Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Sagamihara

Sagamihara Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€225.00Th. Ø 22.0 J3 League
71
Tipované zápasy
60.6%
Úspešnosť tipov
WDLWWW
Aktuálna forma
1.60
Góly / zápas
Sagamihara nemal v posledných 17 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas J3 League · ut 3. novembra · 5:00
Gainare Tottori
VS
Sagamihara
Best Tip
Kurz
Dôvera 4.4/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Kochi United vs Sagamihara, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 3.30 domáci, 3.30 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.38, dôvera 10/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Kochi United1
Sagamihara3
▾3.30
3.30
▴2.22
2
▴2.22
U2.5
▴1.87
Nie
▴2.07
X2
▴1.38
10
✓ X2
▴1.3810
Sagamihara vs Tochigi SC, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.23 domáci, 3.40 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Sagamihara0
Tochigi SC0
▾2.23
▴3.40
▴3.70
1
▾2.23
U2.5
▴1.82
Nie
▴1.95
1X
▾1.28
8.5
✓ 1X
▾1.288.5
FC Gifu vs Sagamihara, J3 League, výkop 11:00. Kurzy: 1.88 domáci, 3.70 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Gifu2
Sagamihara1
▾1.88
▴3.70
▴4.20
1X
▾1.28
U3.5
▴1.40
Nie
▾2.10
U3.5
▴1.40
4.6
✓ U3.5
▴1.404.6
Biwako Shiga vs Sagamihara, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 3.05 domáci, 3.45 remíza, 2.23 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Biwako Shiga0
Sagamihara2
▴3.05
▴3.45
▾2.23
2
▾2.23
O1.5
▾1.23
Áno
▾1.62
O1.5
▾1.23
5.0
✓ O1.5
▾1.235.0
Sagamihara vs Kamatamare S, J3 League, výkop 10:30. Kurzy: 1.70 domáci, 3.80 remíza, 4.55 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Sagamihara3
Kamatamare2
▾1.70
▴3.80
▴4.55
X2
2.18
O1.5
▾1.27
Áno
▴1.80
O1.5
▴1.27
4.4
✓ O1.5
▴1.274.4
Sagamihara vs Osaka, J3 League, výkop 09:00. Kurzy: 2.60 domáci, 3.30 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Sagamihara1
FC Osaka0
2.60
▾3.30
2.65
X
▾3.30
O1.5
▾1.28
Áno
▾1.71
O1.5
▾1.28
4.3
O1.5
▾1.284.3
Renofa Yamaguchi vs Sagamihara, J3 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.45 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 2.10, dôvera 7.7/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Renofa2
Sagamihara2
▴2.10
▾3.45
▾3.35
1
▴2.10
U3.5
▴1.36
Nie
▴2.10
1
▴2.10
7.7
1
▴2.107.7
Azul Claro Numazu vs Sagamihara, J3 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.30 domáci, 3.10 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.68, dôvera 4.9/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Azul Claro0
Sagamihara0
2.30
3.10
2.87
X
3.10
U2.5
1.68
Nie
1.87
U2.5
1.68
4.9
✓ U2.5
1.684.9

Štatistiky sezóny

J3 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry347
Remízy314
Prehry123
Strelené góly81624
Inkasované góly6915
Priemer strelených gólov1.12.31.7
Priemer inkasovaných gólov0.91.31.1
Čisté kontá314
Bez streleného gólu202
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-2
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku2
Série
Výhry3
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–3
0-15
4–2
16-30
6–3
31-45
4–3
46-60
2–0
61-75
4–5
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-304
31-454
46-601
61-753
76-905
21Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
12 zápasov
Nad 1.550%
7 zápasov
Nad 2.529%
4 zápasov
Nad 3.57%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
T. Fujinuma T. Fujinuma 28 FWD 7.37
O. Ismaila O. Ismaila 27 FWD 7.29
D. Kato D. Kato 27 DEF 7.23
M. Miura M. Miura 29 GK 7.17
M. Tokida M. Tokida 28 DEF 7.16
Y. Muto Y. Muto 37 FWD 7.12
T. Maeda T. Maeda 25 MID 7.00
T. Shimakawa T. Shimakawa 35 MID 6.94
T. Takeuchi T. Takeuchi 23 MID 6.94
Y. Tokunaga Y. Tokunaga 31 MID 6.88
R. Kawano R. Kawano 31 MID 6.87
T. Kato T. Kato 26 FWD 6.86
S. Nishikubo S. Nishikubo 22 DEF 6.80
A. Takagi A. Takagi 28 FWD 6.72
K. Satori K. Satori 25 FWD 6.69
K. Fukui K. Fukui 24 MID 6.65
D. Nakashio D. Nakashio 28 DEF 6.49
K. Takai K. Takai 31 FWD 6.47
M. Tashiro M. Tashiro 37 DEF 6.41
R. Tanaka R. Tanaka 26 MID 6.36
R. Sugimoto R. Sugimoto 22 MID 6.36
R. Takano R. Takano 31 MID 6.35
K. Miki K. Miki 32 MID 6.24
T. Nishiyama T. Nishiyama 25 MID 6.22
K. Ogasawara K. Ogasawara 29 DEF 6.16
Rafael Furtado Rafael Furtado 26 FWD -

Tabuľka

Japonsko - J3 League
# Tím Z G B
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Sagamihara

Hľadáte tipy na Sagamihara? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Sagamihara, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 71 zápasov s účasťou Sagamihara s úspešnosťou Best Tip 60.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J3 League má Sagamihara po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 4, prehry: 3. Strelené góly: 24 (1.7 na zápas), inkasované: 15, čisté kontá: 4.

Sagamihara má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €225.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Sagamihara zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Sagamihara je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.