Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Dynamo Makhachkala U19

Dynamo Makhachkala U19 Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

13
Elemzett mérkőzések
69.2%
Előrejelezhetőségi mutató
WWLWLW
Legutóbbi forma
1.13
Gólok / Mérkőzés
Következő mérkőzés Youth Championship · okt. 16., P · 14:00
Akademiya
VS14:00
Dynamo M
Tipp feloldása
Előfizetés a megtekintéshez

Legutóbbi Meccsek

Dynamo Makhachkala U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, kezdés 13:00. Odds: hazai 1.74, döntetlen 3.80, vendég 3.65. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.43, megbízhatóság 3.7/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U190
1.74
3.80
3.65
1
1.74
O2.5
1.43
Nem
2.50
O2.5
1.43
3.7
O2.5
1.433.7
Ural U20 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, kezdés 09:00. Odds: hazai 2.20, döntetlen 3.25, vendég 2.92. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.52, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Ural U20Ural U190
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
2.20
3.25
2.92
1
2.20
O2.5
1.52
Nem
2.55
O2.5
1.52
5.0
O2.5
1.525.0
Dynamo Makhachkala U19 vs Zenit U19, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 4.90, döntetlen 3.90, vendég 1.53. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.27, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
Zenit U192
4.90
3.90
1.53
2
1.53
O2.5
1.27
Igen
1.36
O2.5
1.27
8.0
✓ O2.5
1.278.0
Dynamo Makhachkala U19 vs Rostov U19, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 4.00, döntetlen 3.65, vendég 1.70. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.29, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Rostov U19 1
4.00
3.65
1.70
2
1.70
O2.5
1.29
Igen
1.33
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Rodina Moscow U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.11, döntetlen 7.20, vendég 13.00. Legjobb tipp: hazai legalább 2 gólos különbséggel nyer, odds 1.58, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 8–0, a tipp bejött.
Vége
Rodina Moscow U19Rodina M8
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M 0
▾1.11
▴7.20
▴13.00
1
▾1.08
O2.5
▾1.32
Nem
▾1.55
H1
1.58
8.0
✓ H1
1.588.0
Dynamo Makhachkala U19 vs Chertanovo U20, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.92, döntetlen 4.10, vendég 2.92. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.31, megbízhatóság 5.2/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.92
▴4.10
▴2.92
1
▾1.92
O2.5
1.23
Igen
1.27
1X
▾1.31
5.2
✓ 1X
▾1.315.2
CSKA Moskva U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.14, döntetlen 6.30, vendég 13.00. Legjobb tipp: hazai legalább 2 gólos különbséggel nyer, odds 1.64, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–0, a tipp bejött.
Vége
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
Igen
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0

Dynamo M Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
2.8
Labdabirtoklás
48%
SzögletekÁtlag / meccs
6
Győzelmi arány
50%

Szezon statisztikák

Youth Championship Oroszország · Szezon 2026
24Mérkőzések Győzelmi arány 29%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések121224
Győzelmek527
Döntetlenek123
Vereségek6814
Lőtt gólok181432
Kapott gólok193655
Lőtt gólok átlaga1.51.21.3
Kapott gólok átlaga1.63.02.3
Kapott gól nélküli mérkőzések213
Gól nélküli mérkőzések235
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai4-1
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég8-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai4
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég8
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek4
Tizenegyesek
1/ 2
50.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
8–6
0-15
3–3
16-30
10–10
31-45
4–10
46-60
4–7
61-75
5–12
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
2Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.579%
19 Mérkőzések
Több mint 1.533%
8 Mérkőzések
Több mint 2.513%
3 Mérkőzések
Több mint 3.58%
2 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Oroszország - Youth Championship
# Csapat M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Dynamo Makhachkala U19 – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Dynamo Makhachkala U19 tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Dynamo Makhachkala U19 csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 13 mérkőzést elemeztünk a Dynamo Makhachkala U19 részvételével, a legjobb tipp találati aránya 69.2%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Youth Championship szezonban a Dynamo Makhachkala U19 7 győzelmet, 3 döntetlent és 14 vereséget szerzett 24 mérkőzésen, 32 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.3) és 55 gólt kapott, 3 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Dynamo Makhachkala U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Dynamo Makhachkala U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.