Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Veľké Ludince

Velke Ludince Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

18
Predikované zápasy
72.2%
Míra úspěšnosti
LWLWLD
Aktuální forma
1.47
Góly / zápas
Veľké Ludince: žádná červená karta v posledních 40 zápasech
Příští zápas 3. liga - West · ne 8. listopadu · 12:00
Velke Ludince
VS
Sala
Best Tip
Kurz
Důvěra 8.0/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

DAC II vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.78 domácí, 3.65 remíza, 3.65 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.53, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
DAC II2
Velke Ludince0
▴1.78
▾3.65
▾3.65
1
▴1.78
O2.5
1.53
Ano
1.53
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Velke Ludince vs Banik Prievidza, 3. liga - West, výkop 12:30. Kurzy: 2.37 domácí, 3.45 remíza, 2.52 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.41, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip nevyšel.
Konec
Velke Ludince3
Banik Prievidza0
▴2.37
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
1.45
Ano
1.41
ODG
1.41
5.0
ODG
1.415.0
Castkovce vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 13:30. Kurzy: 1.88 domácí, 3.70 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.46, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Castkovce1
Velke Ludince0
▴1.88
▾3.70
▾3.30
1
▴1.88
O2.5
1.46
Ano
1.46
ODG
1.46
5.0
ODG
1.465.0
Velke Ludince vs MSK Senec, 3. liga - West, výkop 14:00. Kurzy: 1.87 domácí, 3.45 remíza, 3.55 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.58, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Velke Ludince3
MSK Senec1
▾1.87
▾3.45
▴3.55
1
▾1.87
O2.5
1.62
Ano
1.58
ODG
1.58
5.0
✓ ODG
1.585.0
Gabcikovo vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 14:00. Kurzy: 1.57 domácí, 4.00 remíza, 4.55 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.57, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–2, tip vyšel.
Konec
Gabcikovo5
Velke Ludince2
▾1.57
▾4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
1.48
Ne
2.25
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Velke Ludince vs Belusa, 3. liga - West, výkop 14:30. Kurzy: 2.95 domácí, 3.45 remíza, 2.30 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.37, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Velke Ludince2
Belusa2
▴2.95
3.45
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.55
Ano
1.49
X2
▾1.37
5.0
✓ X2
▾1.375.0
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.65 domácí, 3.90 remíza, 4.20 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.48, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–1, tip vyšel.
Konec
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ano
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Velke Ludince vs Nove Zamky, 3. liga - West, výkop 15:00. Kurzy: 3.75 domácí, 3.60 remíza, 1.80 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.80, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Velke Ludince3
Nove Zamky1
▴3.75
▾3.60
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
1.53
Ne
2.35
2
▾1.80
5.0
2
▾1.805.0
Malacky vs Velke L, 3. liga - West, výkop 15:30. Kurzy: 2.75 domácí, 3.30 remíza, 2.23 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.53, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Malacky2
Velke Ludince2
2.75
3.30
2.23
2
2.28
O2.5
1.63
Ano
1.53
ODG
1.53
5.0
✓ ODG
1.535.0

Statistiky sezóny

3. liga - West Slovensko · Sezóna 2026
12Zápasy Procento výher 25%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy7512
Výhry303
Remízy213
Prohry246
Vstřelené góly14418
Inkasované góly151429
Průměr vstřelených gólů2.00.81.5
Průměr inkasovaných gólů2.12.82.4
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí0-5
Hosté5-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté5
Série
Výhry1
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.567%
8 zápasů
Nad 1.550%
6 zápasů
Nad 2.533%
4 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Slovensko - 3. liga - West
# Tým Z G B
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Tipy a predikce na zápasy Veľké Ludince

Hledáte tipy na Veľké Ludince? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Veľké Ludince od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 18 zápasů týmu Veľké Ludince a úspěšnost Best Tip u nich činí 72.2%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Veľké Ludince v aktuální sezóně 3. liga - West: odehrané zápasy 12, výhry 3, remízy 3, prohry 6, vstřelené góly 18 (1.5 na zápas), inkasované góly 29 a čistá konta 1.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Veľké Ludince zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Veľké Ludince je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.