Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi VSE Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€150.00Th. Ø 25.3 NB III - Northeast
14
Meciuri analizate
35.7%
Rată de predictibilitate
LLLWLL
Forma recentă
0.73
Goluri / meci
Niciun meci programat

Tiszafuredi VSE nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Tiszaujvaros vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 3.60 gazde, 3.70 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.24, încredere 2.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Tiszaujvaros1
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
▾3.60
▾3.70
▴1.80
X2
▴1.24
O2.5
1.51
GG
1.53
X2
▴1.24
2.0
X2
▴1.242.0
Eger vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 2.55 gazde, 3.55 egal, 2.32 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Eger1
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
2.55
3.55
2.32
1
2.55
O2.5
1.63
GG
1.57
GG
1.57
5.0
GG
1.575.0
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 1.62 gazde, 3.90 egal, 4.35 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 2.07, încredere 3.7/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Tiszafuredi VSETiszafuredi 0
Ozd SajovolgyeOzd S2
▴1.62
▾3.90
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
1.44
GG
1.51
X2
▾2.07
3.7
✓ X2
▾2.073.7
Tiszafuredi VSE vs DEAC, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.90 gazde, 3.30 egal, 2.18 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.62, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
DEAC2
2.90
3.30
2.18
2
2.18
O2.5
1.73
GG
1.62
GG
1.62
5.0
GG
1.625.0
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 1.65 gazde, 4.00 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.46, încredere 5.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Tiszafuredi VSETiszafuredi3
Ozd SajovolgyeOzd S2
▴1.65
▾4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
1.46
GG
1.53
O2.5
1.46
5.0
✓ O2.5
1.465.0
Eger vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 3.75 gazde, 3.85 egal, 1.72 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.91, încredere 2.6/10. Scor final 2–4, pontul nu a ieșit.
Final
Eger2
Tiszafuredi VSETiszafuredi4
▾3.75
3.85
▴1.72
1
▾3.75
O2.5
1.38
GG
▾1.43
1X
▾1.91
2.6
1X
▾1.912.6
Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 4.60 gazde, 4.25 egal, 1.87 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.65, încredere 4.9/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Senyo CarnifexSenyo0
Tiszafuredi VSETiszafuredi2
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▴1.65
GG
▴1.68
O2.5
▴1.65
4.9
O2.5
▴1.654.9

Statistici Sezon

NB III - Northeast Ungaria · Sezon 2026
10Meciuri Procent victorii 30%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6410
Victorii213
Egaluri000
Înfrângeri437
Goluri marcate426
Goluri primite10515
Medie goluri marcate0.70.50.6
Medie goluri primite1.71.31.5
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat426
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii3
Înfrângeri5
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–1
0-15
3–3
16-30
0–3
31-45
1–2
46-60
1–1
61-75
0–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.540%
4 Meciuri
Peste 1.520%
2 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Northeast
# Echipa M G P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Pronosticuri Tiszafuredi VSE – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Tiszafuredi VSE? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Tiszafuredi VSE cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 14 meciuri în care a evoluat Tiszafuredi VSE, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 35.7%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din NB III - Northeast, Tiszafuredi VSE a înregistrat 3 victorii, 0 egaluri și 7 înfrângeri în 10 meciuri, marcând 6 goluri (0.6 pe meci) și primind 15, cu 1 meciuri fără gol primit.

Tiszafuredi VSE are în prezent o valoare de piață estimată de €150.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Tiszafuredi VSE rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Tiszafuredi VSE este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.