Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Austin II

Austin II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

41
Meciuri analizate
65.9%
Rată de predictibilitate
WWWLWD
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Austin II a avut sub 3.5 goluri în ultimele 6 meciuri
Austin II a câștigat fără gol primit în ultimele 3 meciuri
Următorul meci MLS Next Pro · lun., 19 oct. · 01:30
Austin II
VS01:30
The Town
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

St. Louis City II vs Austin II, MLS Next Pro, start la 22:00. Cote: 1.50 gazde, 4.25 egal, 5.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.50, încredere 5.7/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II0
Austin II2
▾1.50
▴4.25
▴5.50
X2
2.32
U3.5
▴1.50
GG
▴1.83
U3.5
▴1.50
5.7
✓ U3.5
▴1.505.7
Austin II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, start la 01:30. Cote: 1.49 gazde, 4.75 egal, 6.50 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.49, încredere 5.3/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Austin II1
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.49
▴4.75
▴6.50
1
▾1.49
U3.5
▾1.55
NG
▾2.04
1
▾1.49
5.3
✓ 1
▾1.495.3
Houston Dynamo FC II vs Austin II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.48 gazde, 3.40 egal, 2.69 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.41, încredere 3.8/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Austin II2
▾2.48
▾3.40
▴2.69
X2
▴1.50
U3.5
▾1.41
GG
▴1.60
U3.5
▴1.41
3.8
✓ U3.5
▴1.413.8
Portland Timbers II vs Austin II, MLS Next Pro, start la 21:00. Cote: 2.78 gazde, 3.35 egal, 2.35 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.43, încredere 6.4/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Portland Timbers IIPortland 2
Austin II 1
▴2.78
▾3.35
▾2.35
1
▴2.78
U3.5
▾1.43
NG
▾2.32
U3.5
▾1.43
6.4
✓ U3.5
▾1.436.4
Austin II vs The Town, MLS Next Pro, start la 01:30. Cote: 1.95 gazde, 3.65 egal, 3.75 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.95, încredere 6.1/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Austin II1
The Town0
▴1.95
▾3.65
▾3.75
1
▴1.95
U3.5
▴1.50
NG
▴2.30
1
▴1.95
6.1
✓ 1
▴1.956.1
North Texas vs Austin II, MLS Next Pro, start la 01:45. Cote: 4.25 gazde, 3.75 egal, 1.76 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.56, încredere 4.8/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
North Texas 0
Austin II0
▴4.25
▴3.75
▾1.76
2
▾1.76
O2.5
▴1.56
GG
▴1.57
O2.5
▴1.56
4.8
O2.5
▴1.564.8
Austin II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 01:30. Cote: 1.37 gazde, 4.80 egal, 6.30 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.37, încredere 5.2/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Austin II4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▴1.37
▾4.80
▾6.30
1
▴1.37
O2.5
▴1.42
GG
▴1.65
1
▴1.37
5.2
✓ 1
▴1.375.2
Austin II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, start la 01:30. Cote: 1.53 gazde, 4.50 egal, 6.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.44, încredere 7.5/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Austin II1
Sporting KC IISporting II0
▴1.53
▾4.50
▾6.00
1
▴1.53
O2.5
▴1.44
GG
▾1.56
O2.5
▴1.44
7.5
O2.5
▴1.447.5

Austin II Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.29
ȘuturiPe poartă / meci
4.4
Posesie
54%
CornereMedie pe meci
4.3
DisciplinăCartonașe / meci
2
Procent victorii
60%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 74%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141327
Victorii101020
Egaluri000
Înfrângeri437
Goluri marcate292554
Goluri primite17825
Medie goluri marcate2.11.92.0
Medie goluri primite1.20.60.9
Meciuri fără gol primit6713
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-4
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare2
Serii
Victorii11
Înfrângeri2
Penalty-uri
12/ 20
60.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
9–2
0-15
5–3
16-30
12–2
31-45
4–4
46-60
13–6
61-75
8–5
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-306
31-456
46-6015
61-7511
76-9015
65Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.596%
26 Meciuri
Peste 1.567%
18 Meciuri
Peste 2.526%
7 Meciuri
Peste 3.511%
3 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Jorge Alastuey Jorge Alastuey 22 MID 7.54
D. Ciesla D. Ciesla 20 DEF 7.09
D. Abarca D. Abarca 20 FWD 7.07
C. Moreno C. Moreno - DEF 6.96
Rubén Bonachera Rubén Bonachera 22 DEF 6.94
A. De Anda A. De Anda 20 - 6.84
M. Alstrup M. Alstrup 21 GK 6.75
D. Barro D. Barro 23 MID 6.68
J. Bery J. Bery 21 DEF 6.67
Chris Avila Chris Avila 18 FWD 6.64
Charlie Farrar Charlie Farrar - - 6.48
P. Gryczewski P. Gryczewski 22 MID 6.36
Vlad Danciutiu Vlad Danciutiu 19 FWD 6.34
P. Grogan P. Grogan 20 FWD 6.33
M. Badawiya M. Badawiya 18 MID 6.17
Santiago Maynez Santiago Maynez 18 - -
Bryant Farkarlun Bryant Farkarlun 24 FWD -
Ervin Torres Ervin Torres 18 MID -
A. González A. González 22 MID -
M. Burton M. Burton 19 MID -
C. Fodrey C. Fodrey 21 MID -
A. Gomez A. Gomez 24 DEF -
R. Thomas R. Thomas 23 DEF -
Nico van Rijn Nico van Rijn 24 DEF -
S. Cleveland S. Cleveland 31 GK -

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri Austin II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Austin II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Austin II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 41 meciuri în care a evoluat Austin II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 65.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, Austin II a înregistrat 20 victorii, 0 egaluri și 7 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 54 goluri (2.0 pe meci) și primind 25, cu 13 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Austin II are o medie de 54% posesie, 1.29 xG și 4.3 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 60%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Austin II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Austin II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.