Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
North Carolina Fusion

North Carolina Fusion Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€3.62m Ø 28.1 USL League Two
3
Прогнозирани мачове
–
Ниво на предвидимост
WWWWWW
Скорошна форма
1.80
Голове / мач
North Carolina Fusion е без загуба в последните 5 мача
North Carolina Fusion имаше под 3.5 гола в последните 7 мача
North Carolina Fusion е без загуба у дома в последните 7 мача
Няма предстоящи мачове

North Carolina Fusion няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Коефициенти: 4.60 домакин, 4.20 равен, 1.51 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.50, доверие 8.5/10. Краен резултат 1–3.
Край
Charlotte EaglesCharlotte1
North Carolina FusionNorth C3
4.60
4.20
1.51
2
1.51
O2.5
1.38
Да
1.50
BTTS
1.50
8.5
BTTS
1.508.5
Коефициенти: 1.80 домакин, 3.80 равен, 3.25 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.27, доверие 10/10. Краен резултат 2–0.
Край
North Carolina FusionNorth C2
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.80
3.80
3.25
2
3.25
O3.5
1.77
Да
1.27
BTTS
1.27
10
BTTS
1.2710
Коефициенти: 3.10 домакин, 3.55 равен, 1.95 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 1.7/10. Краен резултат 3–4.
Край
Charlotte Independence 2Charlotte 23
North Carolina FusionNorth C4
3.10
3.55
1.95
X2
1.30
O2.5
1.47
Да
1.41
O2.5
1.47
1.7
O2.5
1.471.7
Коефициенти: 1.21 домакин, 6.00 равен, 9.30 гост. Топ избор: поне 4 отбелязани гола, коефициент 2.12, доверие 4.6/10. Краен резултат 2–1.
Край
North Carolina FusionNorth C2
North Carolina IINorth II1
1.21
6.00
9.30
1X
1.04
O3.5
2.12
Да
1.77
O3.5
2.12
4.6
O3.5
2.124.6
Коефициенти: 8.30 домакин, 7.35 равен, 1.20 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.20, доверие 8.3/10. Краен резултат 0–5.
Край
Tobacco Road0
North Carolina FusionNorth C5
8.30
7.35
1.20
2
1.20
O3.5
1.27
Да
1.30
2
1.20
8.3
2
1.208.3
Коефициенти: 1.47 домакин, 4.82 равен, 4.90 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.47, доверие 1.7/10. Краен резултат 3–0.
Край
North Carolina FusionNorth C3
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.47
4.82
4.90
1
1.47
O3.5
1.67
Да
1.38
1
1.47
1.7
1
1.471.7

Статистики за сезона

USL League Two САЩ · Сезон 2026
11Мачове Процент победи 27%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5611
Победи033
Равенства112
Загуби426
Вкарани голове61420
Допуснати голове131225
Средно вкарани голове1.22.31.8
Средно допуснати голове2.62.02.3
Мачове без допуснат гол022
Мачове без отбелязан гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин-
Гост0-4
Най-тежка загуба
Домакин1-5
Гост5-2
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин5
Гост5
Серии
Победи1
Загуби3
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.5100%
11 мача
Над 1.545%
5 мача
Над 2.527%
3 мача
Над 3.59%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт

Класиране

САЩ - USL League Two
# Отбор М Г Т
1 North Carolina Fusion 12 24-14 27
2 Charlotte Independence 2 12 25-16 25
3 North Carolina II 12 24-13 22
4 SC United Bantams 12 22-15 22
5 Tobacco Road 12 22-29 10
6 Charlotte Eagles 11 14-21 8
7 Wake 11 10-33 1
Playoffs

В текущия сезон на USL League Two North Carolina Fusion записа 3 победи, 2 равенства и 6 загуби в 11 мача, отбелязвайки 20 гола (1.8 на мач) и допускайки 25, при 2 мача без допуснат гол.

North Carolina Fusion в момента има приблизителна пазарна стойност от €3.62m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за North Carolina Fusion остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

North Carolina Fusion е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.