Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Osaka

FC Osaka Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€17.17m Ø 28.3 J3 League
69
Tipované zápasy
72.5%
Úspešnosť tipov
LWWLDL
Aktuálna forma
1.80
Góly / zápas
Osaka nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas J3 League · st 4. novembra · 5:00
FC Osaka
VS
Kumamoto
Best Tip
Kurz
Dôvera 5.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

FC Gifu vs Osaka, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.50 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.80, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Gifu 1
FC Osaka0
▾2.05
▴3.50
▴3.40
X2
1.80
O2.5
▴1.75
Nie
▾2.18
X2
▴1.80
2.0
X2
▴1.802.0
Osaka vs Kagoshima U, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 3.05 domáci, 3.25 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.57, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
FC Osaka2
Kagoshima Utd1
▾3.05
▾3.25
▴2.37
1
▾3.05
O1.5
▴1.29
Áno
1.68
1X
▾1.57
8.5
✓ 1X
▾1.578.5
Osaka vs Nara Club, J3 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.12 domáci, 3.60 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.63, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
FC Osaka2
Nara Club0
▴2.12
3.60
▾3.40
1X
▴1.36
O2.5
▾1.63
Áno
▾1.57
O2.5
▾1.63
3.6
O2.5
▾1.633.6
Kitakyushu vs Osaka, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 3.25 domáci, 3.45 remíza, 2.07 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.34, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Kitakyushu3
FC Osaka1
▴3.25
▴3.45
▾2.07
2
▾2.07
U3.5
▴1.44
Áno
▾1.63
X2
▾1.34
6.8
X2
▾1.346.8
Osaka vs Kanazawa, J3 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.17 domáci, 3.40 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.37, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
FC Osaka1
Kanazawa1
▾2.17
▴3.40
▴3.10
1
▾2.17
U3.5
▴1.36
Áno
▾1.67
1X
▾1.37
8.5
✓ 1X
▾1.378.5
Sagamihara vs Osaka, J3 League, výkop 09:00. Kurzy: 2.60 domáci, 3.30 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Sagamihara1
FC Osaka0
2.60
▾3.30
2.65
X
▾3.30
O1.5
▾1.28
Áno
▾1.71
O1.5
▾1.28
4.3
O1.5
▾1.284.3

Štatistiky sezóny

J3 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 43%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry516
Remízy235
Prehry033
Strelené góly17623
Inkasované góly8614
Priemer strelených gólov2.40.91.6
Priemer inkasovaných gólov1.10.91.0
Čisté kontá134
Bez streleného gólu044
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry1
Penalty
1/ 2
50.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–0
0-15
2–3
16-30
4–2
31-45
4–3
46-60
2–3
61-75
9–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-4-21 G
19Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.571%
10 zápasov
Nad 1.550%
7 zápasov
Nad 2.521%
3 zápasov
Nad 3.521%
3 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
S. Tachino S. Tachino 32 DEF 7.52
T. Yamamoto T. Yamamoto 24 GK 7.40
S. Masuda S. Masuda 27 FWD 7.37
T. Akiyama T. Akiyama 31 DEF 7.27
M. Nishimura M. Nishimura 24 FWD 7.27
Woo Sang-Ho Woo Sang-Ho 33 MID 7.24
T. Shimada T. Shimada 29 FWD 7.24
T. Kitsui T. Kitsui 32 FWD 7.24
R. Nose R. Nose 25 MID 7.22
Soichiro Tsutsumi S. Tsutsumi 24 DEF 7.21
R. Sawazaki R. Sawazaki 23 MID 7.16
R. Sato R. Sato 28 MID 6.97
R. Hashimoto R. Hashimoto 27 MID 6.89
S. Mochizuki S. Mochizuki 24 FWD 6.87
Y. Natsukawa Y. Natsukawa 24 MID 6.80
R. Kubo R. Kubo 28 MID 6.68
S. Takei S. Takei 27 MID 6.59
R. Kawakami R. Kawakami 31 DEF 6.58
R. Tone R. Tone 32 MID 6.52
A. Haga A. Haga 25 MID 6.51
Y. Minakuchi Y. Minakuchi 25 DEF 6.38
D. Horikoshi D. Horikoshi 29 MID 6.36
H. Wada H. Wada 25 FWD 6.34
K. Matsumoto K. Matsumoto 31 FWD 6.09
H. Kurosaki H. Kurosaki 29 DEF 6.02
Kaito Hayashida Kaito Hayashida 24 - 5.93
K. Mima K. Mima 28 DEF 5.84

Tabuľka

Japonsko - J3 League
# Tím Z G B
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Osaka

Hľadáte tipy na Osaka? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Osaka, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 69 zápasov s účasťou Osaka s úspešnosťou Best Tip 72.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J3 League má Osaka po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 5, prehry: 3. Strelené góly: 23 (1.6 na zápas), inkasované: 14, čisté kontá: 4.

Osaka má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €17.17m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Osaka zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Osaka je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.