İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
East Stirlingshire

East Stirling Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€100.00Th. Ø 18.0 Football League - Lowland League
15
Tahmin edilen maçlar
60.0%
Öngörülebilirlik oranı
LLWLDL
Son form
1.27
Gol / Maç
East Stirlingshire son 10 deplasman maçında galibiyet alamadı
East Stirlingshire son 33 maçta en az 1 gol yedi
East Stirlingshire son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Civil Service Strollers - East Stirlingshire, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.80, beraberlik 3.70, deplasman 3.65. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.39, güven 2.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Civil Service1
East Stirling0
▴1.80
▾3.70
▴3.65
1X
1.24
O2.5
▴1.39
Yok
▾2.67
O2.5
▴1.39
2.0
O2.5
▴1.392.0
Albion Rovers - East Stirlingshire, Football League - Lowland League, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 1.67, beraberlik 4.55, deplasman 3.90. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.32, güven 7.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Albion Rovers1
East Stirling0
▾1.67
▴4.55
▴3.90
1
▾1.67
O2.5
▾1.32
Var
▾1.44
O2.5
▾1.32
7.2
O2.5
▾1.327.2
East Stirlingshire - Hearts U21, Football League - Lowland League, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 2.27, beraberlik 4.30, deplasman 2.40. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.29, güven 4.8/10. Maç sonucu 4–2, tahmin tuttu.
MS
East Stirling4
Hearts B2
▾2.27
▾4.30
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.29
Yok
3.00
O2.5
▴1.29
4.8
✓ O2.5
▴1.294.8
Linlithgow Rose - East Stirlingshire, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.16, beraberlik 7.90, deplasman 10.50. Best Tip: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.66, güven 5.7/10. Maç sonucu 4–3, tahmin tutmadı.
MS
Linlithgow Rose4
East Stirling3
1.16
7.90
10.50
1
1.16
O2.5
▾1.21
Yok
▴1.92
H1
1.66
5.7
H1
1.665.7
Gretna 2008 - East Stirlingshire, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.73, beraberlik 4.20, deplasman 3.45. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.25, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Gretna 20081
East Stirling1
▾1.73
▴4.20
▴3.45
1
▾1.73
O2.5
▾1.29
Yok
▾2.90
1X
▾1.25
5.0
✓ 1X
▾1.255.0
East Stirlingshire - Clydebank, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 8.25, beraberlik 6.40, deplasman 1.22. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.23, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–6, tahmin tuttu.
MS
East Stirling0
Clydebank6
▾8.25
▴6.40
1.22
2
1.22
O2.5
▾1.23
Var
1.64
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
East Stirlingshire - Gala Fairydean Rovers, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 3.60, beraberlik 4.00, deplasman 1.72. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.29, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
East Stirling2
Gala Fairydean1
3.60
4.00
1.72
1
3.60
O2.5
1.29
Yok
2.95
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
East Stirlingshire - Berwick Rangers, Football League - Lowland League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.72, beraberlik 4.00, deplasman 2.07. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.37, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tuttu.
MS
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
Var
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Sezon istatistikleri

Football League - Lowland League İskoçya · Sezon 2026
12Maçlar Galibiyet oranı 25%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5712
Galibiyetler123
Beraberlikler112
Mağlubiyetler347
Atılan goller81018
Yenilen goller121527
Maç başına atılan gol1.61.41.5
Maç başına yenilen gol2.42.12.3
Gol yenmeyen maçlar112
Gol atılamayan maçlar123
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi2-0
Deplasman0-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-3
Deplasman4-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman4
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet4
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–5
0-15
5–4
16-30
2–2
31-45
3–2
46-60
2–5
61-75
5–5
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.575%
9 Maçlar
Üst 1.550%
6 Maçlar
Üst 2.525%
3 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

İskoçya - Football League - Lowland League
# Takım O G P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

East Stirlingshire tahminleri ve analizleri

East Stirlingshire tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile East Stirlingshire maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar East Stirlingshire takımının yer aldığı 15 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 60.0%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Football League - Lowland League sezonunda East Stirlingshire, 12 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etmiş; 18 gol atmış (maç başına 1.5) ve 27 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

East Stirlingshire şu anda tahmini €100.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm East Stirlingshire tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

East Stirlingshire, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.