İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Raelingen

Raelingen Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

11
Tahmin edilen maçlar
72.7%
Öngörülebilirlik Oranı
DLWLDW
Son Form
1.60
Gol / Maç
Raelingen son 23 maçta kırmızı kart görmedi
Yaklaşan maç yok

Raelingen için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Sarpsborg 08 II - Raelingen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 1.13, beraberlik 8.50, deplasman 10.50. En iyi tahmin: en az 4 gol olur, oran 1.23, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Sarpsborg 08 IISarpsborg 08 21
Raelingen1
▾1.13
▴8.50
▴10.50
1
▾1.13
O3.5
▾1.23
Var
▴1.35
O3.5
▾1.23
8.0
O3.5
▾1.238.0
Gjovik-Lyn - Raelingen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.53, beraberlik 4.40, deplasman 4.50. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.26, güven 5.7/10. Maç sonucu 5–0, tahmin tuttu.
MS
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn5
Raelingen0
1.53
4.40
4.50
X2
2.22
O2.5
▴1.26
Var
▴1.38
O2.5
1.26
5.7
✓ O2.5
1.265.7
Raelingen - Lyn II, 3. Division - Girone 6, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.26, beraberlik 6.30, deplasman 6.90. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.20, güven 7.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Raelingen1
Lyn IILyn 20
▾1.26
▴6.30
▴6.90
1
▾1.26
O2.5
▾1.20
Var
▴1.25
O2.5
▾1.20
7.0
O2.5
▾1.207.0
Elverum - Raelingen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.36, beraberlik 5.10, deplasman 5.90. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.23, güven 5.4/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Elverum4
Raelingen1
▴1.36
▾5.10
5.90
1
▾1.33
O2.5
▴1.23
Var
▴1.47
O2.5
▴1.23
5.4
✓ O2.5
▴1.235.4
Raelingen - Drobak / Frogn, 3. Division - Girone 6, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 2.28, beraberlik 3.85, deplasman 2.50. En iyi tahmin: karşılıklı gol var, oran 1.24, güven 6.2/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Raelingen2
Drobak / FrognDrobak-Frogn2
▴2.28
3.85
▾2.50
1X
1.42
O2.5
1.24
Var
1.24
KG Var
1.24
6.2
✓ KG Var
1.246.2
Raelingen - Oppsal, 3. Division - Girone 6, başlama saati 17:30. Oranlar: ev sahibi 2.25, beraberlik 3.85, deplasman 2.52. En iyi tahmin: karşılıklı gol var, oran 1.25, güven 6.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Raelingen1
Oppsal0
2.25
3.85
2.52
X
3.85
O2.5
1.24
Var
1.25
KG Var
1.25
6.2
KG Var
1.256.2
Brumunddal - Raelingen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 7.20, beraberlik 6.40, deplasman 1.25. En iyi tahmin: en az 4 gol olur, oran 1.27, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–4, tahmin tuttu.
MS
Brumunddal 2
Raelingen4
▴7.20
▴6.40
▾1.25
2
▾1.25
O3.5
▾1.27
Yok
▾3.35
O3.5
▾1.27
5.0
✓ O3.5
▾1.275.0
Raelingen - Rade, 3. Division - Girone 6, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 4.90, beraberlik 5.10, deplasman 1.47. En iyi tahmin: karşılıklı gol var, oran 1.27, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Raelingen1
Rade1
▴4.90
▴5.10
▾1.47
2
▾1.47
O3.5
▾1.40
Var
▴1.27
KG Var
▴1.27
5.0
✓ KG Var
▴1.275.0
Orn Horten - Raelingen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.42, beraberlik 5.00, deplasman 5.10. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.42, güven 8.8/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Orn HortenOrn0
Raelingen2
▾1.42
▴5.00
▴5.10
1
▾1.42
O3.5
▾1.50
Var
▴1.33
1
▾1.42
8.8
1
▾1.428.8
Raelingen - Bjorkelangen, 3. Division - Girone 6, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.20, beraberlik 6.70, deplasman 9.00. En iyi tahmin: en az 4 gol olur, oran 1.53, güven 5.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Raelingen3
Bjorkelangen1
▾1.20
▴6.70
▴9.00
1
▾1.20
O3.5
▾1.53
Yok
2.32
O3.5
▾1.53
5.0
✓ O3.5
▾1.535.0

Sezon İstatistikleri

3. Division - Girone 6 Norveç · Sezon 2026
22Maçlar Galibiyet oranı 41%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar111122
Galibiyetler639
Beraberlikler404
Mağlubiyetler189
Atılan Goller211839
Yenilen Goller144054
Maç Başına Atılan Gol1.91.61.8
Maç Başına Yenilen Gol1.33.62.5
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar314
Gol Atılamayan Maçlar123
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi4-1
Deplasman2-4
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi2-4
Deplasman7-2
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi4
Deplasman4
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi4
Deplasman7
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Penaltılar
5/ 5
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
4–4
0-15
4–5
16-30
4–15
31-45
7–12
46-60
7–10
61-75
11–7
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
1Sarı
1Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.586%
19 Maçlar
Üst 1.555%
12 Maçlar
Üst 2.523%
5 Maçlar
Üst 3.514%
3 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan Durumu

Norveç - 3. Division - Girone 6
# Takım M G P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Raelingen Tahminleri ve Bahis İpuçları

Raelingen tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Raelingen maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Raelingen takımının yer aldığı 11 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 72.7%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut 3. Division - Girone 6 sezonunda Raelingen, 22 maçta 9 galibiyet, 4 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etmiş; 39 gol atmış (maç başına 1.8) ve 54 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Raelingen tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Raelingen, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.