Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€150.00Th. Ø 25.3 NB III - Northeast
16
Voorspelde wedstrijden
37.5%
Voorspelbaarheid
WWLLLW
Recente vorm
0.67
Goals / wedstrijd
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Fuzesabony vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.07 thuis, 3.35 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.27, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Fuzesabony0
Tiszafuredi2
▴2.07
▾3.35
▾3.25
1
▴2.07
U2.5
1.67
Nee
1.80
1X
▴1.27
5.0
1X
▴1.275.0
Tiszafuredi VSE vs Diosgyor II, NB III - Northeast, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.57 thuis, 3.35 gelijkspel, 2.35 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.40, vertrouwen 3.2/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Tiszafuredi2
Diosgyor II 1
2.57
▾3.35
▴2.35
2
▴2.35
U3.5
1.39
Ja
1.58
X2
▾1.40
3.2
X2
▾1.403.2
Godollo vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, aftrap 12:00. Quoteringen: 1.80 thuis, 3.65 gelijkspel, 3.60 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.80, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Godollo3
Tiszafuredi0
1.80
3.65
3.60
1
1.80
U3.5
1.42
Nee
2.15
1
1.80
5.0
✓ 1
1.805.0
Debrecen II vs Tiszafuredi V, NB III - Northeast, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.78 thuis, 3.85 gelijkspel, 3.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
Ja
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Tiszafuredi VSE vs Cigand SE, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 4.10 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.93 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.93, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Tiszafuredi0
Cigand SE2
▾4.10
▾3.80
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▴1.42
Nee
▴2.22
2
▴1.93
4.8
✓ 2
▴1.934.8
Tiszaujvaros vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 3.60 thuis, 3.70 gelijkspel, 1.80 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.24, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Tiszaujvaros1
Tiszafuredi0
▾3.60
▾3.70
▴1.80
X2
▴1.24
O2.5
1.51
Ja
1.53
X2
▴1.24
2.0
X2
▴1.242.0
Eger vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, aftrap 16:00. Quoteringen: 2.55 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.32 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.57, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Eger1
Tiszafuredi0
2.55
3.55
2.32
1
2.55
O2.5
1.63
Ja
1.57
BTTS
1.57
5.0
BTTS
1.575.0
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.62 thuis, 3.90 gelijkspel, 4.35 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 2.07, vertrouwen 3.7/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Tiszafuredi 0
Ozd-Sajovolgye2
▴1.62
▾3.90
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
1.44
Ja
1.51
X2
▾2.07
3.7
✓ X2
▾2.073.7
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, aftrap 16:00. Quoteringen: 1.65 thuis, 4.00 gelijkspel, 4.40 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.46, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 3–2, tip uitgekomen.
Eind
Tiszafuredi3
Ozd-Sajovolgye2
▴1.65
▾4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
1.46
Ja
1.53
O2.5
1.46
5.0
✓ O2.5
1.465.0
Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, aftrap 16:00. Quoteringen: 4.60 thuis, 4.25 gelijkspel, 1.87 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.65, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Senyo0
Tiszafuredi2
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▴1.65
Ja
▴1.68
O2.5
▴1.65
4.9
O2.5
▴1.654.9

Seizoensstatistieken

NB III - Northeast Hongarije · Seizoen 2026
14Wedstrijden Winpercentage 29%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden8614
Overwinningen314
Gelijkspelen101
Nederlagen459
Doelpunten voor639
Doelpunten tegen111021
Gem. doelpunten voor0.80.50.6
Gem. doelpunten tegen1.41.71.5
Clean sheets112
Niet gescoord538
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-1
Uit0-1
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit3-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit1
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst3
Verlies5
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
2–1
0-15
3–3
16-30
3–4
31-45
1–4
46-60
1–1
61-75
0–6
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.543%
6 Wedstrijden
Over 1.521%
3 Wedstrijden
Over 2.50%
0 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Hongarije - NB III - Northeast
# Team G D P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Tiszafuredi VSE voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Tiszafuredi VSE voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Tiszafuredi VSE op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 16 wedstrijden met Tiszafuredi VSE geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 37.5%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige NB III - Northeast-seizoen speelde Tiszafuredi VSE 14 wedstrijden, met 4 overwinningen, 1 gelijkspelen en 9 nederlagen. De ploeg scoorde 9 doelpunten (0.6 per wedstrijd), kreeg er 21 tegen en hield 2 keer de nul.

Tiszafuredi VSE heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €150.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Tiszafuredi VSE blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Tiszafuredi VSE is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.