1. Inici
  2. Lligues
  3. Medina United
Medina United

Medina United Pronòstics, Estadístiques i Forma

KEY INSIGHT Medina United va marcar en tots els últims 10 partits
TREND Medina United no va rebre targetes vermelles en els últims 17 partits
TREND Medina United va marcar en els últims 10 partits

Forma Recent

WWWLW
7 Partits Pronosticats
71.43% Taxa de Predicció

Pronòstics amb IA

Desenvolupat per NerdyTips

12:30

Finalitzat
Real B
Real de Banjul
1 : 2
Medina United
Medina U
2.1
2.88
3.8

1

2.1

U2.5

1.47

NO

1.64

U2.5

1.47
5/10

12:30

Finalitzat
Medina U
Medina United
1 : 2
Brikama United
Brikama U
2.85
2.82
2.75

1

2.85

U2.5

1.31

NO

1.51

U2.5

1.31
5/10

12:30

Finalitzat
Samger
Samger
0 : 1
Medina United
Medina U
2.88
2.8
2.77

X

2.8

U2.5

1.47

NO

1.68

U2.5

1.47
3.4/10

11:30

Finalitzat
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Medina United
Medina U
2.55
2.95
3.3

2

3.3

U2.5

1.36

NO

1.55

U2.5

1.36
4/10

11:30

Finalitzat
Medina U
Medina United
2 : 1
TMT
TMT
2.42
3.05
3.6

1

2.42

U2.5

1.47

NO

1.64

NG

1.64
5/10

11:30

Finalitzat
Hawks
Hawks
0 : 2
Medina United
Medina U
2.05
3
3.8

X

3

U2.5

1.4

NO

1.58

U2.5

1.4
2.8/10

11:00

Finalitzat
Medina U
Medina United
1 : 1
Bombada
Bombada red card
3.05
3
2.35

2

2.35

U2.5

1.47

NO

1.58

X2

1.32
5/10

11:00

Finalitzat
Hart Acedemy
Hart Acedemy
2 : 0
Medina United
Medina U
2.05
3.1
3.85

1

2.05

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.4/10

Pronòstics i consells d'apostes de Medina United

Busques pronòstics de Medina United? NerdyTips ofereix consells de futbol per a Medina United generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 7 partits amb la participació de Medina United, amb una precisió del millor pronòstic de 71.43%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de GFA League, Medina United ha aconseguit 10 victòries, 4 empats i 8 derrotes en 22 partits, marcant 24 gols (1.1 per partit) i encaixant-ne 21, amb 7 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Medina United es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

GFA LeagueGambia • Temporada 2025
Desglossament del Rendiment
EstadísticaLocalVisitantTotal
Partits121022
Victòries3710
Empats404
Derrotes538
Gols a Favor101424
Gols en Contra14721
Mitjana de Gols a Favor0.81.41.1
Mitjana de Gols en Contra1.20.71.0
Porteries a Zero257
Partits sense Marcar527
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local 2-1
Visitant 1-3
Derrota Més Àmplia
Local 0-2
Visitant 2-0
Més Gols Marcats
Local 2
Visitant 3
Més Gols Encaixats
Local 2
Visitant 2
Ratxes
Victòries 3
Derrotes 4
Penals
1 / 1
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0 Grogues
1 Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.5 68%
15 Partits
Més de 1.5 36%
8 Partits
Més de 2.5 5%
1 Partits
Més de 3.5 0%
0 Partits
Més de 4.5 0%
0 Partits
No hi ha dades disponibles de jugadors