Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Virtus Entella U19

Entella U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

17
Meciuri analizate
58.8%
Predictibilitate
WDDWWD
Forma recentă
1.40
Goluri / meci
Virtus Entella U19 a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Ambele echipe au marcat în 92% din ultimele 12 meciuri ale echipei Virtus Entella U19
Virtus Entella U19 este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 8 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.57 gazde, 4.00 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
GG
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 2.10 gazde, 3.40 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.72, încredere 4.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
GG
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 2.82 gazde, 3.35 egal, 2.20 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.35, încredere 4.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
GG
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.70 gazde, 3.70 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.63, încredere 4.9/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
GG
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.63 gazde, 3.85 egal, 4.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.70, încredere 4.9/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
GG
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 3.15 gazde, 3.50 egal, 1.98 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.70, încredere 4.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
NG
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 1.80 gazde, 3.50 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.63, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
GG
1.63
GG
1.63
5.0
✓ GG
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.67 gazde, 3.20 egal, 2.37 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.32, încredere 4.6/10. Scor final 4–3, pontul nu a ieșit.
Final
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
GG
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 43%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri437
Victorii303
Egaluri112
Înfrângeri022
Goluri marcate9312
Goluri primite369
Medie goluri marcate2.31.01.7
Medie goluri primite0.82.01.3
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri1
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.5100%
7 Meciuri
Peste 1.529%
2 Meciuri
Peste 2.529%
2 Meciuri
Peste 3.514%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 2
# Echipa M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Virtus Entella U19

Cauți pronosticuri pentru Virtus Entella U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Virtus Entella U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 17 meciuri în care a evoluat Virtus Entella U19, cu o acuratețe Best Tip de 58.8%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Virtus Entella U19 a înregistrat 3 victorii, 2 egaluri și 2 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 12 goluri (1.7 pe meci) și primind 9, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Virtus Entella U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Virtus Entella U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.