Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Persela Lamongan

Persela L Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.41m Ø 27.1 Liga 2
48
Prognozirane utakmice
75.0%
Predvidljivost
WDLDWW
Trenutna forma
1.87
Golova po meču
Persela Lamongan je bez poraza kod kuće 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Persela Lamongan vs Persipura Jayapura, Liga 2, početak u 12:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.15 nerešeno, 3.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.32, poverenje 5.2/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Persela L3
Persipura1
▾2.30
▴3.15
3.00
1
▾2.30
O1.5
▾1.30
GG
▾1.69
1X
1.32
5.2
✓ 1X
1.325.2
Persela Lamongan vs Dejan, Liga 2, početak u 08:30. Kvote: 1.52 domaćin, 3.70 nerešeno, 5.80 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.69, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 2–2, tip nije pogođen.
Kraj
Persela L2
Dejan2
1.52
3.70
5.80
1X
1.12
U2.5
1.69
NG
1.62
U2.5
1.69
7.3
U2.5
1.697.3
RANS Nusantara vs Persela Lamongan, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 2.72 domaćin, 3.15 nerešeno, 2.47 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.38, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
RANS N1
Persela L 0
▴2.72
▾3.15
▾2.47
2
▾2.47
O2.5
▴1.77
GG
▾1.62
X2
▾1.38
8.0
X2
▾1.388.0
Persela Lamongan vs Deltras, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 1.70 domaćin, 3.70 nerešeno, 4.10 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.20, poverenje 5.4/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Persela L1
Deltras 1
▾1.70
▴3.70
▴4.10
1
▾1.70
O2.5
▾1.59
GG
▾1.61
1X
▾1.20
5.4
✓ 1X
▾1.205.4
Barito Putera vs Persela Lamongan, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 2.00 domaćin, 3.45 nerešeno, 3.30 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.90, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Barito Putera0
Persela L1
▴2.00
▾3.45
▾3.30
1X
▴1.29
O2.5
▴1.90
GG
▴1.76
O2.5
▴1.90
4.3
O2.5
▴1.904.3
Persiba Balikpapan vs Persela Lamongan, Liga 2, početak u 13:00. Kvote: 4.25 domaćin, 3.40 nerešeno, 1.82 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.15, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Balikpapan0
Persela L1
▴4.25
▴3.40
▾1.82
2
▾1.82
O1.5
1.35
NG
▾1.72
AS
▾1.15
8.5
✓ AS
▾1.158.5
Persela Lamongan vs Persis Solo, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 2.70 domaćin, 3.20 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.69, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Persela L2
Persis Solo0
2.70
3.20
2.35
2
2.35
U2.5
1.69
NG
1.88
U2.5
1.69
4.0
✓ U2.5
1.694.0
Tornado Pekanbaru vs Persela Lamongan, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 1.64 domaćin, 3.60 nerešeno, 4.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 5–0, tip nije pogođen.
Kraj
Tornado5
Persela L0
1.64
3.60
4.65
1X
▴1.17
U3.5
▾1.37
NG
2.00
U3.5
▾1.37
6.5
U3.5
▾1.376.5
Persela Lamongan vs Barito Putera, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 4.65 domaćin, 3.75 nerešeno, 1.70 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.73, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Persela L1
Barito Putera 1
▴4.65
▴3.75
▾1.70
2
▾1.70
U2.5
▴1.73
NG
▾1.73
U2.5
▴1.73
6.5
✓ U2.5
▴1.736.5
Persela Lamongan vs Persipal, Liga 2, početak u 09:30. Kvote: 1.10 domaćin, 19.00 nerešeno, 37.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.10, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 7–1, tip pogođen.
Kraj
Persela L7
Persipal1
▾1.10
▴19.00
▴37.00
1
▾1.10
O3.5
▾1.55
GG
▾2.47
1
▾1.10
8.0
✓ 1
▾1.108.0
PSKC Cimahi vs Persela Lamongan, Liga 2, početak u 08:00. Kvote: 2.81 domaćin, 2.93 nerešeno, 2.42 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.48, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
PSKC Cimahi2
Persela L 1
2.81
2.93
2.42
2
2.42
U2.5
1.48
NG
1.67
U2.5
1.48
4.5
U2.5
1.484.5
Persela Lamongan vs PSKC Cimahi, Liga 2, početak u 08:30. Kvote: 1.75 domaćin, 3.32 nerešeno, 4.32 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.35, poverenje 3.4/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Persela L1
PSKC Cimahi 1
1.75
3.32
4.32
1
1.75
O1.5
1.35
NG
1.73
O1.5
1.35
3.4
✓ O1.5
1.353.4

Statistika sezone

Liga 2 Indonezija · Sezona 2026
7Utakmice Procenat pobeda 57%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice437
Pobede224
Nerešeno202
Porazi011
Postignuti golovi11213
Primljeni golovi314
Prosek postignutih golova2.80.71.9
Prosek primljenih golova0.80.30.6
Utakmice bez primljenog gola224
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-0
Gost0-1
Najveći poraz
Domaćin-
Gost1-0
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Serije
Pobede4
Porazi1
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–0
0-15
2–0
16-30
3–0
31-45
1–1
46-60
1–0
61-75
4–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
16-301
31-451
46-603
61-751
76-903
9Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.586%
6 Utakmice
Preko 1.543%
3 Utakmice
Preko 2.514%
1 Utakmice
Preko 3.514%
1 Utakmice
Preko 4.514%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Indonezija - Liga 2
# Tim O G B
1 PSS Sleman 27 53-19 56
2 Persipura Jayapura 27 44-17 56
3 Barito Putera 27 41-18 53
4 Tornado Pekanbaru 27 47-21 50
5 Deltras 27 39-33 42
6 Persela Lamongan 27 34-26 41
7 Persiku Kudus 27 35-41 27
8 PSIS Semarang 27 22-50 23
9 Persiba Balikpapan 27 23-42 19
10 Persipal 27 19-90 7
Playoffs Promotion Playoffs Relegation Playoff Relegation

Persela Lamongan prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Persela Lamongan prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Persela Lamongan koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 48 utakmica sa učešćem tima Persela Lamongan, uz tačnost Best Tip-a od 75.0%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Liga 2 učinak tima Persela Lamongan je pobede: 4, nerešeno: 2, porazi: 1 (utakmica: 7). Dati golovi: 13 (1.9 po utakmici), primljeni: 4, a utakmica bez primljenog gola: 4.

Persela Lamongan trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.41m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Persela Lamongan ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Persela Lamongan je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.