Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Padova U19

Padova U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

24
Meciuri analizate
70.8%
Predictibilitate
WLLLWW
Forma recentă
1.47
Goluri / meci
Padova U19 nu a primit cartonaș roșu în ultimele 25 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Cittadella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 2.02 gazde, 3.55 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Cittadella U190
Padova U192
2.02
3.55
3.20
2
3.20
O2.5
1.62
GG
1.55
GG
1.55
5.0
GG
1.555.0
Renate U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.73 gazde, 3.60 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.69, încredere 4.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Renate U192
Padova U191
▾1.73
▴3.60
▴4.00
1
▾1.73
O2.5
1.69
GG
▴1.66
O2.5
1.69
4.3
✓ O2.5
1.694.3
Padova U19 vs Sampdoria U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:30. Cote: 2.82 gazde, 3.55 egal, 2.17 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.58, încredere 6.3/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
Padova U190
Sampdoria U194
2.82
▴3.55
▾2.17
2
▾2.17
O2.5
1.58
GG
1.52
O2.5
1.58
6.3
✓ O2.5
1.586.3
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.70 gazde, 3.70 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.63, încredere 4.9/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
GG
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Udinese U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.68 gazde, 3.95 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.57, încredere 5.4/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
Udinese U190
Padova U194
▾1.68
▴3.95
▴4.00
1
▾1.68
O2.5
1.57
GG
▴1.58
O2.5
1.57
5.4
✓ O2.5
1.575.4
Venezia U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.52 gazde, 3.50 egal, 2.80 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.65, încredere 4.4/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Venezia U190
Padova U191
▴2.52
▾3.50
▾2.80
2
▾2.80
O2.5
▴1.65
NG
▾2.55
O2.5
▴1.65
4.4
O2.5
▴1.654.4
Padova U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.55 gazde, 3.65 egal, 2.52 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Padova U191
Venezia U191
▴2.55
▴3.65
▾2.52
1
▴2.55
O2.5
1.55
NG
▴2.42
O2.5
1.55
5.0
O2.5
1.555.0
Padova U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 3.50 gazde, 3.75 egal, 1.87 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 5.8/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Padova U193
Udinese U191
▾3.50
▴3.75
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
▾1.55
NG
▴2.40
O2.5
▾1.55
5.8
✓ O2.5
▾1.555.8
Reggiana U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.45 gazde, 4.25 egal, 5.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 5.7/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Reggiana U191
Padova U191
▾1.45
▴4.25
▴5.50
1
▾1.45
O2.5
1.55
NG
1.92
1
▾1.45
5.7
1
▾1.455.7
Padova U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.50 gazde, 3.55 egal, 2.37 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.53, încredere 6.6/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Padova U191
AlbinoLeffe U192
▴2.50
▴3.55
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▾1.53
GG
▾1.46
O2.5
▾1.53
6.6
✓ O2.5
▾1.536.6
Sampdoria U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.60 gazde, 4.10 egal, 4.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.60, încredere 4.6/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Sampdoria U192
Padova U191
▾1.60
▴4.10
▴4.80
1
▾1.60
O2.5
▾1.62
GG
▴1.69
1
▾1.60
4.6
✓ 1
▾1.604.6
Padova U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.25 gazde, 3.65 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.64, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Padova U191
Cittadella U190
▾2.25
▴3.65
▴2.75
X2
1.53
O2.5
▴1.73
GG
▴1.64
GG
▴1.64
5.0
GG
▴1.645.0

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 43%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri347
Victorii123
Egaluri101
Înfrângeri123
Goluri marcate2810
Goluri primite5611
Medie goluri marcate0.72.01.4
Medie goluri primite1.71.51.6
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă1-0
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă1
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Minute goluri (marcate vs primite)
2–0
0-15
2–3
16-30
1–1
31-45
1–3
46-60
2–1
61-75
2–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.586%
6 Meciuri
Peste 1.529%
2 Meciuri
Peste 2.514%
1 Meciuri
Peste 3.514%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 2
# Echipa M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Padova U19

Cauți pronosticuri pentru Padova U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Padova U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 24 meciuri în care a evoluat Padova U19, cu o acuratețe Best Tip de 70.8%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Padova U19 a înregistrat 3 victorii, 1 egaluri și 3 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 10 goluri (1.4 pe meci) și primind 11, cu 3 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Padova U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Padova U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.