Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Columbus Crew II

Columbus Crew II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

36
Meciuri analizate
63.9%
Rată de predictibilitate
DDLLWL
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Columbus Crew II a avut cel puțin 5 șuturi pe poartă în ultimele 6 meciuri
Niciun meci programat

Columbus Crew II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Columbus Crew II vs Carolina Core, MLS Next Pro, start la 19:00. Cote: 1.80 gazde, 3.95 egal, 3.70 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.23, încredere 8.5/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 1
Carolina Core1
▾1.80
▴3.95
▴3.70
1
▾1.80
O2.5
▾1.41
GG
1.44
1X
▾1.23
8.5
✓ 1X
▾1.238.5
Columbus Crew II vs New England II, MLS Next Pro, start la 23:00. Cote: 2.63 gazde, 3.60 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.45, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New England IINew II1
▾2.63
▴3.60
▴2.30
1
▾2.63
O2.5
▴1.45
GG
▴1.42
O2.5
▴1.45
8.0
O2.5
▴1.458.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.48 gazde, 3.65 egal, 2.88 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.43, încredere 6.4/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
GG
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Philadelphia Union II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.27 gazde, 3.65 egal, 2.85 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.58, încredere 5.6/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Philadelphia Union IIPhiladelphia II1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▴2.27
3.65
▾2.85
2
▾2.85
O2.5
▾1.37
GG
▾1.36
X2
▾1.58
5.6
X2
▾1.585.6
Columbus Crew II vs Chicago Fire II, MLS Next Pro, start la 18:00. Cote: 2.70 gazde, 3.75 egal, 2.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 8.5/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
Chicago Fire II0
▾2.70
3.75
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
▾1.31
GG
▾1.31
O2.5
▾1.31
8.5
✓ O2.5
▾1.318.5
Huntsville City vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.12 gazde, 3.65 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.43, încredere 3.6/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Huntsville CityHuntsville1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▾2.12
3.65
▴2.95
1
▾2.12
O2.5
▴1.43
GG
▴1.42
O2.5
▴1.43
3.6
O2.5
▴1.433.6
Columbus Crew II vs New York City II, MLS Next Pro, start la 23:00. Cote: 2.27 gazde, 3.55 egal, 2.65 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.39, încredere 4.3/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
New York City IINew II2
▴2.27
▾3.55
▾2.65
X
▾3.55
O2.5
▴1.39
GG
▴1.38
O2.5
▴1.39
4.3
✓ O2.5
▴1.394.3
Columbus Crew II vs New York RB II, MLS Next Pro, start la 23:00. Cote: 2.63 gazde, 3.75 egal, 2.32 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.54, încredere 8.4/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New York RB IINew II 2
▾2.63
▾3.75
▴2.32
1
▾2.63
O2.5
▴1.31
NG
▾3.10
1X
▾1.54
8.4
1X
▾1.548.4

Columbus Crew 2 Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.70
ȘuturiPe poartă / meci
5.5
Posesie
56%
CornereMedie pe meci
4.7
DisciplinăCartonașe / meci
1.9
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 59%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131427
Victorii10616
Egaluri000
Înfrângeri3811
Goluri marcate302252
Goluri primite162844
Medie goluri marcate2.31.61.9
Medie goluri primite1.22.01.6
Meciuri fără gol primit415
Meciuri fără gol marcat033
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-3
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii7
Înfrângeri2
Penalty-uri
11/ 14
78.57% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–5
0-15
4–10
16-30
10–9
31-45
8–4
46-60
8–5
61-75
14–9
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-303
31-4511
46-607
61-7511
76-9012
54Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.589%
24 Meciuri
Peste 1.563%
17 Meciuri
Peste 2.533%
9 Meciuri
Peste 3.57%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
G. De Libera G. De Libera 20 MID 7.17
Ibrahima Sy Ibrahima Sy 23 MID 7.16
B. Adu-Gyamfi B. Adu-Gyamfi 19 MID 7.12
A. Marinch A. Marinch 15 FWD 7.01
Anthony Alaouieh Anthony Alaouieh 19 FWD 6.97
Quinton Elliot Quinton Elliot 21 DEF 6.91
Alexander Gimple Alexander Gimple 17 MID 6.83
K. Gbamblé K. Gbamblé 18 FWD 6.79
I. Tortola I. Tortola 17 - 6.68
Dylan Randazzo Dylan Randazzo 18 DEF 6.67
Christopher Rogers Christopher Rogers 19 DEF 6.42
G. Di Noto G. Di Noto 16 DEF 6.42
A. Grinblat A. Grinblat 18 MID 6.40
P. Forfor P. Forfor 16 - 6.34
D. Patel D. Patel 19 GK 6.29
C. Ortiz C. Ortiz 18 FWD 6.17
Cooper Flanary Cooper Flanary 18 FWD 6.10
Shalom Adja Shalom Adja 18 MID 5.70
Austin Su Austin Su 17 MID -
J. Granda J. Granda 19 MID -
K. Ferdinand K. Ferdinand 22 DEF -
Chase Adams Chase Adams 17 FWD -
C. Mrowka C. Mrowka 19 MID -
T. Habroune T. Habroune 19 MID -
A. Sejdić A. Sejdić 29 MID -
N. Rincon N. Rincon 20 MID -
Owen Presthus Owen Presthus 19 DEF -
Cesar Ruvalcaba Cesar Ruvalcaba 24 DEF -
Tristan Brown Tristan Brown 18 DEF -
N. Hagen N. Hagen 29 GK -
Luke Pruter Luke Pruter 24 GK -
S.  Lapkes S. Lapkes 19 GK -
M. Palacios M. Palacios 21 DEF -

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri Columbus Crew II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Columbus Crew II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Columbus Crew II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 36 meciuri în care a evoluat Columbus Crew II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 63.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, Columbus Crew II a înregistrat 16 victorii, 0 egaluri și 11 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 52 goluri (1.9 pe meci) și primind 44, cu 5 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Columbus Crew II are o medie de 56% posesie, 1.70 xG și 4.7 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 30%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Columbus Crew II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Columbus Crew II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.