Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Brescia U19

Brescia U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

22
Meciuri analizate
86.4%
Predictibilitate
DLLWDL
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Brescia U19 a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Brescia U19 a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Brescia U19 a marcat în ultimele 10 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Sampdoria U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.67 gazde, 3.95 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.51, încredere 5.0/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Sampdoria U195
Brescia U191
1.67
▴3.95
▴4.05
1
1.67
O2.5
1.51
NG
2.30
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0
Brescia U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.32 gazde, 3.60 egal, 2.60 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.53, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Brescia U192
Modena U191
▾2.32
3.60
▴2.60
2
▴2.60
O2.5
1.58
GG
▾1.53
GG
▾1.53
5.0
✓ GG
▾1.535.0
Venezia U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.07 gazde, 3.50 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.51, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Venezia U191
Brescia U191
▾2.07
▴3.50
▴3.05
1
▾2.07
O2.5
▾1.56
GG
▴1.51
GG
▴1.51
5.0
✓ GG
▴1.515.0
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.63 gazde, 3.85 egal, 4.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.70, încredere 4.9/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
GG
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Brescia U19 vs Sudtirol U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.72 gazde, 3.25 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.85, încredere 5.0/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Brescia U191
Sudtirol U193
▴2.72
▾3.25
▾2.35
X
▾3.25
U2.5
▴1.85
NG
▴2.05
U2.5
▴1.85
5.0
U2.5
▴1.855.0
Udinese U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.80 gazde, 4.30 egal, 3.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.80, încredere 6.9/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Udinese U193
Brescia U190
▴1.80
▴4.30
▾3.50
1
▴1.80
U3.5
▴1.51
NG
▴2.27
1
▴1.80
6.9
✓ 1
▴1.806.9
Brescia U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 6.60 gazde, 4.90 egal, 1.35 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.52, încredere 3.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Brescia U191
Como U19 20
▴6.60
▴4.90
▾1.35
1X
▴2.82
U3.5
▴1.52
NG
▾1.85
U3.5
▴1.52
3.0
✓ U3.5
▴1.523.0
Parma U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.37 gazde, 4.60 egal, 6.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.37, încredere 3.7/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Parma U193
Brescia U190
1.37
4.60
6.55
1
1.37
O2.5
1.61
GG
1.83
1
1.37
3.7
✓ 1
1.373.7

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 29%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri347
Victorii202
Egaluri022
Înfrângeri123
Goluri marcate7310
Goluri primite6915
Medie goluri marcate2.30.81.4
Medie goluri primite2.02.32.1
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–2
0-15
1–2
16-30
1–2
31-45
1–2
46-60
1–1
61-75
4–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.586%
6 Meciuri
Peste 1.529%
2 Meciuri
Peste 2.514%
1 Meciuri
Peste 3.514%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 2
# Echipa M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Brescia U19

Cauți pronosticuri pentru Brescia U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Brescia U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 22 meciuri în care a evoluat Brescia U19, cu o acuratețe Best Tip de 86.4%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Brescia U19 a înregistrat 2 victorii, 2 egaluri și 3 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 10 goluri (1.4 pe meci) și primind 15, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Brescia U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Brescia U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.