Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Racing Mechelen

KRC Mechelen Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

22
Tipované zápasy
54.5%
Úspešnosť tipov
WLLWWD
Aktuálna forma
1.73
Góly / zápas
Racing Mechelen skóroval v posledných 8 zápasoch
Racing Mechelen inkasoval aspoň 1 gól v posledných 7 zápasoch
Oba tímy dali gól v posledných 7 zápasoch tímu Racing Mechelen
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Racing Mechelen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.90 domáci, 3.85 remíza, 2.92 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.39, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
KRC Mechelen4
Hades1
1.90
3.85
2.92
2
2.92
O2.5
1.39
Áno
1.41
O2.5
1.39
8.0
✓ O2.5
1.398.0
Eendracht Termien vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 1.88 domáci, 4.15 remíza, 2.80 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Eendr. Termien3
KRC Mechelen1
1.88
4.15
2.80
1
1.88
O2.5
1.33
Áno
1.36
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.08 domáci, 7.90 remíza, 11.00 hostia. Best Tip: domáci vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.58, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Áno
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Racing Mechelen vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.61 domáci, 3.80 remíza, 4.15 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
KRC Mechelen4
Tongeren1
1.61
3.80
4.15
X2
2.00
O2.5
1.62
Áno
1.66
O2.5
1.62
5.7
✓ O2.5
1.625.7
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, výkop 13:30. Kurzy: 2.75 domáci, 3.85 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.67, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 1–5, tip trafený.
Kon.
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Áno
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Racing Mechelen vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.70 domáci, 4.00 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
Áno
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Wellen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.85 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 3.2/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Wellen2
KRC Mechelen3
1.87
3.85
3.10
X2
1.71
U3.5
1.48
Áno
1.53
U3.5
1.48
3.2
U3.5
1.483.2
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.69 domáci, 3.60 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 3.1/10. Konečný výsledok 1–4, tip netrafený.
Kon.
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Áno
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Bocholt vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.70 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.28, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Bocholter0
KRC Mechelen2
2.10
▾3.70
3.10
2
3.10
O2.5
1.60
Áno
▾1.54
AS
1.28
5.0
✓ AS
1.285.0
Rupel Boom vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 1.66 domáci, 4.10 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Boom0
KRC Mechelen0
1.66
4.10
3.65
2
3.65
U3.5
1.37
Áno
1.71
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9
Racing Mechelen vs Diegem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 2.22 domáci, 3.90 remíza, 2.42 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.32, dôvera 7.7/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
KRC Mechelen1
Diegem1
2.22
3.90
2.42
1
▾1.95
O2.5
1.59
Áno
1.57
1X
▾1.32
7.7
✓ 1X
▾1.327.7
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.27 domáci, 4.25 remíza, 9.70 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
Áno
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0

Štatistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgicko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 40%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry134
Remízy213
Prehry213
Strelené góly91120
Inkasované góly11617
Priemer strelených gólov1.82.22.0
Priemer inkasovaných gólov2.21.21.7
Čisté kontá022
Bez streleného gólu011
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku1-5
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.590%
9 zápasov
Nad 1.550%
5 zápasov
Nad 2.530%
3 zápasov
Nad 3.520%
2 zápasov
Nad 4.510%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Belgicko - Second Amateur Division - VFV B
# Tím Z G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Racing Mechelen

Hľadáte tipy na Racing Mechelen? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Racing Mechelen, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 22 zápasov s účasťou Racing Mechelen s úspešnosťou Best Tip 54.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second Amateur Division - VFV B má Racing Mechelen po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 3, prehry: 3. Strelené góly: 20 (2.0 na zápas), inkasované: 17, čisté kontá: 2.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Racing Mechelen zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Racing Mechelen je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.