Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
North Carolina Fusion

North Carolina Fusion Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.62m Ø 28.1 USL League Two
3
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
WWWWWW
Viimeaikainen vire
1.80
Maalit / Ottelu
North Carolina Fusion on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
North Carolina Fusion:n otteluissa oli alle 3,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
North Carolina Fusion on ollut kotona tappiotta viimeiset 7 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella North Carolina Fusion ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Kertoimet: 4.60 koti, 4.20 tasapeli, 1.51 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.50, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–3.
Loppu
Charlotte EaglesCharlotte1
North Carolina FusionNorth C3
4.60
4.20
1.51
2
1.51
O2.5
1.38
Kyllä
1.50
BTTS
1.50
8.5
BTTS
1.508.5
Kertoimet: 1.80 koti, 3.80 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.27, luottamus 10/10. Lopputulos 2–0.
Loppu
North Carolina FusionNorth C2
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.80
3.80
3.25
2
3.25
O3.5
1.77
Kyllä
1.27
BTTS
1.27
10
BTTS
1.2710
Kertoimet: 3.10 koti, 3.55 tasapeli, 1.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 1.7/10. Lopputulos 3–4.
Loppu
Charlotte Independence 2Charlotte 23
North Carolina FusionNorth C4
3.10
3.55
1.95
X2
1.30
O2.5
1.47
Kyllä
1.41
O2.5
1.47
1.7
O2.5
1.471.7
Kertoimet: 1.21 koti, 6.00 tasapeli, 9.30 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 2.12, luottamus 4.6/10. Lopputulos 2–1.
Loppu
North Carolina FusionNorth C2
North Carolina IINorth II1
1.21
6.00
9.30
1X
1.04
O3.5
2.12
Kyllä
1.77
O3.5
2.12
4.6
O3.5
2.124.6
Kertoimet: 8.30 koti, 7.35 tasapeli, 1.20 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.20, luottamus 8.3/10. Lopputulos 0–5.
Loppu
Tobacco Road0
North Carolina FusionNorth C5
8.30
7.35
1.20
2
1.20
O3.5
1.27
Kyllä
1.30
2
1.20
8.3
2
1.208.3
Kertoimet: 1.47 koti, 4.82 tasapeli, 4.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.47, luottamus 1.7/10. Lopputulos 3–0.
Loppu
North Carolina FusionNorth C3
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.47
4.82
4.90
1
1.47
O3.5
1.67
Kyllä
1.38
1
1.47
1.7
1
1.471.7

Kauden tilastot

USL League Two Yhdysvallat · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot033
Tasapelit112
Tappiot426
Tehdyt maalit61420
Päästetyt maalit131225
Tehtyjen maalien keskiarvo1.22.31.8
Päästettyjen maalien keskiarvo2.62.02.3
Nollapelit022
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti1-5
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
11 Ottelut
Yli 1.545%
5 Ottelut
Yli 2.527%
3 Ottelut
Yli 3.59%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Yhdysvallat - USL League Two
# Joukkue O M P
1 North Carolina Fusion 12 24-14 27
2 Charlotte Independence 2 12 25-16 25
3 North Carolina II 12 24-13 22
4 SC United Bantams 12 22-15 22
5 Tobacco Road 12 22-29 10
6 Charlotte Eagles 11 14-21 8
7 Wake 11 10-33 1
Playoffs

Nykyisellä USL League Two-kaudella North Carolina Fusion on saavuttanut 3 voittoa, 2 tasapeliä ja 6 tappiota 11 ottelussa, tehden 20 maalia (1.8 per ottelu) ja päästäen 25, pitäen 2 nollapeliä.

Joukkueen North Carolina Fusion arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.62m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet North Carolina Fusion ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

North Carolina Fusion on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.