Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Vancouver Whitecaps II

Vancouver Whitecaps II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

37
Meciuri analizate
70.3%
Rată de predictibilitate
LLDWWL
Forma recentă
1.60
Goluri / meci
Vancouver Whitecaps II nu a câștigat în deplasare în ultimele 18 meciuri
Niciun meci programat

Vancouver Whitecaps II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Vancouver Whitecaps II vs The Town, MLS Next Pro, start la 22:00. Cote: 3.70 gazde, 4.05 egal, 1.78 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.39, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
The Town2
▾3.70
▴4.05
▴1.78
1
▾3.70
O2.5
▾1.39
GG
▾1.41
O2.5
▾1.39
8.0
O2.5
▾1.398.0
Minnesota United II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 1.53 gazde, 4.40 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 2.27, încredere 2.6/10. Scor final 5–1, pontul nu a ieșit.
Final
Minnesota United IIMinnesota 25
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.53
4.40
▴5.10
2
▴5.10
U3.5
▾1.78
NG
▾2.45
X2
▴2.27
2.6
X2
▴2.272.6
Portland Timbers II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 21:00. Cote: 1.57 gazde, 4.35 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 6.1/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Portland Timbers IIPortland 0
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
▴1.57
4.35
▾4.90
1
▴1.57
O2.5
▾1.34
GG
▾1.45
O2.5
▾1.34
6.1
O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.15 gazde, 3.75 egal, 2.75 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 6.1/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver Whitecaps IIVancouver II5
Sporting KC IISporting II1
▴2.15
▴3.75
▾2.75
1
▴2.15
O2.5
▾1.34
GG
▾1.32
O2.5
▾1.34
6.1
✓ O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, start la 02:00. Cote: 3.65 gazde, 3.90 egal, 1.88 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 8.0/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver Whitecaps IIVancouver II4
Los Angeles FC IILos II 1
▴3.65
▴3.90
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
▾1.41
GG
▴1.43
O2.5
▾1.41
8.0
✓ O2.5
▾1.418.0
Austin II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 01:30. Cote: 1.37 gazde, 4.80 egal, 6.30 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.37, încredere 5.2/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Austin II4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▴1.37
▾4.80
▾6.30
1
▴1.37
O2.5
▴1.42
GG
▴1.65
1
▴1.37
5.2
✓ 1
▴1.375.2
Tacoma Defiance vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 03:00. Cote: 1.87 gazde, 3.85 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.26, încredere 4.2/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Tacoma Defiance4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II 2
▴1.87
▾3.85
3.80
1
▴1.87
U3.5
▾1.73
GG
▴1.43
1X
1.26
4.2
✓ 1X
1.264.2
St. Louis City II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 1.38 gazde, 5.40 egal, 7.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 4.2/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
NG
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

Vancouver II Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.16
ȘuturiPe poartă / meci
4.6
Posesie
50%
CornereMedie pe meci
4.3
DisciplinăCartonașe / meci
1.6
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 37%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131427
Victorii8210
Egaluri000
Înfrângeri51217
Goluri marcate261743
Goluri primite233861
Medie goluri marcate2.01.21.6
Medie goluri primite1.82.72.3
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat325
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-1
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare6-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare6
Serii
Victorii3
Înfrângeri6
Penalty-uri
13/ 15
86.67% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–10
0-15
5–11
16-30
4–10
31-45
8–13
46-60
9–6
61-75
8–10
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-307
31-459
46-608
61-756
76-9010
52Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.581%
22 Meciuri
Peste 1.552%
14 Meciuri
Peste 2.515%
4 Meciuri
Peste 3.57%
2 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Deylen Vellios Deylen Vellios 23 DEF -
N. Djordjevic N. Djordjevic 23 DEF -
Daniel Russo Daniel Russo 23 DEF -
Mark O'Neill Mark O'Neill 23 DEF -
Adrian Pelayo Adrian Pelayo 19 DEF -
A. Zendejas A. Zendejas 30 GK -
I. Boehmer I. Boehmer 24 GK -
M. Anchor M. Anchor 21 GK -
Raphael Raphael 22 DEF -
R. Elloumi R. Elloumi 18 FWD -
Belal Halbouni Belal Halbouni 26 DEF -

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri Vancouver Whitecaps II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Vancouver Whitecaps II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Vancouver Whitecaps II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 37 meciuri în care a evoluat Vancouver Whitecaps II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 70.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, Vancouver Whitecaps II a înregistrat 10 victorii, 0 egaluri și 17 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 43 goluri (1.6 pe meci) și primind 61, cu 1 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Vancouver Whitecaps II are o medie de 50% posesie, 1.16 xG și 4.3 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 30%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Vancouver Whitecaps II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Vancouver Whitecaps II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.