Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Forge

Forge Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€3.80m Ø 26.9 Canadian Premier League
95
Прогнозирани мачове
73.7%
Предвидимост
DDDWWW
Скорошна форма
1.93
Голове / мач
Forge отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Forge е без загуба в последните 13 мача
Forge е без загуба у дома в последните 8 мача
Следващ мач Canadian Premier League · сб, 7 ноември · 18:00 ч.
Forge
VS
Atl. Ottawa
Best Tip
Коефициент
Увереност 6.4/10
Отключи прогнозата

Последни мачове

Atletico Ottawa срещу Forge, Canadian Premier League, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 5.50, равен 4.35, гост 1.55. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.18, увереност 2.0/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Atl. Ottawa 1
Forge2
▴5.50
▴4.35
▾1.55
X
▴4.35
O2.5
▾1.57
Да
▴1.63
X2
▾1.18
2.0
✓ X2
▾1.182.0
Forge срещу York United, Canadian Premier League, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 1.36, равен 5.30, гост 7.00. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.44, увереност 5.8/10. Краен резултат 5–0, печеливша прогноза.
Край
Forge5
Inter Toronto0
▾1.36
▴5.30
▴7.00
X2
▴3.20
O2.5
▾1.44
Да
▴1.67
O2.5
▴1.44
5.8
✓ O2.5
▴1.445.8
Forge срещу Pacific FC, Canadian Premier League, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 1.29, равен 6.30, гост 10.25. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.29, увереност 7.2/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Forge3
Pacific FC0
1.29
6.30
10.25
1
1.29
O2.5
▾1.47
Да
▾1.83
1
1.29
7.2
✓ 1
1.297.2
Forge срещу HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, начален час 21:00. Коефициенти: домакин 1.52, равен 4.30, гост 6.00. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.52, увереност 7.2/10. Краен резултат 3–3, губеща прогноза.
Край
Forge3
HFX Wanderers3
▴1.52
4.30
6.00
1
▴1.52
U3.5
▾1.50
Да
▴1.80
1
▴1.52
7.2
1
▴1.527.2
Vancouver FC срещу Forge, Canadian Premier League, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 3.95, равен 3.65, гост 2.05. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.25, увереност 3.9/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
Да
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Valour срещу Forge, Canadian Premier League, начален час 01:00. Коефициенти: домакин 4.75, равен 4.00, гост 1.53. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.53, увереност 3.9/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
Valour2
Forge1
4.75
4.00
1.53
2
1.53
O2.5
1.62
Да
1.80
2
1.53
3.9
2
1.533.9
Коефициенти: домакин 5.75, равен 4.50, гост 1.45. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, увереност 4.0/10. Краен резултат 1–1.
Край
FC Edmonton1
Forge1
5.75
4.50
1.45
X2
1.10
U3.5
1.48
Да
1.70
U3.5
1.48
4.0
U3.5
1.484.0

Сезонна статистика

Canadian Premier League Канада · Сезон 2026
29Мачове Процент победи 59%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове141529
Победи10717
Равенства358
Загуби134
Вкарани голове282351
Допуснати голове91524
Средно вкарани голове2.01.51.8
Средно допуснати голове0.61.00.8
Сухи мрежи9312
Без вкаран гол224
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-0
Гост1-4
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост2-1
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост2
Серии
Победи6
Загуби2
Дузпи
4/ 5
80.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
5–3
0-15
9–1
16-30
5–6
31-45
10–3
46-60
9–4
61-75
13–6
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-3-39 G
4-2-3-19 G
3-4-2-11 G
60Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.586%
25 мача
Над 1.548%
14 мача
Над 2.531%
9 мача
Над 3.57%
2 мача
Над 4.53%
1 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
D. Nimick D. Nimick 25 DEF 7.24
A. Batisse A. Batisse 30 DEF 6.89
M. James M. James 32 DEF 6.86
B. Paton B. Paton 25 DEF 6.84
L. Johnson L. Johnson 26 FWD 6.76
D. Bertaud D. Bertaud 27 GK 6.75
N. Jensen N. Jensen 26 MID 6.75
M. Jevremović M. Jevremović 29 DEF 6.74
M. Bourgeois M. Bourgeois 23 MID 6.74
R. Rama R. Rama 25 DEF 6.72
N. Ampomah N. Ampomah 29 - 6.71
T. Borges T. Borges 27 MID 6.63
M. Filion M. Filion 22 FWD 6.58
L. Cavallini L. Cavallini 33 FWD 6.55
H. Massunda H. Massunda 20 FWD 6.54
A. Aromatario A. Aromatario 22 MID 6.53
I. Oketokoun I. Oketokoun 20 FWD 6.42
A. Sadek A. Sadek 17 - 6.21
K. Tavernier K. Tavernier 17 FWD 6.20
D. Krutzen D. Krutzen 27 DEF 6.19
Molham Babouli Molham Babouli 32 MID 5.91
B. Wright B. Wright 30 FWD 5.82
K. Bekker K. Bekker 35 MID 5.73
Dino Bontis Dino Bontis 21 GK 2.07
N. Bickford N. Bickford 21 DEF -
Z. Bruno Z. Bruno 18 DEF 0.00

Класиране

Канада - Canadian Premier League
# Отбор М Г Т
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Прогнози и съвети за залагания за Forge

Търсите прогнози за Forge? NerdyTips предлага футболни прогнози за Forge, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 95 мача с участието на Forge с точност на Best Tip от 73.7%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Canadian Premier League Forge записа 17 победи, 8 равенства и 4 загуби в 29 мача, отбелязвайки 51 гола (1.8 на мач) и допускайки 24, при 12 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Forge средно постига 47% владение на топката, 1.65 xG и 6.7 корнера на мач при 40% победи.

Forge в момента има приблизителна пазарна стойност от €3.80m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Forge остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Forge е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.