Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
North Carolina Fusion

North Carolina Fusion Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.62m Ø 28.1 USL League Two
3
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
WWWWWW
Aktuální forma
1.80
Góly / Zápas
North Carolina Fusion je v posledních 5 zápasech neporažený
North Carolina Fusion měl v posledních 7 zápasech under 3.5 gólu
North Carolina Fusion je doma v posledních 7 zápasech neporažený
Žádné nadcházející zápasy

Tým North Carolina Fusion nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Kurzy: 1.47 domácí, 4.82 remíza, 4.90 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.47, důvěra 1.7/10. Konečný výsledek 3–0.
Konec
North Carolina FusionNorth C3
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.47
4.82
4.90
1
1.47
O3.5
1.67
Ano
1.38
1
1.47
1.7
1
1.471.7
Kurzy: 4.60 domácí, 4.20 remíza, 1.51 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.50, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–3.
Konec
Charlotte EaglesCharlotte1
North Carolina FusionNorth C3
4.60
4.20
1.51
2
1.51
O2.5
1.38
Ano
1.50
ODG
1.50
8.5
ODG
1.508.5
Kurzy: 1.80 domácí, 3.80 remíza, 3.25 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.27, důvěra 10/10. Konečný výsledek 2–0.
Konec
North Carolina FusionNorth C2
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.80
3.80
3.25
2
3.25
O3.5
1.77
Ano
1.27
ODG
1.27
10
ODG
1.2710
Kurzy: 3.10 domácí, 3.55 remíza, 1.95 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 1.7/10. Konečný výsledek 3–4.
Konec
Charlotte Independence 2Charlotte 23
North Carolina FusionNorth C4
3.10
3.55
1.95
X2
1.30
O2.5
1.47
Ano
1.41
O2.5
1.47
1.7
O2.5
1.471.7
Kurzy: 1.21 domácí, 6.00 remíza, 9.30 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 2.12, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 2–1.
Konec
North Carolina FusionNorth C2
North Carolina IINorth II1
1.21
6.00
9.30
1X
1.04
O3.5
2.12
Ano
1.77
O3.5
2.12
4.6
O3.5
2.124.6
Kurzy: 8.30 domácí, 7.35 remíza, 1.20 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.20, důvěra 8.3/10. Konečný výsledek 0–5.
Konec
Tobacco Road0
North Carolina FusionNorth C5
8.30
7.35
1.20
2
1.20
O3.5
1.27
Ano
1.30
2
1.20
8.3
2
1.208.3

Statistiky sezóny

USL League Two USA · Sezóna 2026
11Zápasy Procento výher 27%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy5611
Výhry033
Remízy112
Prohry426
Vstřelené góly61420
Obdržené góly131225
Průměr vstřelených gólů1.22.31.8
Průměr obdržených gólů2.62.02.3
Čistá konta022
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí-
Hosté0-4
Nejtěžší porážka
Domácí1-5
Hosté5-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté5
Série
Výhry1
Prohry3
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
11 zápasů
Nad 1.545%
5 zápasů
Nad 2.527%
3 zápasů
Nad 3.59%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod

Tabulka

USA - USL League Two
# Tým Z G B
1 North Carolina Fusion 12 24-14 27
2 Charlotte Independence 2 12 25-16 25
3 North Carolina II 12 24-13 22
4 SC United Bantams 12 22-15 22
5 Tobacco Road 12 22-29 10
6 Charlotte Eagles 11 14-21 8
7 Wake 11 10-33 1
Playoffs

V aktuální sezóně USL League Two zaznamenal tým North Carolina Fusion 3 výher, 2 remíz a 6 proher v 11 zápasech, vstřelil 20 gólů (1.8 na zápas) a inkasoval 25, přičemž udržel 2 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota North Carolina Fusion činí €3.62m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na North Carolina Fusion zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

North Carolina Fusion je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.