Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Nijlen

Nijlen Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

21
Prognozirane utakmice
71.4%
Predvidljivost
WLDWLW
Trenutna forma
1.33
Golova po meču
Nijlen prima gol 9 puta zaredom
Nijlen je bez crvenog kartona 40 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 3.22 domaćin, 3.81 nerešeno, 1.86 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.56, poverenje 6.7/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
GG
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 13:30. Kvote: 1.58 domaćin, 4.20 nerešeno, 3.80 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 2.00, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
GG
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 4.35 domaćin, 4.70 nerešeno, 1.44 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.44, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
GG
1.44
GG
1.44
8.0
✓ GG
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.51 domaćin, 4.45 nerešeno, 5.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.38, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
GG
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, početak u 13:30. Kvote: 2.75 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.22 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.67, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 1–5, tip pogođen.
Kraj
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
GG
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.65 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.37, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
GG
1.37
GG
1.37
7.3
✓ GG
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 3.30 domaćin, 4.20 nerešeno, 1.72 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.38, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
GG
1.38
GG
1.38
5.0
✓ GG
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:15. Kvote: 2.32 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
GG
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Statistika sezone

Second Amateur Division - VFV B Belgija · Sezona 2026
11Utakmice Procenat pobeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice6511
Pobede134
Nerešeno202
Porazi325
Postignuti golovi7815
Primljeni golovi18523
Prosek postignutih golova1.21.61.4
Prosek primljenih golova3.01.02.1
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola123
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin1-0
Gost1-4
Najveći poraz
Domaćin0-5
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost2
Serije
Pobede1
Porazi2
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.573%
8 Utakmice
Preko 1.536%
4 Utakmice
Preko 2.518%
2 Utakmice
Preko 3.59%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Belgija - Second Amateur Division - VFV B
# Tim O G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Nijlen prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Nijlen prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Nijlen koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 21 utakmica sa učešćem tima Nijlen, uz tačnost Best Tip-a od 71.4%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Second Amateur Division - VFV B učinak tima Nijlen je pobede: 4, nerešeno: 2, porazi: 5 (utakmica: 11). Dati golovi: 15 (1.4 po utakmici), primljeni: 23, a utakmica bez primljenog gola: 2.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Nijlen ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Nijlen je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.