Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Ehime FC

Ehime Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€400.00Th. Ø 27.0 J3 League
112
Tipované zápasy
71.4%
Úspešnosť tipov
LLWLWW
Aktuálna forma
1.67
Góly / zápas
Ehime FC mal v posledných 11 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Ďalší zápas J3 League · ut 3. novembra · 5:00
Kochi United
VS
Ehime
Best Tip
Kurz
Dôvera 7.3/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Tochigi SC vs Ehime FC, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.85 domáci, 3.40 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Tochigi SC2
Ehime0
▾2.85
▴3.40
▴2.30
2
▴2.30
U3.5
▴1.39
Áno
▾1.65
X2
▴1.42
4.4
X2
▴1.424.4
Ehime FC vs Fukushima United, J3 League, výkop 07:00. Kurzy: 2.18 domáci, 3.60 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Kon.
Ehime2
Fukushima Utd4
▴2.18
▾3.60
▾3.25
1
▴2.18
O2.5
▴1.53
Áno
▾1.48
O2.5
▴1.53
7.5
✓ O2.5
▴1.537.5
Ehime FC vs Renofa Yamaguchi, J3 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.45 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.72, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Ehime 2
Renofa1
▴2.52
▾3.45
▾2.65
1X
▴1.52
O2.5
▴1.72
Áno
▴1.60
O2.5
▴1.72
3.7
✓ O2.5
▴1.723.7
Kagoshima United vs Ehime FC, J3 League, výkop 10:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.45 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 3.5/10. Konečný výsledok 4–2, tip netrafený.
Kon.
Kagoshima Utd4
Ehime2
▴2.10
▾3.45
▾3.25
1X
▴1.35
U3.5
1.38
Nie
2.12
U3.5
1.38
3.5
U3.5
1.383.5
Roasso Kumamoto vs Ehime FC, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.72 domáci, 3.30 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Kumamoto0
Ehime2
▾2.72
▾3.30
▴2.45
1X
▾1.55
U3.5
▾1.38
Nie
▾2.23
U3.5
▾1.38
8.0
✓ U3.5
▾1.388.0
Ehime FC vs Thespakusatsu Gunma, J3 League, výkop 07:00. Kurzy: 1.65 domáci, 4.05 remíza, 4.80 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.65, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Ehime3
Kusatsu1
▴1.65
▾4.05
▾4.80
1
▴1.65
O2.5
▾1.60
Áno
▾1.62
1
▴1.65
5.2
✓ 1
▴1.655.2

Štatistiky sezóny

J3 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 57%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry628
Remízy022
Prehry134
Strelené góly21930
Inkasované góly101121
Priemer strelených gólov3.01.32.1
Priemer inkasovaných gólov1.41.61.5
Čisté kontá123
Bez streleného gólu011
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma2-4
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry1
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
3–1
16-30
5–5
31-45
6–2
46-60
4–8
61-75
8–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-1-4-21 G
15Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.593%
13 zápasov
Nad 1.571%
10 zápasov
Nad 2.529%
4 zápasov
Nad 3.521%
3 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Japonsko - J3 League
# Tím Z G B
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Ehime FC

Hľadáte tipy na Ehime FC? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Ehime FC, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 112 zápasov s účasťou Ehime FC s úspešnosťou Best Tip 71.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J3 League má Ehime FC po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 2, prehry: 4. Strelené góly: 30 (2.1 na zápas), inkasované: 21, čisté kontá: 3.

Ehime FC má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €400.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Ehime FC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Ehime FC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.