Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Forge

Forge Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€3.80m Ø 26.9 Canadian Premier League
95
Perlawanan diramal
73.7%
Kadar kebolehramalan
DDDWWW
Prestasi terkini
1.93
Gol / perlawanan
Forge menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
Forge tidak tewas dalam 13 perlawanan terakhir
Forge tidak tewas di tempat sendiri dalam 8 perlawanan terakhir
Perlawanan seterusnya Canadian Premier League · Sab, 7 Nov · 18:00
Forge
VS
Atl. Ottawa
Best Tip
Odds
Keyakinan 6.4/10
Buka ramalan

Perlawanan terkini

Atletico Ottawa vs Forge, Canadian Premier League, sepak mula 18:00. Odds: 5.50 tuan rumah, 4.35 seri, 1.55 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.18, keyakinan 2.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Atl. Ottawa 1
Forge2
▴5.50
▴4.35
▾1.55
X
▴4.35
O2.5
▾1.57
Ya
▴1.63
X2
▾1.18
2.0
✓ X2
▾1.182.0
Forge vs York United, Canadian Premier League, sepak mula 18:00. Odds: 1.36 tuan rumah, 5.30 seri, 7.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.44, keyakinan 5.8/10. Keputusan akhir 5–0, ramalan tepat.
Tamat
Forge5
Inter Toronto0
▾1.36
▴5.30
▴7.00
X2
▴3.20
O2.5
▾1.44
Ya
▴1.67
O2.5
▴1.44
5.8
✓ O2.5
▴1.445.8
Forge vs Pacific FC, Canadian Premier League, sepak mula 00:00. Odds: 1.29 tuan rumah, 6.30 seri, 10.25 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.29, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
Forge3
Pacific FC0
1.29
6.30
10.25
1
1.29
O2.5
▾1.47
Ya
▾1.83
1
1.29
7.2
✓ 1
1.297.2
Forge vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 1.52 tuan rumah, 4.30 seri, 6.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.52, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan meleset.
Tamat
Forge3
HFX Wanderers3
▴1.52
4.30
6.00
1
▴1.52
U3.5
▾1.50
Ya
▴1.80
1
▴1.52
7.2
1
▴1.527.2
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, sepak mula 00:00. Odds: 3.95 tuan rumah, 3.65 seri, 2.05 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.25, keyakinan 3.9/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
Ya
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Valour vs Forge, Canadian Premier League, sepak mula 01:00. Odds: 4.75 tuan rumah, 4.00 seri, 1.53 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.53, keyakinan 3.9/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Valour2
Forge1
4.75
4.00
1.53
2
1.53
O2.5
1.62
Ya
1.80
2
1.53
3.9
2
1.533.9
Odds: 5.75 tuan rumah, 4.50 seri, 1.45 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.48, keyakinan 4.0/10. Keputusan akhir 1–1.
Tamat
FC Edmonton1
Forge1
5.75
4.50
1.45
X2
1.10
U3.5
1.48
Ya
1.70
U3.5
1.48
4.0
U3.5
1.484.0

Statistik musim

Canadian Premier League Kanada · Musim 2026
29Perlawanan Kadar kemenangan 59%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan141529
Menang10717
Seri358
Kalah134
Gol dijaringkan282351
Gol dibolosi91524
Purata gol dijaringkan2.01.51.8
Purata gol dibolosi0.61.00.8
Tanpa bolos9312
Gagal menjaringkan gol224
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah5-0
Pelawat1-4
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-1
Pelawat2-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah5
Pelawat4
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat2
Rentetan
Menang6
Kalah2
Sepakan penalti
4/ 5
80.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
5–3
0-15
9–1
16-30
5–6
31-45
10–3
46-60
9–4
61-75
13–6
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
4-3-39 G
4-2-3-19 G
3-4-2-11 G
60Kuning
3Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.586%
25 Perlawanan
Lebih 1.548%
14 Perlawanan
Lebih 2.531%
9 Perlawanan
Lebih 3.57%
2 Perlawanan
Lebih 4.53%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
D. Nimick D. Nimick 25 DEF 7.24
A. Batisse A. Batisse 30 DEF 6.89
M. James M. James 32 DEF 6.86
B. Paton B. Paton 25 DEF 6.84
L. Johnson L. Johnson 26 FWD 6.76
D. Bertaud D. Bertaud 27 GK 6.75
N. Jensen N. Jensen 26 MID 6.75
M. Jevremović M. Jevremović 29 DEF 6.74
M. Bourgeois M. Bourgeois 23 MID 6.74
R. Rama R. Rama 25 DEF 6.72
N. Ampomah N. Ampomah 29 - 6.71
T. Borges T. Borges 27 MID 6.63
M. Filion M. Filion 22 FWD 6.58
L. Cavallini L. Cavallini 33 FWD 6.55
H. Massunda H. Massunda 20 FWD 6.54
A. Aromatario A. Aromatario 22 MID 6.53
I. Oketokoun I. Oketokoun 20 FWD 6.42
A. Sadek A. Sadek 17 - 6.21
K. Tavernier K. Tavernier 17 FWD 6.20
D. Krutzen D. Krutzen 27 DEF 6.19
Molham Babouli Molham Babouli 32 MID 5.91
B. Wright B. Wright 30 FWD 5.82
K. Bekker K. Bekker 35 MID 5.73
Dino Bontis Dino Bontis 21 GK 2.07
N. Bickford N. Bickford 21 DEF -
Z. Bruno Z. Bruno 18 DEF 0.00

Kedudukan

Kanada - Canadian Premier League
# Pasukan P G M
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Ramalan & tip pertaruhan Forge

Mencari ramalan Forge? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Forge daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 95 perlawanan melibatkan Forge dengan ketepatan Best Tip sebanyak 73.7%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Canadian Premier League semasa, Forge mencatatkan 17 kemenangan, 8 seri dan 4 kekalahan dalam 29 perlawanan, menjaringkan 51 gol (1.8 setiap perlawanan) dan dibolosi 24 gol, dengan 12 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, Forge mencatatkan purata 47% penguasaan bola, 1.65 xG dan 6.7 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 40%.

Forge kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €3.80m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Forge yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Forge hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.