Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Veľké Ludince

Velke Ludince Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

18
Αγώνες με προγνωστικά
72.2%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLWLD
Πρόσφατη φόρμα
1.47
Γκολ / αγώνα
Veľké Ludince δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Επόμενος αγώνας 3. liga - West · Κυρ 8 Νοε · 12:00
Velke Ludince
VS
Sala
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη 8.0/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό

Πρόσφατοι αγώνες

DAC II vs Velke Ludince, 3. liga - West, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.78, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 3.65. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
DAC II2
Velke Ludince0
▴1.78
▾3.65
▾3.65
1
▴1.78
O2.5
1.53
GG
1.53
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Velke Ludince vs Banik Prievidza, 3. liga - West, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.37, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 2.52. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Velke Ludince3
Banik Prievidza0
▴2.37
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
1.45
GG
1.41
GG
1.41
5.0
GG
1.415.0
Castkovce vs Velke Ludince, 3. liga - West, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.88, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 3.30. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Castkovce1
Velke Ludince0
▴1.88
▾3.70
▾3.30
1
▴1.88
O2.5
1.46
GG
1.46
GG
1.46
5.0
GG
1.465.0
Velke Ludince vs MSK Senec, 3. liga - West, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.87, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 3.55. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.58, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Velke Ludince3
MSK Senec1
▾1.87
▾3.45
▴3.55
1
▾1.87
O2.5
1.62
GG
1.58
GG
1.58
5.0
✓ GG
1.585.0
Gabcikovo vs Velke Ludince, 3. liga - West, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.57, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 4.55. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 5–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Gabcikovo5
Velke Ludince2
▾1.57
▾4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
1.48
NG
2.25
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Velke Ludince vs Belusa, 3. liga - West, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.95, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 2.30. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Velke Ludince2
Belusa2
▴2.95
3.45
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.55
GG
1.49
X2
▾1.37
5.0
✓ X2
▾1.375.0
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.65, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 4.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 5–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
GG
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Velke Ludince vs Nove Zamky, 3. liga - West, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.75, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 1.80. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Velke Ludince3
Nove Zamky1
▴3.75
▾3.60
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
1.53
NG
2.35
2
▾1.80
5.0
2
▾1.805.0
Malacky vs Velke L, 3. liga - West, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.75, ισοπαλία 3.30, φιλοξενούμενη 2.23. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Malacky2
Velke Ludince2
2.75
3.30
2.23
2
2.28
O2.5
1.63
GG
1.53
GG
1.53
5.0
✓ GG
1.535.0

Στατιστικά σεζόν

3. liga - West Σλοβακία · Σεζόν 2026
12Αγώνες Ποσοστό νικών 25%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7512
Νίκες303
Ισοπαλίες213
Ήττες246
Γκολ υπέρ14418
Γκολ κατά151429
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.00.81.5
Μ.Ο. γκολ κατά2.12.82.4
Χωρίς παθητικό101
Αγώνες χωρίς γκολ224
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-5
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες1
Ήττες2
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
8 Αγώνες
Over 1.550%
6 Αγώνες
Over 2.533%
4 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σλοβακία - 3. liga - West
# Ομάδα Α Γ Β
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Veľké Ludince: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Veľké Ludince; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Veľké Ludince μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 18 αγώνες της ομάδας Veľké Ludince, με ευστοχία στο Best Tip 72.2%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 3. liga - West, η Veľké Ludince κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 12 αγώνες, σκοράροντας 18 γκολ (1.5 ανά αγώνα) με 29 κατά και 1 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Veľké Ludince παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Veľké Ludince είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.