1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. Úrvalsdeild
  4. Thor Akureyri
Thor Akureyri

Thor Akureyri Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: €1.04m
KEY INSIGHT Thor Akureyri je imao manje od 40% posed lopte u poslednjih 5 utakmica
TREND Thor Akureyri nije pobedio u gostima u poslednjih 6 utakmica
TREND Thor Akureyri je postigao gol u poslednjih 7 utakmica

Trenutna forma

LDLWD
65 Prognozirane utakmice
70.77% Stepen predvidljivosti

Thor A Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica

Očekivani golovi
xG po utakmici
1.05
Šutevi
U okvir gola / utakmica
3
Posed lopte
39%
Korneri
Prosek po utakmici
4.8
Disciplina
Kartoni po utakmici
2.4
Procenat pobeda
10%

AI tipove

Pokreće NerdyTips

15:15

Završeno
KA Akureyri
KA Akureyri
0 : 0
Thor Akureyri
Thor A
1.75
4.05
4

1

1.75

O2.5

1.39

NO

2.8

1X

1.26
8.5/10

12:00

Završeno
Thor A
Thor Akureyri
2 : 1
Vikingur Reykjavik
Vikingur
11
7
1.32

2

1.32

O2.5

1.25

YES

1.56

O2.5

1.25
8/10

14:00

Završeno
Fram R
Fram Reykjavik
6 : 1
Thor Akureyri
Thor A
1.24
7
9.8

1

1.24

O3.5

1.57

NO

2.32

O3.5

1.57
8/10

13:00

Završeno
Thor A
Thor Akureyri
3 : 3
KR Reykjavik
KR Reykjavik red card
7.4
6.8
1.32

2

1.32

O3.5

1.37

YES

1.32

2

1.32
10/10

13:00

Završeno
Thor A
Thor Akureyri
2 : 4
Valur Reykjavik
Valur R
4.2
4.4
1.63

2

1.63

O2.5

1.34

NO

2.75

X2

1.23
8.5/10

14:00

Završeno
Hafnarfjordur
FH hafnarfjordur
1 : 1
Thor Akureyri
Thor A
1.62
4.65
4.8

1

1.62

O2.5

1.32

NO

2.7

1X

1.19
8.5/10

12:30

Završeno
Thor A
Thor Akureyri
1 : 4
IBV Vestmannaeyjar
IBV V
2.95
3.85
2.22

2

2.22

O2.5

1.44

NO

2.75

O2.5

1.44
7/10

13:00

Završeno
red card Thor A
Thor Akureyri
1 : 3
Stjarnan
Stjarnan
3.25
3.9
2.05

2

2.05

O2.5

1.34

YES

1.33

X2

1.39
8.5/10

Thor Akureyri prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Thor Akureyri prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Thor Akureyri generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 65 utakmica sa učešćem Thor Akureyri, uz tačnost najboljeg tipa od 70.77%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Úrvalsdeild, Thor Akureyri beleži 3 pobeda, 2 remija i 10 poraza u 15 utakmica, uz 17 postignutih golova (1.1 po utakmici) i 42 primljenih, sa 1 utakmica bez primljenog gola.

U poslednjih 10 utakmica, Thor Akureyri prosečno ima 39% poseda lopte, 1.05 xG i 4.8 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 10%.

Thor Akureyri trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.04m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Thor Akureyri prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Thor Akureyri je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

ÚrvalsdeildIceland • Sezona 2026
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice8715
Pobede213
Nerešeno112
Porazi5510
Postignuti golovi11617
Primljeni golovi182442
Prosek postignutih golova1.40.91.1
Prosek primljenih golova2.33.42.8
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola134
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 2-1
Gost 1-2
Najveći poraz
Domaćin 1-4
Gost 6-0
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 2
Najviše primljenih golova
Domaćin 4
Gost 6
Serije
Pobede 1
Porazi 7
Penali
1 / 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-15 1
16-30 4
31-45 4
46-60 7
61-75 8
76-90 6
35 Žuti
1 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 73%
11 Utakmice
Više od 1.5 33%
5 Utakmice
Više od 2.5 7%
1 Utakmice
Više od 3.5 0%
0 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima