Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Cittadella U19

Cittadella U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

16
Meciuri analizate
43.8%
Predictibilitate
LLWLDL
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
Cittadella U19 a primit cel puțin un gol în ultimele 9 meciuri
Cittadella U19 a avut peste 1.5 goluri în ultimele 9 meciuri
Cittadella U19 nu a primit cartonaș roșu în ultimele 28 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.57 gazde, 4.00 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
GG
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Cittadella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 2.02 gazde, 3.55 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Cittadella U190
Padova U192
2.02
3.55
3.20
2
3.20
O2.5
1.62
GG
1.55
GG
1.55
5.0
GG
1.555.0
Cittadella U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 4.00 gazde, 3.90 egal, 1.69 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.21, încredere 5.0/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Cittadella U194
Modena U192
▴4.00
▴3.90
▾1.69
2
▾1.69
O2.5
▾1.57
NG
▾2.25
X2
▾1.21
5.0
X2
▾1.215.0
Venezia U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.32 gazde, 3.50 egal, 2.57 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.40, încredere 4.8/10. Scor final 5–2, pontul a ieșit.
Final
Venezia U195
Cittadella U192
2.32
▾3.50
▴2.57
1
2.32
U3.5
1.44
GG
1.55
1X
▾1.40
4.8
✓ 1X
▾1.404.8
Modena U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.70 gazde, 4.25 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Modena U191
Cittadella U191
▾1.70
▴4.25
▴4.55
1
▾1.70
U3.5
▴1.55
NG
▾2.25
U3.5
▴1.55
5.0
✓ U3.5
▴1.555.0
Padova U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.25 gazde, 3.65 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.64, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Padova U191
Cittadella U190
▾2.25
▴3.65
▴2.75
X2
1.53
O2.5
▴1.73
GG
▴1.64
GG
▴1.64
5.0
GG
▴1.645.0
Cittadella U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:00. Cote: 2.20 gazde, 3.40 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.31, încredere 4.7/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
Cittadella U190
Pro V3
▾2.20
▾3.40
▴3.15
1
▾2.20
O2.5
1.65
GG
▾1.55
1X
▾1.31
4.7
1X
▾1.314.7
Sudtirol U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 2.10 gazde, 3.85 egal, 3.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 2.10, încredere 2.9/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sudtirol U190
Cittadella U191
▾2.10
▴3.85
▴3.30
1
▾2.10
O2.5
1.65
GG
▴1.62
1
▾2.10
2.9
1
▾2.102.9

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 29%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri347
Victorii112
Egaluri101
Înfrângeri134
Goluri marcate5611
Goluri primite51015
Medie goluri marcate1.71.51.6
Medie goluri primite1.72.52.1
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare5-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri1
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
0–2
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
1–3
61-75
0–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.571%
5 Meciuri
Peste 1.557%
4 Meciuri
Peste 2.514%
1 Meciuri
Peste 3.514%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 2
# Echipa M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Cittadella U19

Cauți pronosticuri pentru Cittadella U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Cittadella U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 16 meciuri în care a evoluat Cittadella U19, cu o acuratețe Best Tip de 43.8%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Cittadella U19 a înregistrat 2 victorii, 1 egaluri și 4 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 11 goluri (1.6 pe meci) și primind 15, cu 0 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Cittadella U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Cittadella U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.