Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
FC Gifu

Gifu Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€825.00Th. Ø 21.9 J3 League
68
Tipované zápasy
66.2%
Úspešnosť tipov
WLWWWL
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
FC Gifu mal v posledných 7 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Ďalší zápas J3 League · ut 3. novembra · 7:00
Ryukyu
VS
Gifu
Best Tip
Kurz
Dôvera 3.4/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

FC Gifu vs Osaka, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.50 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.80, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Gifu 1
FC Osaka0
▾2.05
▴3.50
▴3.40
X2
1.80
O2.5
▴1.75
Nie
▾2.18
X2
▴1.80
2.0
X2
▴1.802.0
Roasso Kumamoto vs FC Gifu, J3 League, výkop 04:00. Kurzy: 2.47 domáci, 3.30 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.45, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Kumamoto2
Gifu1
▾2.47
▾3.30
▴2.72
1
▾2.47
U3.5
▾1.38
Áno
▴1.67
1X
▾1.45
8.5
✓ 1X
▾1.458.5
FC Gifu vs Sagamihara, J3 League, výkop 11:00. Kurzy: 1.88 domáci, 3.70 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Gifu2
Sagamihara1
▾1.88
▴3.70
▴4.20
1X
▾1.28
U3.5
▴1.40
Nie
▾2.10
U3.5
▴1.40
4.6
✓ U3.5
▴1.404.6
FC Gifu vs Fukushima United, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 1.75 domáci, 3.95 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Gifu1
Fukushima Utd0
▴1.75
▾3.95
▾4.75
X2
2.10
O2.5
▴1.50
Áno
▴1.52
O2.5
▾1.50
7.5
O2.5
▾1.507.5
Gainare Tottori vs FC Gifu, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 3.65 domáci, 3.55 remíza, 1.91 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.87, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Gainare Tottori 0
Gifu1
▾3.65
▾3.55
▴1.91
1
▾3.65
O2.5
▴1.72
Áno
1.65
1X
▾1.87
8.5
1X
▾1.878.5
FC Gifu vs Renofa Yamaguchi, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.32 domáci, 3.35 remíza, 2.90 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.60, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Gifu0
Renofa2
▴2.32
▾3.35
▾2.90
2
▾2.90
O2.5
▴1.77
Áno
▴1.64
X2
▾1.60
4.0
✓ X2
▾1.604.0

Štatistiky sezóny

J3 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 57%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry538
Remízy011
Prehry235
Strelené góly151025
Inkasované góly5813
Priemer strelených gólov2.11.41.8
Priemer inkasovaných gólov0.71.10.9
Čisté kontá336
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma7-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma7
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry3
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–2
0-15
0–5
16-30
7–1
31-45
6–1
46-60
2–1
61-75
6–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-301
31-453
46-604
61-752
76-905
21Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.571%
10 zápasov
Nad 1.536%
5 zápasov
Nad 2.529%
4 zápasov
Nad 3.521%
3 zápasov
Nad 4.57%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
R. Kita R. Kita 27 MID 7.63
S. Aihara S. Aihara 29 FWD 7.34
Kim Yu-Geon Kim Yu-Geon 19 DEF 7.29
N. Yamada N. Yamada 35 MID 7.28
K. Kai K. Kai 31 DEF 7.18
D. Araki D. Araki 31 MID 7.16
S. Mogi S. Mogi 26 GK 7.13
R. Nozawa R. Nozawa 27 DEF 7.11
T. Hakozaki T. Hakozaki 23 MID 7.07
J. Izumisawa J. Izumisawa 34 MID 7.04
R. Ishida R. Ishida 29 DEF 6.97
K. Hagino K. Hagino 25 MID 6.94
S. Igawa S. Igawa 25 MID 6.91
Y. Nagai Y. Nagai 22 FWD 6.81
Serantes Serantes 36 GK 6.79
D. Hirase D. Hirase 24 DEF 6.77
J. Nakamura J. Nakamura 22 MID 6.76
R. Kawamoto R. Kawamoto 24 MID 6.70
K. Sasaki K. Sasaki 27 FWD 6.70
Y. Oiji Y. Oiji 27 MID 6.65
Shohei Ogushi Shohei Ogushi 23 DEF 6.64
R. Nishitani R. Nishitani 21 MID 6.63
R. Toyama R. Toyama 31 DEF 6.57
S. Terasaka S. Terasaka 21 DEF 6.42
T. Yokoyama T. Yokoyama 25 MID 6.39
W. Owie W. Owie 21 FWD 6.35
Dudú Dudú 35 FWD -

Tabuľka

Japonsko - J3 League
# Tím Z G B
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na FC Gifu

Hľadáte tipy na FC Gifu? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na FC Gifu, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 68 zápasov s účasťou FC Gifu s úspešnosťou Best Tip 66.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J3 League má FC Gifu po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 1, prehry: 5. Strelené góly: 25 (1.8 na zápas), inkasované: 13, čisté kontá: 6.

FC Gifu má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €825.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na FC Gifu zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

FC Gifu je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.