Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Venezuela

Venezuela Tips, statistik och form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

22
Tippade matcher
59.1%
Förutsägbarhet
DLLLWW
Senaste form
1.20
Mål / match
Venezuela har inte vunnit på bortaplan i de senaste 8 matcherna
Inga speltips ännu

Vi räknar fram våra speltips ungefär 4 dagar före avspark, så de kommande matcherna dyker snart upp här.

Senaste matcher

Venezuela vs Colombia, World Cup - Qualification South America, avspark 00:30. Odds: 2.62 hemma, 3.15 oavgjort, 2.82 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.62, säkerhet 2.0/10. Slutresultat 3–6, tipset gick inte in.
Slut
Venezuela3
Colombia6
2.62
3.15
2.82
2
2.82
U2.5
1.62
Nej
1.82
U2.5
1.62
2.0
U2.5
1.622.0
Argentina vs Venezuela, World Cup - Qualification South America, avspark 00:30. Odds: 1.25 hemma, 5.60 oavgjort, 13.00 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.91, säkerhet 0.8/10. Slutresultat 3–0, tipset gick in.
Slut
Argentina3
Venezuela0
1.25
5.60
13.00
1
1.25
O2.5
1.91
Nej
1.44
O2.5
1.91
0.8
✓ O2.5
1.910.8
Uruguay vs Venezuela, World Cup - Qualification South America, avspark 00:00. Odds: 1.48 hemma, 4.00 oavgjort, 7.75 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.62, säkerhet 3.2/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Uruguay2
Venezuela0
1.48
4.00
7.75
2
7.75
U2.5
1.62
Nej
1.51
U2.5
1.62
3.2
✓ U2.5
1.623.2
Venezuela vs Bolivia, World Cup - Qualification South America, avspark 23:00. Odds: 1.31 hemma, 5.00 oavgjort, 11.00 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.31, säkerhet 6.5/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Venezuela2
Bolivia0
1.31
5.00
11.00
1
1.31
O1.5
1.30
Ja
2.55
1
1.31
6.5
✓ 1
1.316.5
Venezuela vs Peru, World Cup - Qualification South America, avspark 00:00. Odds: 2.10 hemma, 3.20 oavgjort, 3.75 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.45, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Venezuela1
Peru0
2.10
3.20
3.75
1
2.10
U2.5
1.45
Nej
1.60
U2.5
1.45
5.0
✓ U2.5
1.455.0
Ecuador vs Venezuela, World Cup - Qualification South America, avspark 21:00. Odds: 1.36 hemma, 4.55 oavgjort, 9.95 borta. Best Tip: högst 2 mål i matchen, odds 1.75, säkerhet 5.1/10. Slutresultat 2–1, tipset gick inte in.
Slut
Ecuador2
Venezuela1
1.36
4.55
9.95
2
9.95
U2.5
1.75
Nej
1.50
U2.5
1.75
5.1
U2.5
1.755.1

Säsongsstatistik

FIFA Series Världen · Säsong 2026
1Matcher Vinstprocent 100%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher101
Vinster101
Oavgjorda000
Förluster000
Gjorda mål404
Insläppta mål101
Snitt gjorda mål4.00.04.0
Snitt insläppta mål1.00.01.0
Nollor000
Matcher utan mål000
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-1
Borta-
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta0
Flest insläppta mål
Hemma1
Borta0
Sviter
Vinster1
Förluster0
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–1
46-60
1–0
61-75
2–0
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
61-751
1Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.5100%
1 Matcher
Över 1.5100%
1 Matcher
Över 2.5100%
1 Matcher
Över 3.5100%
1 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Spelare Ålder Pos Betyg
R. Romo R. Romo 35 GK 7.09
W. Ángel W. Ángel 32 DEF 7.00
Y. Osorio Y. Osorio 31 DEF 6.97
Y. Soteldo Y. Soteldo 28 MID 6.97
D. Machís D. Machís 32 FWD 6.96
J. Savarino J. Savarino 29 FWD 6.94
J. Aramburu J. Aramburu 23 DEF 6.93
E. Bello E. Bello 30 FWD 6.90
Y. Herrera Y. Herrera 27 MID 6.88
J. Martínez J. Martínez 31 MID 6.86
E. Castillo E. Castillo 31 MID 6.80
J. Mejías J. Mejías 28 DEF 6.80
J. Moreno J. Moreno 32 MID 6.77
T. Segovia T. Segovia 22 MID 6.74
R. Ramírez R. Ramírez 30 DEF 6.73
S. Rondón S. Rondón 36 FWD 6.72
J. Yriarte J. Yriarte 25 MID 6.70
D. Pereira D. Pereira 25 MID 6.70
L. Flores L. Flores 30 MID 6.70
K. Andrade K. Andrade 20 FWD 6.70
R. Otero R. Otero 33 MID 6.70
M. Navarro M. Navarro 26 DEF 6.69
S. Sosa S. Sosa 26 FWD 6.68
C. Cásseres C. Cásseres 25 MID 6.64
A. González A. González 33 DEF 6.61
L. Del Pino L. Del Pino 31 DEF 6.60
N. Ferraresi N. Ferraresi 27 DEF 6.60
J. Cádiz J. Cádiz 30 FWD 6.58
Josef Martínez Josef Martínez 32 FWD 6.57
C. Makoun C. Makoun 25 DEF 6.55
E. Ramírez E. Ramírez 27 FWD 6.55
S. Córdova S. Córdova 28 FWD 6.55
G. Mendoza G. Mendoza 24 FWD 6.50
T. Rincón T. Rincón 37 MID 6.48
R. Rosales R. Rosales 37 DEF 6.30
F. Vargas F. Vargas 26 FWD 6.30
J. Bueno J. Bueno 26 MID 6.30
Jan Hurtado Jan Hurtado 25 FWD 6.30
J. Murillo J. Murillo 30 MID 6.23
Alejandro Marqués A. Marqués 25 FWD 6.20
C. Ramírez C. Ramírez 27 FWD -
J. Chancellor J. Chancellor 33 DEF -

Venezuela – prognoser och speltips

Letar du efter tips på Venezuela? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Venezuela, framtagna av vår modell NT Apex. Hittills har vi analyserat 22 matcher med Venezuela och nått en träffsäkerhet på 59.1% för Best Tip. Tipsen täcker slutresultat, över/under, båda lagen gör mål, rätt resultat, xG, hörnor och bollinnehav.

I den aktuella FIFA Series-säsongen har Venezuela noterat 1 vinster, 0 oavgjorda och 0 förluster på 1 matcher, gjort 4 mål (4.0 per match) och släppt in 1, med 0 hållna nollor.

Venezuela har för närvarande ett uppskattat marknadsvärde på €61.97m.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Venezuela-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Venezuela är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.