Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Veľké Ludince

Velke Ludince Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

18
Tipované zápasy
72.2%
Úspešnosť tipov
LWLWLD
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
Veľké Ludince nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas 3. liga - West · ne 8. novembra · 12:00
Velke Ludince
VS
Sala
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

DAC II vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.78 domáci, 3.65 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
DAC II2
Velke Ludince0
▴1.78
▾3.65
▾3.65
1
▴1.78
O2.5
1.53
Áno
1.53
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Velke Ludince vs Banik Prievidza, 3. liga - West, výkop 12:30. Kurzy: 2.37 domáci, 3.45 remíza, 2.52 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.41, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Velke Ludince3
Banik Prievidza0
▴2.37
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
1.45
Áno
1.41
ODG
1.41
5.0
ODG
1.415.0
Castkovce vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 13:30. Kurzy: 1.88 domáci, 3.70 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.46, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Castkovce1
Velke Ludince0
▴1.88
▾3.70
▾3.30
1
▴1.88
O2.5
1.46
Áno
1.46
ODG
1.46
5.0
ODG
1.465.0
Velke Ludince vs MSK Senec, 3. liga - West, výkop 14:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.45 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.58, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Velke Ludince3
MSK Senec1
▾1.87
▾3.45
▴3.55
1
▾1.87
O2.5
1.62
Áno
1.58
ODG
1.58
5.0
✓ ODG
1.585.0
Gabcikovo vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 14:00. Kurzy: 1.57 domáci, 4.00 remíza, 4.55 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.57, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 5–2, tip trafený.
Kon.
Gabcikovo5
Velke Ludince2
▾1.57
▾4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
1.48
Nie
2.25
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Velke Ludince vs Belusa, 3. liga - West, výkop 14:30. Kurzy: 2.95 domáci, 3.45 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.37, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Velke Ludince2
Belusa2
▴2.95
3.45
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.55
Áno
1.49
X2
▾1.37
5.0
✓ X2
▾1.375.0
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.65 domáci, 3.90 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 5–1, tip trafený.
Kon.
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Áno
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Velke Ludince vs Nove Zamky, 3. liga - West, výkop 15:00. Kurzy: 3.75 domáci, 3.60 remíza, 1.80 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.80, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Velke Ludince3
Nove Zamky1
▴3.75
▾3.60
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
1.53
Nie
2.35
2
▾1.80
5.0
2
▾1.805.0
Malacky vs Velke L, 3. liga - West, výkop 15:30. Kurzy: 2.75 domáci, 3.30 remíza, 2.23 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.53, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Malacky2
Velke Ludince2
2.75
3.30
2.23
2
2.28
O2.5
1.63
Áno
1.53
ODG
1.53
5.0
✓ ODG
1.535.0

Štatistiky sezóny

3. liga - West Slovensko · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 25%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7512
Výhry303
Remízy213
Prehry246
Strelené góly14418
Inkasované góly151429
Priemer strelených gólov2.00.81.5
Priemer inkasovaných gólov2.12.82.4
Čisté kontá101
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-5
Vonku5-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku5
Série
Výhry1
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.567%
8 zápasov
Nad 1.550%
6 zápasov
Nad 2.533%
4 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovensko - 3. liga - West
# Tím Z G B
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Tipy a predpovede na Veľké Ludince

Hľadáte tipy na Veľké Ludince? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Veľké Ludince, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 18 zápasov s účasťou Veľké Ludince s úspešnosťou Best Tip 72.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 3. liga - West má Veľké Ludince po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 3, prehry: 6. Strelené góly: 18 (1.5 na zápas), inkasované: 29, čisté kontá: 1.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Veľké Ludince zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Veľké Ludince je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.