Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Dynamo Makhachkala U19

Dynamo Makhachkala U19 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

13
Прогнозирани мачове
69.2%
Ниво на предвидимост
WWLWLW
Скорошна форма
1.13
Голове / мач
Следващ мач Youth Championship · пт, 16 октомври · 14:00 ч.
Akademiya
VS14:00
Dynamo M
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Dynamo Makhachkala U19 срещу Rubin Kazan U20, Youth Championship, начален час 13:00. Коефициенти: 1.74 домакин, 3.80 равен, 3.65 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.43, доверие 3.7/10. Краен резултат 1–0, прогнозата не излезе.
Край
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U190
1.74
3.80
3.65
1
1.74
O2.5
1.43
Не
2.50
O2.5
1.43
3.7
O2.5
1.433.7
Ural U20 срещу Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, начален час 09:00. Коефициенти: 2.20 домакин, 3.25 равен, 2.92 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.52, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–1, прогнозата не излезе.
Край
Ural U20Ural U190
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
2.20
3.25
2.92
1
2.20
O2.5
1.52
Не
2.55
O2.5
1.52
5.0
O2.5
1.525.0
Dynamo Makhachkala U19 срещу Zenit U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 4.90 домакин, 3.90 равен, 1.53 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.27, доверие 8.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M1
Zenit U192
4.90
3.90
1.53
2
1.53
O2.5
1.27
Да
1.36
O2.5
1.27
8.0
✓ O2.5
1.278.0
Dynamo Makhachkala U19 срещу Rostov U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 4.00 домакин, 3.65 равен, 1.70 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.29, доверие 8.0/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Rostov U19 1
4.00
3.65
1.70
2
1.70
O2.5
1.29
Да
1.33
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Rodina Moscow U19 срещу Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, начален час 17:00. Коефициенти: 1.11 домакин, 7.20 равен, 13.00 гост. Топ избор: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.58, доверие 8.0/10. Краен резултат 8–0, прогнозата излезе.
Край
Rodina Moscow U19Rodina M8
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M 0
▾1.11
▴7.20
▴13.00
1
▾1.08
O2.5
▾1.32
Не
▾1.55
H1
1.58
8.0
✓ H1
1.588.0
Dynamo Makhachkala U19 срещу Chertanovo U20, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 1.92 домакин, 4.10 равен, 2.92 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.31, доверие 5.2/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Chertanovo U20Chertanov1
▾1.92
▴4.10
▴2.92
1
▾1.92
O2.5
1.23
Да
1.27
1X
▾1.31
5.2
✓ 1X
▾1.315.2
CSKA Moskva U19 срещу Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 1.14 домакин, 6.30 равен, 13.00 гост. Топ избор: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.64, доверие 8.0/10. Краен резултат 4–0, прогнозата излезе.
Край
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
Да
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0

Dynamo M Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
2.8
Владение
48%
КорнериСредно на мач
6
Процент победи
50%

Статистики за сезона

Youth Championship Русия · Сезон 2026
24Мачове Процент победи 29%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове121224
Победи527
Равенства123
Загуби6814
Вкарани голове181432
Допуснати голове193655
Средно вкарани голове1.51.21.3
Средно допуснати голове1.63.02.3
Мачове без допуснат гол213
Мачове без отбелязан гол235
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост1-2
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост8-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост8
Серии
Победи2
Загуби4
Дузпи
1/ 2
50.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
8–6
0-15
3–3
16-30
10–10
31-45
4–10
46-60
4–7
61-75
5–12
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.579%
19 мача
Над 1.533%
8 мача
Над 2.513%
3 мача
Над 3.58%
2 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Русия - Youth Championship
# Отбор М Г Т
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Прогнози и съвети за залагания за Dynamo Makhachkala U19

Търсите прогнози за Dynamo Makhachkala U19? NerdyTips предлага футболни прогнози за Dynamo Makhachkala U19, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 13 мача с участието на Dynamo Makhachkala U19 с точност на най-добрата прогноза от 69.2%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Youth Championship Dynamo Makhachkala U19 записа 7 победи, 3 равенства и 14 загуби в 24 мача, отбелязвайки 32 гола (1.3 на мач) и допускайки 55, при 3 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Dynamo Makhachkala U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Dynamo Makhachkala U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.