Înfrângeri325
Goluri marcate437
Goluri primite61218
Medie goluri marcate1.01.01.0
Medie goluri primite1.54.02.6
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare5
Serii
Victorii0
Înfrângeri5
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
1–4
46-60
1–5
61-75
0–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.557%
4 Meciuri
Peste 1.529%
2 Meciuri
Peste 2.514%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 2
# Echipa M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Cosenza U19

Cauți pronosticuri pentru Cosenza U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Cosenza U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 15 meciuri în care a evoluat Cosenza U19, cu o acuratețe Best Tip de 80.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Cosenza U19 a înregistrat 1 victorii, 1 egaluri și 5 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 7 goluri (1.0 pe meci) și primind 18, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Cosenza U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Cosenza U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.