Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
ÍF II

ÍF II Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

30
Perlawanan diramal
70.0%
Kadar kebolehramalan
DWLWLW
Prestasi terkini
2.40
Gol / perlawanan
ÍF II menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
ÍF II mencatat lebih 2.5 gol dalam 92% daripada 12 perlawanan terakhir
ÍF II menjaringkan gol dalam 18 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

IF II vs HB II, 1. Deild, sepak mula 17:30. Odds: 1.78 tuan rumah, 4.30 seri, 3.25 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.34, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
IF II1
HB II1
▴1.78
▾4.30
▴3.25
1X
1.27
O3.5
1.74
Ya
▾1.34
BTTS
▾1.34
5.0
✓ BTTS
▾1.345.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, sepak mula 18:00. Odds: 3.60 tuan rumah, 4.10 seri, 1.76 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.27, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
Ya
1.27
BTTS
1.27
5.0
✓ BTTS
1.275.0
IF II vs Hoyvik, 1. Deild, sepak mula 17:30. Odds: 1.67 tuan rumah, 4.50 seri, 4.20 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.65, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan meleset.
Tamat
IF II1
Hoyvik2
▴1.67
▾4.50
▾4.20
1
▴1.67
O3.5
▾1.65
Ya
▾1.32
O3.5
▾1.65
5.0
O3.5
▾1.655.0
IF II vs B36 II, 1. Deild, sepak mula 15:00. Odds: 1.90 tuan rumah, 3.60 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.36, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 9–3, ramalan tepat.
Tamat
IF II9
B36 II3
▾1.90
▾3.60
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
1.35
Ya
▾1.36
BTTS
▾1.36
5.0
✓ BTTS
▾1.365.0
Vikingur II vs IF II, 1. Deild, sepak mula 15:00. Odds: 1.67 tuan rumah, 4.05 seri, 3.80 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.32, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Vikingur Gota 24
IF II1
▴1.67
▾4.05
▾3.80
1
▴1.67
O3.5
▾1.66
Ya
▾1.32
BTTS
▾1.32
5.0
✓ BTTS
▾1.325.0
Hoyvik vs IF II, 1. Deild, sepak mula 17:00. Odds: 4.15 tuan rumah, 4.10 seri, 1.60 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menjaringkan gol, odds 1.19, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Hoyvik 1
IF II2
▾4.15
▾4.10
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
▾1.72
Ya
▾1.33
HS
▾1.19
5.2
✓ HS
▾1.195.2

Statistik musim

1. Deild Faroe · Musim 2026
26Perlawanan Kadar kemenangan 38%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan121426
Menang3710
Seri527
Kalah459
Gol dijaringkan282856
Gol dibolosi223658
Purata gol dijaringkan2.32.02.2
Purata gol dibolosi1.82.62.2
Tanpa bolos123
Gagal menjaringkan gol022
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah9-3
Pelawat0-4
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-4
Pelawat6-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah9
Pelawat4
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah4
Pelawat6
Rentetan
Menang2
Kalah2
Sepakan penalti
3/ 3
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
5–6
0-15
4–7
16-30
11–9
31-45
9–11
46-60
11–11
61-75
14–14
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
1Kuning
2Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.592%
24 Perlawanan
Lebih 1.550%
13 Perlawanan
Lebih 2.535%
9 Perlawanan
Lebih 3.519%
5 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Faroe - 1. Deild
# Pasukan P G M
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Ramalan & tip pertaruhan ÍF II

Mencari ramalan ÍF II? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk ÍF II daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 30 perlawanan melibatkan ÍF II dengan ketepatan Best Tip sebanyak 70.0%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 1. Deild semasa, ÍF II mencatatkan 10 kemenangan, 7 seri dan 9 kekalahan dalam 26 perlawanan, menjaringkan 56 gol (2.2 setiap perlawanan) dan dibolosi 58 gol, dengan 3 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan ÍF II yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

ÍF II hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.