Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Minnesota United II

Minnesota United II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

35
Meciuri analizate
71.4%
Rată de predictibilitate
WDWWWD
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Minnesota United II este neînvinsă în ultimele 6 meciuri
Minnesota United II a avut cel puțin 5 șuturi pe poartă în ultimele 4 meciuri
Niciun meci programat

Minnesota United II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Minnesota United II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, start la 22:00. Cote: 1.92 gazde, 3.90 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 5.7/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 23
Los Angeles FC IILos II2
1.92
▴3.90
▾3.15
1
1.92
O2.5
▾1.33
GG
▾1.36
1X
▴1.30
5.7
✓ 1X
▴1.305.7
Real Monarchs vs Minnesota United II, MLS Next Pro, start la 02:00. Cote: 3.60 gazde, 4.05 egal, 1.73 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.23, încredere 8.5/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Real Monarchs0
Minnesota United IIMinnesota 20
▴3.60
▴4.05
▾1.73
2
▾1.73
O2.5
▾1.35
GG
▾1.39
X2
▾1.23
8.5
✓ X2
▾1.238.5
Minnesota United II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 1.53 gazde, 4.40 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 2.27, încredere 2.6/10. Scor final 5–1, pontul nu a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 25
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.53
4.40
▴5.10
2
▴5.10
U3.5
▾1.78
NG
▾2.45
X2
▴2.27
2.6
X2
▴2.272.6
Minnesota United II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 1.72 gazde, 3.95 egal, 3.85 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.72, încredere 5.4/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 22
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.72
▴3.95
▴3.85
1
▾1.72
O2.5
▾1.43
GG
▾1.47
1
▾1.72
5.4
✓ 1
▾1.725.4
Houston Dynamo FC II vs Minnesota United II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 1.75 gazde, 3.95 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.23, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Minnesota United IIMinnesota 22
▾1.75
▴3.95
▴3.80
1
▾1.75
O2.5
▾1.38
GG
▾1.42
1X
▾1.23
8.5
1X
▾1.238.5
North Texas vs Minnesota II, MLS Next Pro, start la 01:45. Cote: 2.63 gazde, 3.55 egal, 2.38 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.50, încredere 7.8/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
North Texas1
Minnesota IIMinnesota 21
▴2.63
▾3.55
▾2.38
1
▴2.63
U3.5
▾1.73
NG
▾2.67
1X
▴1.50
7.8
✓ 1X
▴1.507.8
Minnesota United II vs The Town, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 2.45 gazde, 3.55 egal, 2.42 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.40, încredere 6.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 21
The Town1
▴2.45
▾3.55
▾2.42
1X
▴1.45
O2.5
▾1.42
GG
▾1.40
GG
▾1.40
6.2
✓ GG
▾1.406.2
Minnesota United II vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 2.80 gazde, 3.65 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.42, încredere 3.8/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 21
Portland Timbers IIPortland 2
▴2.80
3.65
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.44
GG
▾1.41
X2
▾1.42
3.8
✓ X2
▾1.423.8

Minnesota 2 Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
2.05
ȘuturiPe poartă / meci
5
Posesie
53%
CornereMedie pe meci
6.4
DisciplinăCartonașe / meci
1.9
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 52%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131427
Victorii8614
Egaluri000
Înfrângeri5813
Goluri marcate271643
Goluri primite192140
Medie goluri marcate2.11.11.6
Medie goluri primite1.51.51.5
Meciuri fără gol primit437
Meciuri fără gol marcat156
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-1
Deplasare2-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri4
Penalty-uri
16/ 22
72.73% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–3
0-15
10–4
16-30
6–13
31-45
5–5
46-60
9–7
61-75
7–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-152
16-304
31-4512
46-608
61-7510
76-909
48Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.578%
21 Meciuri
Peste 1.537%
10 Meciuri
Peste 2.522%
6 Meciuri
Peste 3.515%
4 Meciuri
Peste 4.57%
2 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
A. Martinez A. Martinez 18 MID 6.97
Kai Zeruhn Kai Zeruhn 18 GK 6.94
K. Keller K. Keller 25 DEF 6.92
J. Sosnouski J. Sosnouski - - 6.90
M. Kamara M. Kamara 20 MID 6.83
K. Romanshyn K. Romanshyn 20 MID 6.78
William Schmidt William Schmidt 19 MID 6.76
B. Schumacher B. Schumacher 17 - 6.62
A. Smir A. Smir 26 GK 6.42
John Farris John Farris 18 DEF 6.38
A. Kabia A. Kabia 20 MID 6.37
I. Saidi I. Saidi 17 MID 6.27
D. Mawing D. Mawing 19 DEF 6.23
T. Putt T. Putt 25 MID 6.22
Carlos Casillas-Lopez Carlos Casillas-Lopez 19 - 6.22
T. Perkins T. Perkins 18 MID 6.04
Giovanny Cruz Giovanny Cruz 19 - 5.91
Logan Dorsey Logan Dorsey 23 FWD -
D. Padelford D. Padelford 22 DEF -
M. Nour M. Nour 21 FWD -
L. Mesanvi L. Mesanvi 22 FWD -
Alisa Randell Alisa Randell 18 FWD -
Curt Calov Curt Calov 22 MID -
B. Niang B. Niang 24 MID -
Luke Hille Luke Hille 22 MID -
Jeong Ho-Yeon Jeong Ho-Yeon 25 MID -
D. Taylor D. Taylor 28 DEF -
B. Fischer B. Fischer 21 DEF -
K. Chandler K. Chandler 20 DEF -
A. Markanich A. Markanich 26 DEF -
Mukisa  Kiingi Mukisa Kiingi 23 DEF -
M. Duggan M. Duggan 25 DEF -
Kayne Rizvanovich Kayne Rizvanovich 18 GK -
Wessel Speel Wessel Speel 24 GK -
S. Shashoua S. Shashoua 26 FWD -

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri Minnesota United II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Minnesota United II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Minnesota United II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 35 meciuri în care a evoluat Minnesota United II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 71.4%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, Minnesota United II a înregistrat 14 victorii, 0 egaluri și 13 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 43 goluri (1.6 pe meci) și primind 40, cu 7 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Minnesota United II are o medie de 53% posesie, 2.05 xG și 6.4 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 40%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Minnesota United II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Minnesota United II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.