Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
North Carolina Fusion

North Carolina Fusion Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€3.62m Ø 28.1 USL League Two
3
Prognozirane utakmice
–
Stepen predvidljivosti
WWWWWW
Trenutna forma
1.80
Golovi / Meč
North Carolina Fusion je neporažen u poslednjih 5 utakmica
North Carolina Fusion je imao manje od 3.5 gola u poslednjih 7 utakmica
North Carolina Fusion je neporažen kod kuće u poslednjih 7 utakmica
Nema predstojećih utakmica

North Carolina Fusion trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Kvote: 1.47 domaćin, 4.82 nerešeno, 4.90 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.47, poverenje 1.7/10. Konačan rezultat 3–0.
Kraj
North Carolina FusionNorth C3
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.47
4.82
4.90
1
1.47
O3.5
1.67
GG
1.38
1
1.47
1.7
1
1.471.7
Kvote: 4.60 domaćin, 4.20 nerešeno, 1.51 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.50, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 1–3.
Kraj
Charlotte EaglesCharlotte1
North Carolina FusionNorth C3
4.60
4.20
1.51
2
1.51
O2.5
1.38
GG
1.50
GG
1.50
8.5
GG
1.508.5
Kvote: 1.80 domaćin, 3.80 nerešeno, 3.25 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.27, poverenje 10/10. Konačan rezultat 2–0.
Kraj
North Carolina FusionNorth C2
Charlotte Independence 2Charlotte 20
1.80
3.80
3.25
2
3.25
O3.5
1.77
GG
1.27
GG
1.27
10
GG
1.2710
Kvote: 3.10 domaćin, 3.55 nerešeno, 1.95 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 1.7/10. Konačan rezultat 3–4.
Kraj
Charlotte Independence 2Charlotte 23
North Carolina FusionNorth C4
3.10
3.55
1.95
X2
1.30
O2.5
1.47
GG
1.41
O2.5
1.47
1.7
O2.5
1.471.7
Kvote: 1.21 domaćin, 6.00 nerešeno, 9.30 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 2.12, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 2–1.
Kraj
North Carolina FusionNorth C2
North Carolina IINorth II1
1.21
6.00
9.30
1X
1.04
O3.5
2.12
GG
1.77
O3.5
2.12
4.6
O3.5
2.124.6
Kvote: 8.30 domaćin, 7.35 nerešeno, 1.20 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.20, poverenje 8.3/10. Konačan rezultat 0–5.
Kraj
Tobacco Road0
North Carolina FusionNorth C5
8.30
7.35
1.20
2
1.20
O3.5
1.27
GG
1.30
2
1.20
8.3
2
1.208.3

Statistika sezone

USL League Two SAD · Sezona 2026
11Utakmice Procenat pobeda 27%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5611
Pobede033
Nerešeno112
Porazi426
Postignuti golovi61420
Primljeni golovi131225
Prosek postignutih golova1.22.31.8
Prosek primljenih golova2.62.02.3
Utakmice bez primljenog gola022
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin-
Gost0-4
Najveći poraz
Domaćin1-5
Gost5-2
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost5
Serije
Pobede1
Porazi3
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
11 Utakmice
Preko 1.545%
5 Utakmice
Preko 2.527%
3 Utakmice
Preko 3.59%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn

Tabela

SAD - USL League Two
# Tim O G B
1 North Carolina Fusion 12 24-14 27
2 Charlotte Independence 2 12 25-16 25
3 North Carolina II 12 24-13 22
4 SC United Bantams 12 22-15 22
5 Tobacco Road 12 22-29 10
6 Charlotte Eagles 11 14-21 8
7 Wake 11 10-33 1
Playoffs

U tekućoj sezoni USL League Two, North Carolina Fusion beleži 3 pobeda, 2 remija i 6 poraza u 11 utakmica, uz 20 postignutih golova (1.8 po utakmici) i 25 primljenih, sa 2 utakmica bez primljenog gola.

North Carolina Fusion trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €3.62m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene North Carolina Fusion prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

North Carolina Fusion je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.