Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Asteras Tripolis II

Asteras T. II Tips, statistik och form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

29
Tippade matcher
58.6%
Förutsägbarhet
DDDWLW
Senaste form
0.87
Mål / match
Asteras Tripolis II har inte vunnit på bortaplan i de senaste 11 matcherna
Nästa match Super League 2 · sön 1 nov. · 14:00
Asteras T. II
VS
Pyrgos
Best Tip
Odds
Säkerhet 8.0/10
Lås upp tipset

Senaste matcher

Panthrakikos vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 13:00. Odds: 1.97 hemma, 3.45 oavgjort, 4.00 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.24, säkerhet 7.3/10. Slutresultat 2–2, tipset gick inte in.
Slut
Panthrakikos2
Asteras T. II2
▾1.97
▴3.45
▴4.00
1
▾1.97
U3.5
▴1.24
Nej
▾1.78
U3.5
▴1.24
7.3
U3.5
▴1.247.3
Asteras Tripolis II vs Zakynthos, Super League 2, avspark 12:45. Odds: 1.88 hemma, 3.30 oavgjort, 4.35 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.88, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 1–1, tipset gick inte in.
Slut
Asteras T. II1
Zakynthos1
1.88
▾3.30
▴4.35
1
1.88
U2.5
▴1.75
Nej
▴1.87
1
1.88
8.0
1
1.888.0
Olympiakos Piraeus II vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 16:00. Odds: 2.52 hemma, 3.20 oavgjort, 2.65 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.65, säkerhet 3.9/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Olympiacos II1
Asteras T. II1
▴2.52
▴3.20
▾2.65
1
▴2.52
U2.5
▾1.65
Nej
▾1.85
U2.5
▾1.65
3.9
✓ U2.5
▾1.653.9
Asteras Tripolis II vs Anagennisi Karditsas, Super League 2, avspark 13:00. Odds: 2.87 hemma, 2.82 oavgjort, 2.65 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.52, säkerhet 6.8/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Asteras T. II2
Karditsa0
▴2.87
▾2.82
▾2.65
1
▴2.87
U2.5
▴1.52
Nej
▴1.78
U2.5
▴1.52
6.8
✓ U2.5
▴1.526.8
Kallithea vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 14:00. Odds: 1.85 hemma, 3.30 oavgjort, 4.60 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.85, säkerhet 5.2/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Kallithea2
Asteras T. II0
▴1.85
▾3.30
▾4.60
1
▴1.85
U2.5
▴1.55
Nej
▴1.65
1
▴1.85
5.2
✓ 1
▴1.855.2
Asteras Tripolis II vs Apollon Pontou, Super League 2, avspark 15:00. Odds: 1.97 hemma, 3.10 oavgjort, 4.00 borta. Best Tip: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.83, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–0, tipset gick inte in.
Slut
Asteras T. II 1
Apollon Pontou0
▴1.97
▾3.10
▾4.00
2
▾4.00
U2.5
▾1.53
Nej
▴1.70
X2
▾1.83
5.0
X2
▾1.835.0
Panserraikos vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 16:00. Odds: 1.32 hemma, 4.35 oavgjort, 9.75 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.32, säkerhet 8.5/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Panserraikos1
Asteras T. II0
▾1.32
▴4.35
▴9.75
1
▾1.32
U2.5
1.62
Nej
1.40
1
▾1.32
8.5
✓ 1
▾1.328.5
Kavala vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 13:00. Odds: 2.60 hemma, 2.90 oavgjort, 3.05 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.42, säkerhet 2.2/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Kavala1
Asteras T. II1
▴2.60
▾2.90
▾3.05
1
▴2.60
U2.5
▾1.42
Nej
▴1.61
U2.5
▾1.42
2.2
✓ U2.5
▾1.422.2
Asteras Tripolis II vs Kampaniakos Chalastra, Super League 2, avspark 13:00. Odds: 4.25 hemma, 3.45 oavgjort, 1.78 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.60, säkerhet 5.2/10. Slutresultat 4–1, tipset gick inte in.
Slut
Asteras T. II 4
Kampaniakos 1
▴4.25
▾3.45
▾1.78
1
▴4.25
U2.5
1.60
Nej
▴1.67
U2.5
1.60
5.2
U2.5
1.605.2
AEK Athens II vs Asteras Tripolis II, Super League 2, avspark 12:45. Odds: 1.96 hemma, 3.25 oavgjort, 3.85 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.50, säkerhet 5.5/10. Slutresultat 2–1, tipset gick inte in.
Slut
AEK II2
Asteras T. II1
1.96
3.25
3.85
X2
1.68
U2.5
1.50
Nej
1.62
U2.5
1.50
5.5
U2.5
1.505.5

Säsongsstatistik

Super League 2 Grekland · Säsong 2026
7Matcher Vinstprocent 29%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher347
Vinster202
Oavgjorda112
Förluster033
Gjorda mål415
Insläppta mål167
Snitt gjorda mål1.30.30.7
Snitt insläppta mål0.31.51.0
Nollor202
Matcher utan mål033
Rekord och sviter
Största seger
Hemma2-0
Borta-
Största förlust
Hemma-
Borta2-0
Flest gjorda mål
Hemma2
Borta1
Flest insläppta mål
Hemma1
Borta2
Sviter
Vinster1
Förluster2
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0–1
0-15
0–1
16-30
1–1
31-45
2–3
46-60
1–0
61-75
0–2
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
0Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.557%
4 Matcher
Över 1.514%
1 Matcher
Över 2.50%
0 Matcher
Över 3.50%
0 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Tabell

Grekland - Super League 2
# Lag S M P
1 Marko 8 16-5 22
2 Kallithea 8 10-5 17
3 Panserraikos 8 12-8 14
4 Panionios 8 8-7 14
5 Larisa 8 10-5 13
6 Niki Volos 8 10-8 11
7 Anagennisi Karditsas 8 6-7 11
8 Ellas Syros 8 11-7 10
9 Panthrakikos 8 9-8 10
10 Asteras Tripolis II 8 7-9 9
11 Nestos Chrisoupolis 8 7-10 8
12 Apollon Pontou 8 6-9 8
13 Pyrgos 1968 8 5-9 8
14 PAOK II 8 5-10 8
15 Olympiakos Piraeus II 8 10-16 6
16 Zakynthos 8 6-15 3

Asteras Tripolis II – prognoser och speltips

Letar du efter tips på Asteras Tripolis II? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Asteras Tripolis II, framtagna av vår modell NT Apex. Hittills har vi analyserat 29 matcher med Asteras Tripolis II och nått en träffsäkerhet på 58.6% för Best Tip. Tipsen täcker slutresultat, över/under, båda lagen gör mål, rätt resultat, xG, hörnor och bollinnehav.

I den aktuella Super League 2-säsongen har Asteras Tripolis II noterat 2 vinster, 2 oavgjorda och 3 förluster på 7 matcher, gjort 5 mål (0.7 per match) och släppt in 7, med 2 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Asteras Tripolis II-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Asteras Tripolis II är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.