Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Veľké Ludince

Velke Ludince Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

18
Ennustetut ottelut
72.2%
Ennustettavuusaste
LWLWLD
Viimeaikainen vire
1.47
Maalit / ottelu
Veľké Ludince ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Seuraava ottelu 3. liga - West · su 8. marrask. · 12.00
Velke Ludince
VS
Sala
Best Tip
Kerroin
Luottamus 8.0/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

DAC II vs Velke Ludince, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 1.78 koti, 3.65 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
DAC II2
Velke Ludince0
▴1.78
▾3.65
▾3.65
1
▴1.78
O2.5
1.53
Kyllä
1.53
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Velke Ludince vs Banik Prievidza, 3. liga - West, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 2.37 koti, 3.45 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Velke Ludince3
Banik Prievidza0
▴2.37
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
1.45
Kyllä
1.41
BTTS
1.41
5.0
BTTS
1.415.0
Castkovce vs Velke Ludince, 3. liga - West, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.88 koti, 3.70 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.46, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Castkovce1
Velke Ludince0
▴1.88
▾3.70
▾3.30
1
▴1.88
O2.5
1.46
Kyllä
1.46
BTTS
1.46
5.0
BTTS
1.465.0
Velke Ludince vs MSK Senec, 3. liga - West, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.87 koti, 3.45 tasapeli, 3.55 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.58, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Velke Ludince3
MSK Senec1
▾1.87
▾3.45
▴3.55
1
▾1.87
O2.5
1.62
Kyllä
1.58
BTTS
1.58
5.0
✓ BTTS
1.585.0
Gabcikovo vs Velke Ludince, 3. liga - West, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.00 tasapeli, 4.55 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Gabcikovo5
Velke Ludince2
▾1.57
▾4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
1.48
Ei
2.25
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Velke Ludince vs Belusa, 3. liga - West, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 2.95 koti, 3.45 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Velke Ludince2
Belusa2
▴2.95
3.45
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.55
Kyllä
1.49
X2
▾1.37
5.0
✓ X2
▾1.375.0
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 1.65 koti, 3.90 tasapeli, 4.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.48, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Kyllä
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Velke Ludince vs Nove Zamky, 3. liga - West, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.75 koti, 3.60 tasapeli, 1.80 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.80, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Velke Ludince3
Nove Zamky1
▴3.75
▾3.60
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
1.53
Ei
2.35
2
▾1.80
5.0
2
▾1.805.0
Malacky vs Velke L, 3. liga - West, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.75 koti, 3.30 tasapeli, 2.23 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Malacky2
Velke Ludince2
2.75
3.30
2.23
2
2.28
O2.5
1.63
Kyllä
1.53
BTTS
1.53
5.0
✓ BTTS
1.535.0

Kauden tilastot

3. liga - West Slovakia · Kausi 2026
12Ottelut Voittoprosentti 25%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7512
Voitot303
Tasapelit213
Tappiot246
Tehdyt maalit14418
Päästetyt maalit151429
Tehtyjen maalien keskiarvo2.00.81.5
Päästettyjen maalien keskiarvo2.12.82.4
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras-
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.567%
8 ottelua
Yli 1.550%
6 ottelua
Yli 2.533%
4 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Slovakia - 3. liga - West
# Joukkue O M P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Veľké Ludince – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Veľké Ludince? NerdyTips tuottaa joukkueen Veľké Ludince otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 18 ottelua, joissa Veľké Ludince on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 72.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 3. liga - West -kaudella Veľké Ludince on pelannut 12 ottelua: 3 voittoa, 3 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 18 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 29 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Veľké Ludince päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Veľké Ludince on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.