Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Goulburn Valley Suns

Goulburn Valley Suns Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

6
Прогнозирани мачове
66.7%
Ниво на предвидимост
WWWWWW
Скорошна форма
2.20
Голове / мач
Goulburn Valley Suns отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Goulburn Valley Suns е без загуба у дома в последните 7 мача
Goulburn Valley Suns отбеляза гол в последните 11 мача
Няма предстоящи мачове

Goulburn Valley Suns няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Goulburn Valley Suns срещу Box Hill, Victoria Premier League 2, начален час 06:00. Коефициенти: 1.83 домакин, 3.85 равен, 3.50 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.26, доверие 5.0/10. Краен резултат 3–0, прогнозата излезе.
Край
Goulburn Valley SunsGoulburn V3
Box Hill0
1.83
3.85
3.50
1
1.83
O2.5
1.52
Не
2.40
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Goulburn Valley Suns срещу Werribee City, Victoria Premier League 2, начален час 08:00. Коефициенти: 1.47 домакин, 4.80 равен, 4.90 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.47, доверие 8.5/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
Goulburn Valley SunsGoulburn V2
Werribee City0
▴1.47
▴4.80
▾4.90
1
▴1.47
O2.5
▴1.32
Не
▾2.62
1
▴1.47
8.5
✓ 1
▴1.478.5
Keilor Park срещу Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, начален час 05:00. Коефициенти: 2.87 домакин, 3.60 равен, 2.07 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, доверие 3.5/10. Краен резултат 0–4, прогнозата не излезе.
Край
Keilor Park0
Goulburn Valley SunsGoulburn V4
2.87
3.60
2.07
X2
▴1.33
U3.5
▾1.48
Не
2.45
U3.5
▾1.48
3.5
U3.5
▾1.483.5
Kingston City срещу Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, начален час 08:15. Коефициенти: 7.50 домакин, 5.30 равен, 1.30 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.30, доверие 6.6/10. Краен резултат 2–3, прогнозата излезе.
Край
Kingston City2
Goulburn Valley SunsGoulburn V3
▾7.50
▾5.30
▴1.30
2
▴1.30
O2.5
1.40
Да
▾1.70
2
▴1.30
6.6
✓ 2
▴1.306.6
Nunawading срещу Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, начален час 08:30. Коефициенти: 4.70 домакин, 4.50 равен, 1.52 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.52, доверие 9.1/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Nunawading0
Goulburn Valley SunsGoulburn V1
▴4.70
▴4.50
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.40
Да
▾1.50
2
▾1.52
9.1
✓ 2
▾1.529.1
Goulburn Valley Suns срещу Moreland City, Victoria Premier League 2, начален час 08:00. Коефициенти: 1.45 домакин, 4.70 равен, 5.40 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 2.25, доверие 6.0/10. Краен резултат 5–2, прогнозата не излезе.
Край
Goulburn Valley SunsGoulburn V5
Moreland City2
▾1.45
▴4.70
▴5.40
1
▾1.45
O2.5
▾1.40
Не
▾2.25
No BTTS
▾2.25
6.0
No BTTS
▾2.256.0
Goulburn Valley Suns срещу Eastern Lions, Victoria Premier League 2, начален час 08:00. Коефициенти: 1.65 домакин, 3.90 равен, 4.00 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.65, доверие 5.7/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Goulburn Valley SunsGoulburn V2
Eastern Lions1
1.65
3.90
4.00
1
1.65
U3.5
1.59
Не
2.37
1
1.65
5.7
✓ 1
1.655.7

Статистики за сезона

Victoria Premier League 2 Австралия · Сезон 2026
25Мачове Процент победи 64%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове121325
Победи9716
Равенства134
Загуби235
Вкарани голове292756
Допуснати голове142135
Средно вкарани голове2.42.12.2
Средно допуснати голове1.21.61.4
Мачове без допуснат гол437
Мачове без отбелязан гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-1
Гост0-4
Най-тежка загуба
Домакин2-4
Гост4-2
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост5
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост4
Серии
Победи5
Загуби2
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–1
0-15
2–4
16-30
5–4
31-45
6–3
46-60
9–1
61-75
9–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.596%
24 мача
Над 1.572%
18 мача
Над 2.528%
7 мача
Над 3.516%
4 мача
Над 4.512%
3 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Австралия - Victoria Premier League 2
# Отбор М Г Т
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Прогнози и съвети за залагания за Goulburn Valley Suns

Търсите прогнози за Goulburn Valley Suns? NerdyTips предлага футболни прогнози за Goulburn Valley Suns, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 6 мача с участието на Goulburn Valley Suns с точност на най-добрата прогноза от 66.7%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Victoria Premier League 2 Goulburn Valley Suns записа 16 победи, 4 равенства и 5 загуби в 25 мача, отбелязвайки 56 гола (2.2 на мач) и допускайки 35, при 7 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Goulburn Valley Suns остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Goulburn Valley Suns е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.