Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Cavalry FC

Cavalry Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Прогнозирани мачове
78.3%
Предвидимост
LWWDLL
Скорошна форма
2.07
Голове / мач
Cavalry FC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Cavalry FC е без загуба у дома в последните 18 мача
Cavalry FC отбеляза гол в последните 16 мача
Следващ мач Canadian Premier League · сб, 7 ноември · 21:00 ч.
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Коефициент
Увереност 8.9/10
Отключи прогнозата

Последни мачове

Supra du Quebec срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 21:00. Коефициенти: домакин 2.85, равен 3.50, гост 2.37. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.72, увереност 8.0/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
Да
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC срещу Vancouver FC, Canadian Premier League, начален час 20:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 4.10, гост 4.90. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.55, увереност 7.3/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Край
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Да
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC срещу Pacific FC, Canadian Premier League, начален час 21:00. Коефициенти: домакин 1.25, равен 6.50, гост 11.00. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.35, увереност 7.0/10. Краен резултат 4–2, печеливша прогноза.
Край
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
Да
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 21:00. Коефициенти: домакин 4.00, равен 3.80, гост 1.95. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.63, увереност 6.5/10. Краен резултат 2–2, печеливша прогноза.
Край
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Да
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 4.35, равен 4.20, гост 1.67. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, увереност 5.8/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Не
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 4.60, равен 4.30, гост 1.68. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.68, увереност 2.6/10. Краен резултат 3–2, губеща прогноза.
Край
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Да
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC срещу Supra du Quebec, Canadian Premier League, начален час 02:00. Коефициенти: домакин 1.57, равен 4.45, гост 5.25. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.52, увереност 2.9/10. Краен резултат 6–0, печеливша прогноза.
Край
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
Да
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 23:00. Коефициенти: домакин 4.80, равен 4.20, гост 1.62. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 2.30, увереност 2.6/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Край
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
Да
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC срещу Cavalry FC, Canadian Premier League, начален час 20:00. Коефициенти: домакин 4.30, равен 3.80, гост 1.78. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.78, увереност 4.9/10. Краен резултат 1–3, печеливша прогноза.
Край
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Да
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry срещу Valour, Canadian Premier League, начален час 23:00. Коефициенти: домакин 1.50, равен 3.95, гост 5.60. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.78, увереност 8.0/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
Да
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Коефициенти: домакин 3.85, равен 3.40, гост 1.88. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.20, увереност 2.3/10. Краен резултат 0–1.
Край
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
Да
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Сезонна статистика

Canadian Premier League Канада · Сезон 2026
28Мачове Процент победи 64%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове141428
Победи11718
Равенства336
Загуби044
Вкарани голове352358
Допуснати голове91423
Средно вкарани голове2.51.62.1
Средно допуснати голове0.61.00.8
Сухи мрежи6511
Без вкаран гол033
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин6-0
Гост1-5
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин6
Гост5
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост3
Серии
Победи5
Загуби2
Дузпи
6/ 6
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Жълти
4Червени
Отбелязани голове
Над 0.589%
25 мача
Над 1.557%
16 мача
Над 2.532%
9 мача
Над 3.514%
4 мача
Над 4.511%
3 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Класиране

Канада - Canadian Premier League
# Отбор М Г Т
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Прогнози и съвети за залагания за Cavalry FC

Търсите прогнози за Cavalry FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за Cavalry FC, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 92 мача с участието на Cavalry FC с точност на Best Tip от 78.3%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Canadian Premier League Cavalry FC записа 18 победи, 6 равенства и 4 загуби в 28 мача, отбелязвайки 58 гола (2.1 на мач) и допускайки 23, при 11 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Cavalry FC средно постига 46% владение на топката, 1.89 xG и 4.7 корнера на мач при 50% победи.

Cavalry FC в момента има приблизителна пазарна стойност от €2.69m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Cavalry FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Cavalry FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.