İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu FC Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€11.05m Ø 24.9 K League 1
111
Tahmin edilen maçlar
66.7%
Öngörülebilirlik Oranı
LWDDDL
Son Form
1.07
Gol / Maç
Sonraki Maç K League 1 · 18 Eki Paz · 08:30
Seoul
VS08:30
Gimcheon Sangmu
Tahmini aç
Görüntülemek için abone olun

Son Maçlar

Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang, K League 1, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.35, deplasman 2.88. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.45, güven 5.9/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Var
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
Bucheon FC 1995 - Gimcheon Sangmu FC, K League 1, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 2.95, beraberlik 3.25, deplasman 2.40. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.42, güven 4.7/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Bucheon FC 1995Bucheon0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
▾2.95
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▾1.32
Yok
▾2.02
X2
▴1.42
4.7
✓ X2
▴1.424.7
Gimcheon Sangmu FC - Gangwon FC, K League 1, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 2.95, beraberlik 3.30, deplasman 2.42. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.66, güven 6.1/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gangwon FCGangwon2
▴2.95
▴3.30
▾2.42
1
▴2.95
U2.5
▴1.66
Yok
▴1.86
U2.5
▴1.66
6.1
U2.5
▴1.666.1
Pohang Steelers - Gimcheon Sangmu FC, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.77, beraberlik 3.30, deplasman 2.67. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.26, güven 7.3/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Pohang SteelersPohang0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu 0
▴2.77
▴3.30
▾2.67
2
▾2.67
U3.5
▴1.26
Yok
1.88
U3.5
▴1.26
7.3
✓ U3.5
▴1.267.3
Gimcheon Sangmu FC - Gwangju FC, K League 1, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.52, beraberlik 4.35, deplasman 5.90. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.42, güven 5.1/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
Var
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Ulsan Hyundai FC - Gimcheon Sangmu FC, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.22, beraberlik 3.45, deplasman 3.35. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.39, güven 7.4/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Ulsan Hyundai FCUlsan HD3
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu1
▴2.22
▾3.45
▾3.35
1
▴2.22
U3.5
▾1.42
Yok
2.22
1X
▴1.39
7.4
✓ 1X
▴1.397.4
Gimcheon Sangmu FC - Jeonbuk Motors, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 3.25, beraberlik 3.30, deplasman 2.22. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.31, güven 7.5/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Yok
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Gimcheon Sangmu Ortalama istatistikler

Son 10 maç
ŞutlarKaleyi bulan / maç
4.6
Topa sahip olma
54%
KornerlerMaç başına ortalama
6.1
DisiplinMaç başına kart
2
Galibiyet oranı
10%

Sezon İstatistikleri

K League 1 Güney Kore · Sezon 2026
30Maçlar Galibiyet oranı 17%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar141630
Galibiyetler145
Beraberlikler10818
Mağlubiyetler347
Atılan Goller141630
Yenilen Goller201636
Maç Başına Atılan Gol1.01.01.0
Maç Başına Yenilen Gol1.41.01.2
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar268
Gol Atılamayan Maçlar459
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi3-2
Deplasman0-2
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi0-3
Deplasman3-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi3
Deplasman3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi3
Deplasman3
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
4–4
0-15
6–1
16-30
4–9
31-45
3–5
46-60
6–9
61-75
8–7
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
4-4-220 G
4-2-3-15 G
4-1-4-12 G
4-1-3-21 G
61Sarı
4Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.570%
21 Maçlar
Üst 1.523%
7 Maçlar
Üst 2.57%
2 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu Yaş Poz Puan
Lim Dug-Keun Lim Dug-Keun 25 DEF 6.88
Min Kyung-Hyun Min Kyung-Hyun 24 DEF 6.83
Baek Jong-Beom Baek Jong-Beom 24 GK 6.81
Jeon Byung-Kwan Jeon Byung-Kwan 23 MID 6.33
Lee Chan-Ouk Lee Chan-Ouk 22 DEF 6.30
M. Kang M. Kang 27 FWD 6.30
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD 6.20
Roh Kyung-Ho Roh Kyung-Ho 25 MID 6.15
Kim Ju-Chan Kim Ju-Chan 21 MID 6.00
Kang Ju-Hyeok Kang Ju-Hyeok 19 FWD 6.00
Lee Jung-Taek Lee Jung-Taek 27 DEF 5.81
Byeon Jun-Soo Byeon Jun-Soo 24 DEF 5.81
Park Tae-Jun Park Tae-Jun 26 MID 5.77
Park Cheol-Woo Park Cheol-Woo 28 DEF 5.66
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 5.56
Kim Yi-Seok Kim Yi-Seok 27 MID 5.29
Go Jae-Hyeon Go Jae-Hyeon 26 MID 5.24
Kim Hyun-Woo Kim Hyun-Woo 26 DEF 5.22
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 25 DEF 5.18
Park Se-Jin Park Se-Jin 21 FWD 5.11
Kim In-Gyun Kim In-Gyun 27 FWD 5.11
Hong Yun-Sang Hong Yun-Sang 23 FWD 4.90
Lee Sang-Heon Lee Sang-Heon 27 FWD 4.76
Lee Kang-Hyun Lee Kang-Hyun 27 MID 4.39
Park Jin-Seong Park Jin-Seong 24 DEF 4.13
Kim Min-Kyu Kim Min-Kyu 27 DEF 4.08
Jeong Jae-Min Jeong Jae-Min 24 FWD 4.01
Lee Soo-Bin Lee Soo-Bin 25 MID 3.79
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 DEF 3.23
Park Min-Seo Park Min-Seo 25 DEF 3.20
Yoon Jae-Seok Yoon Jae-Seok 22 DEF 3.14
Park Man-Ho Park Man-Ho 21 GK 3.02

Puan Durumu

Güney Kore - K League 1
# Takım M G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Gimcheon Sangmu FC Tahminleri ve Bahis İpuçları

Gimcheon Sangmu FC tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Gimcheon Sangmu FC maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Gimcheon Sangmu FC takımının yer aldığı 111 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 66.7%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut K League 1 sezonunda Gimcheon Sangmu FC, 30 maçta 5 galibiyet, 18 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etmiş; 30 gol atmış (maç başına 1.0) ve 36 gol yemiş, 8 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Gimcheon Sangmu FC şu anda tahmini €11.05m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Gimcheon Sangmu FC tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Gimcheon Sangmu FC, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.