Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
GPA

GPA Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

6
Partits Pronosticats
100.0%
Taxa de Predicció
LWWWWL
Forma Recent
0.73
Gols / Partit
GPA va tenir menys de 2.5 gols en el 83% dels últims 12 partits
Almenys un equip no va marcar en els últims 5 partits de GPA
Cap partit programat

El GPA no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

GPA vs Medina United, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.65 local, 2.92 empat, 5.80 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.38, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
No
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Team Rhino, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.23 local, 2.80 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: almenys un equip no marcarà, quota 1.57, confiança 5.0/10. Resultat final 4–0, pronòstic encertat.
FT
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
No
1.57
No BTTS
1.57
5.0
✓ No BTTS
1.575.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.28 local, 2.80 empat, 3.15 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.38, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
No
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Hart Acedemy, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.35 local, 2.90 empat, 2.90 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.49, confiança 4.8/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
No
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA vs Steve Biko, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.45 local, 2.70 empat, 3.10 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.41, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
No
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune vs GPA, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.70 local, 2.75 empat, 2.90 visitant. Millor pronòstic: almenys un equip no marcarà, quota 1.54, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
No
1.54
No BTTS
1.54
5.0
✓ No BTTS
1.545.0
GPA vs Falcons, GFA League, inici a les 17:30. Quotes: 2.62 local, 2.52 empat, 3.00 visitant. Millor pronòstic: almenys un equip no marcarà, quota 1.46, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
No
1.46
No BTTS
1.46
5.0
✓ No BTTS
1.465.0

Estadístiques de Temporada

GFA League Gàmbia · Temporada 2025
29Partits Taxa de Victòria 41%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits141529
Victòries7512
Empats6511
Derrotes156
Gols a Favor131326
Gols en Contra31417
Mitjana de Gols a Favor0.90.90.9
Mitjana de Gols en Contra0.20.90.6
Porteries a Zero11718
Partits sense Marcar5611
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local4-0
Visitant0-2
Derrota Més Àmplia
Local0-1
Visitant3-1
Més Gols Marcats
Local4
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local1
Visitant3
Ratxes
Victòries3
Derrotes1
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.562%
18 Partits
Més de 1.521%
6 Partits
Més de 2.53%
1 Partits
Més de 3.53%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Gàmbia - GFA League
# Equip J G P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Pronòstics d'apostes de GPA

Busques pronòstics de GPA? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a GPA generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 6 partits amb la participació de GPA, amb una precisió del millor pronòstic de 100.0%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de GFA League, GPA ha aconseguit 12 victòries, 11 empats i 6 derrotes en 29 partits, marcant 26 gols (0.9 per partit) i encaixant-ne 17, amb 18 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de GPA es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

GPA és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.