Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Connecticut FC

Connecticut FC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€575.00Th. Ø 20.0 MLS Next Pro
18
Meciuri analizate
83.3%
Rată de predictibilitate
WLLLWW
Forma recentă
2.60
Goluri / meci
Connecticut FC a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Connecticut FC a primit cel puțin 3 cartonașe galbene în ultimele 5 meciuri
Niciun meci programat

Connecticut FC nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Connecticut FC vs Inter Miami II, MLS Next Pro, start la 19:00. Cote: 1.28 gazde, 6.10 egal, 8.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.27, încredere 7.0/10. Scor final 7–2, pontul a ieșit.
Final
Connecticut FC7
Inter Miami II2
▾1.28
▴6.10
▴8.10
1
▾1.28
O2.5
▾1.27
GG
1.54
O2.5
▾1.27
7.0
✓ O2.5
▾1.277.0
New York City II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, start la 22:00. Cote: 2.70 gazde, 3.90 egal, 2.27 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.55, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
New York City IINew II1
Connecticut FC0
▾2.70
▴3.90
▾2.27
1
▾2.70
O2.5
▾1.30
GG
▾1.29
1X
▴1.55
8.5
✓ 1X
▴1.558.5
Atlanta United II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, start la 19:00. Cote: 2.20 gazde, 3.65 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.42, încredere 7.5/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Atlanta United IIAtlanta II4
Connecticut FC 1
▾2.20
▴3.65
▴2.80
1
▾2.20
O2.5
▾1.42
GG
▾1.38
O2.5
▾1.42
7.5
✓ O2.5
▾1.427.5
Connecticut FC vs New York RB II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.10 gazde, 3.80 egal, 2.76 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Connecticut FC2
New York RB IINew II4
▴2.10
▴3.80
▾2.76
X
▴3.80
O2.5
1.32
GG
▴1.33
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Philadelphia Union II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, start la 20:00. Cote: 3.45 gazde, 3.80 egal, 1.87 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.26, încredere 8.5/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Philadelphia Union IIPhiladelphia II 2
Connecticut FC4
▴3.45
▴3.80
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
▾1.45
GG
▾1.41
X2
▾1.26
8.5
✓ X2
▾1.268.5
Crown Legacy vs Connecticut FC, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.18 gazde, 3.75 egal, 2.85 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.38, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Crown Legacy 0
Connecticut FC2
▴2.18
▾3.75
▾2.85
1
▴2.18
O2.5
▾1.41
GG
▾1.44
1X
▴1.38
8.5
1X
▴1.388.5
FC Cincinnati II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, start la 23:00. Cote: 4.00 gazde, 3.95 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.80, încredere 8.5/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
FC Cincinnati IICincinnati 22
Connecticut FC3
▾4.00
▾3.95
▴1.80
2
▴1.80
O2.5
▾1.50
GG
▾1.50
2
▴1.80
8.5
✓ 2
▴1.808.5
Connecticut FC vs New England II, MLS Next Pro, start la 21:00. Cote: 1.90 gazde, 3.60 egal, 3.45 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.49, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Connecticut FC1
New England IINew II2
▴1.90
▾3.60
▾3.45
1
▴1.90
O2.5
▴1.49
GG
▾1.48
O2.5
▴1.49
8.0
✓ O2.5
▴1.498.0
Connecticut FC vs Orlando City II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 1.55 gazde, 4.40 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 7.9/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Connecticut FC4
Orlando City IIOrlando City B2
▾1.55
▴4.40
▴5.10
1
▾1.55
O2.5
▾1.33
GG
▾1.44
O2.5
▾1.33
7.9
✓ O2.5
▾1.337.9

Connecticut FC Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.65
ȘuturiPe poartă / meci
4.5
Posesie
40%
CornereMedie pe meci
3.5
DisciplinăCartonașe / meci
2.4
Procent victorii
60%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 56%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131427
Victorii7815
Egaluri000
Înfrângeri6612
Goluri marcate252954
Goluri primite242650
Medie goluri marcate1.92.12.0
Medie goluri primite1.81.91.9
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare2-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii5
Înfrângeri4
Penalty-uri
5/ 5
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
7–1
0-15
8–9
16-30
13–9
31-45
6–8
46-60
9–9
61-75
12–11
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-308
31-4510
46-6017
61-759
76-9015
70Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.589%
24 Meciuri
Peste 1.559%
16 Meciuri
Peste 2.537%
10 Meciuri
Peste 3.515%
4 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri Connecticut FC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Connecticut FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Connecticut FC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 18 meciuri în care a evoluat Connecticut FC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 83.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, Connecticut FC a înregistrat 15 victorii, 0 egaluri și 12 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 54 goluri (2.0 pe meci) și primind 50, cu 3 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Connecticut FC are o medie de 40% posesie, 1.65 xG și 3.5 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 60%.

Connecticut FC are în prezent o valoare de piață estimată de €575.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Connecticut FC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Connecticut FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.