Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
RFC Seraing Reserve U21

Seraing U21 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

8
Ennustatud mängud
62.5%
Ennustatavuse määr
LDWLWW
Hiljutine vorm
2.33
Väravad / mäng
RFC Seraing Reserve U21: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
RFC Seraing Reserve U21 lõi viimases 9 mängus värava
RFC Seraing Reserve U21: mõlemad lõid värava viimases 6 mängus
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

RFC Seraing Reserve U21 vs Francs Borains U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 4.05 viik, 3.55 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Seraing U210
Francs B. U212
1.78
4.05
3.55
1
1.78
O2.5
1.30
Jah
1.32
O2.5
1.30
8.0
O2.5
1.308.0
Westerlo U21 vs RFC S, Reserve Pro League, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 1.92 koduvõit, 4.10 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Westerlo U211
Seraing U211
1.92
4.10
3.30
1
▾1.90
O2.5
▴1.42
Jah
1.44
1X
▾1.28
7.3
✓ 1X
▾1.287.3
RFC Seraing Reserve U21 vs Lierse K. U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 4.00 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldus 7.3/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Seraing U213
Lierse U211
▾1.75
▴4.00
▴3.75
1
▾1.75
O2.5
▾1.38
Jah
▾1.43
1
▾1.75
7.3
✓ 1
▾1.757.3
RFC Seraing Reserve U21 vs RAAL La Louviere U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.80 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.35, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Seraing U21 21
RAAL U21 2
2.00
3.80
3.15
2
3.15
O2.5
1.35
Jah
1.35
BTTS
1.35
5.0
✓ BTTS
1.355.0
RFC de Liege U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 9.70 koduvõit, 6.60 viik, 1.20 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.48, usaldus 6.6/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
RFC Liege U21 1
Seraing U212
9.70
6.60
1.20
2
1.22
O3.5
1.57
Jah
1.55
H2
1.48
6.6
H2
1.486.6
RFC de Liege U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 12.00 koduvõit, 7.00 viik, 1.14 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.20, usaldus 5.5/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
RFC Liege U211
Seraing U215
12.00
7.00
1.14
2
1.14
O2.5
1.20
Jah
1.61
O2.5
1.20
5.5
✓ O2.5
1.205.5
Francs Borains U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 6.75 koduvõit, 4.90 viik, 1.32 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.32, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Francs B. U212
Seraing U211
6.75
4.90
1.32
2
1.32
O2.5
1.29
Jah
1.48
2
1.32
8.5
2
1.328.5
RFC Seraing Reserve U21 vs Kortrijk U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 4.05 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldus 4.5/10. Lõppseis 0–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Seraing U210
Kortrijk U213
▴2.32
▾4.05
2.45
1
2.32
O2.5
▾1.20
Jah
▾1.24
1X
1.47
4.5
1X
1.474.5

Hooaja statistika

Reserve Pro League Belgia · Hooaeg 2026
6Mängud Võidumäär 50%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud336
Võidud123
Viigid011
Kaotused202
Löödud väravad4610
Sisse lastud väravad538
Keskm. löödud väravad1.32.01.7
Keskm. sisse lastud väravad1.71.01.3
Nullimängud000
Mängud väravata101
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil-
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil1
Seeriad
Võit2
Kaotus1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
1–1
16-30
0–1
31-45
2–2
46-60
3–3
61-75
2–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.583%
5 mängu
Üle 1.550%
3 mängu
Üle 2.533%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

RFC Seraing Reserve U21 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid RFC Seraing Reserve U21 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale RFC Seraing Reserve U21 meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 8 mängu, milles on osalenud RFC Seraing Reserve U21, parima vihje täpsusega 62.5%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Reserve Pro League hooajal on RFC Seraing Reserve U21 saavutanud 3 võitu, 1 viiki ja 2 kaotust 6 mängus, lüües 10 väravat (1.7 mängu kohta) ja lastes sisse 8, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud RFC Seraing Reserve U21 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

RFC Seraing Reserve U21 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.